• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puursüdamiku võtmise seadmed

Otsingu tulemused

Puursüdamiku võtmise seadmed - Import eksport

 1. MAGNETOR GMBH I. L.

  Saksamaa

  Ettevõte MAGNETOR GMBH I. L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Lauenburg, Saksamaa.

 2. WSM CAN MAKINA LCC.

  Türgi

  Ettevõte WSM CAN MAKINA LCC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See tegeleb ka fresh bread, JA accessories and spare parts tööstustes. See asub Pendik, Türgi.

 3. GEOFINAL

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte GEOFINAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Geotechnics - drilling and test boring equipment, JA Puurimismasinad tööstustes. See asub Trinec, Tšehhi Vabariik.

 4. ITM CONSULTANCY LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ITM CONSULTANCY LIMITED, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See tegeleb ka pile drilling, JA machinery and equipment for drilling tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 5. TALLERES P.C.J.

  Hispaania

  Ettevõte TALLERES P.C.J., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See asub La Puebla de Alfindén, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KRAFT-EHRLICH GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte KRAFT-EHRLICH GMBH & CO KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See tegeleb ka plumber tööstustes. See asub Köln, Saksamaa.

 2. XUZHOU HANLIN TECHNOLOGY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte XUZHOU HANLIN TECHNOLOGY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See asub Xuzhou, Hiina.

 3. OUDIA BOHREXPRESS (OB-EXPRESS) UG(HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Saksamaa

  Ettevõte OUDIA BOHREXPRESS (OB-EXPRESS) UG(HAFTUNGSBESCHRÄNKT), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See asub Saarbrücken, Saksamaa.

 4. BARLETTA GIUSEPPE

  Itaalia

  Ettevõte BARLETTA GIUSEPPE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Ispani, Itaalia.

 5. TANGSHAN JINSHI SUPERHARD MATERIAL CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte TANGSHAN JINSHI SUPERHARD MATERIAL CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See asub Tangshan, Hiina.

 1. MORI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MORI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Campofilone, Itaalia.

 2. TECNO. PAL.CON. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNO. PAL.CON. S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Vundamenditööd, Puursüdamiku võtmise seadmed, Vundamenditööd, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Cherasco, Itaalia.

 1. DRILL SERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DRILL SERVICE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Mosciano Sant'angelo, Itaalia.

 2. DRILLMEC S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte DRILLMEC S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Podenzano, Itaalia.

 3. ARTESIAN POZZI ( S.N.C. )

  Itaalia

  Ettevõte ARTESIAN POZZI ( S.N.C. ), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kaevude rajamine, Puursüdamiku võtmise seadmed, Kaevude rajamine, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Fiume Veneto, Itaalia.

 4. KANN TOOLS CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte KANN TOOLS CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See asub Ningbo, Hiina.

 5. GEOMATECH

  Prantsusmaa

  Ettevõte GEOMATECH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Longjumeau, Prantsusmaa.

 6. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  Itaalia

  Ettevõte TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Montebello Della Battaglia, Itaalia.

 7. CO.ME.TRI.A. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CO.ME.TRI.A. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Adria, Itaalia.

 8. PETRIND S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PETRIND S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub San Giovanni Teatino, Itaalia.

 1. GEOMARC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEOMARC S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Monza, Itaalia.

 2. SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Pescara, Itaalia.

 3. BARBERO POZZI DI BARBERO ANDREA E C. S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte BARBERO POZZI DI BARBERO ANDREA E C. S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kaevude rajamine, Puursüdamiku võtmise seadmed, Kaevude rajamine, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Cherasco, Itaalia.

 4. RIGSERV LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte RIGSERV LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, Puurseadmed, Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 5. ADRIATECH S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ADRIATECH S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Pescara, Itaalia.

 6. KLEMM BOHRTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KLEMM BOHRTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Suruõhupuurid, JA Suruõhupuurid tööstustes. See asub Drolshagen, Saksamaa.

 7. PERGEMINE S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte PERGEMINE S.P.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Mereteenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Mereteenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 8. MADONIA NICOLA

  Itaalia

  Ettevõte MADONIA NICOLA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Mullaanalüüs, Puursüdamiku võtmise seadmed, Mullaanalüüs, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Cammarata, Itaalia.

 9. VANNINI CARLO

  Itaalia

  Ettevõte VANNINI CARLO, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kaevude rajamine, Puursüdamiku võtmise seadmed, Kaevude rajamine, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Poggio A Caiano, Itaalia.

 10. SIME S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SIME S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Monopoli, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta