• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puurimisseadmed

Otsingu tulemused

Puurimisseadmed - Import eksport

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Founded in 1987 by businessman Reimund Freund and technician Raimund Foidl, Rover Technik Freund und Foidl GmbH is now an established company with its registered office in Lennestadt, South-Westphalia, with its core business in manufacturing, sales and consultancy relating to underground pipe laying. It focuses on both horizontal and vertical drilling and driving engineering. Reliability combined with speed and flexibility. With this philosophy, unlike the large corporations, we offer our customers all the benefits of a company with short official channels and rapid decision-making processes. Over a period of 20 years, Rover Technik has been able to implement and support numerous demanding projects in the area of underground pipe laying within Germany and abroad. Our continuously successful results are an indication of the efficient use of our equipment and the quality of our advice.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Avalikud tööd tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Puurimisseadmed, Puuraugu puurimisteenused, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Santarcangelo Di Romagna, Itaalia.

 3. SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka electric pumps tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, drills, boring machines, JA Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstustes. See asub Meinersen, Saksamaa.

 5. TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS

  Saksamaa

  Ettevõte TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Tunnelite ehitamine, Sadekaitserajatiste ehitamine, Tunnelite ehitamine, reamers, JA Sadekaitserajatiste ehitamine tööstustes. See asub Hainichen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SHEFFIELD DEEP BORE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SHEFFIELD DEEP BORE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimine - teras ja metall, mechanical engineering, boring, JA Puurimine - teras ja metall tööstustes. See asub Sheffield, Ühendkuningriik.

 2. DIGGA EUROPE LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DIGGA EUROPE LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka metal attachment anchors, JA augers tööstustes. See asub Hungerford, Ühendkuningriik.

 3. STOCKHOLM PRECISION TOOLS

  Rootsi

  Ettevõte STOCKHOLM PRECISION TOOLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See asub Sollentuna, Rootsi.

 4. SAS GUILMAN

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAS GUILMAN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete rent tööstuses. See tegeleb ka Suruõhutööriistad ja -süsteemid, Puurimisseadmed, Tööstushooldus, Suruõhutööriistad ja -süsteemid, Puurimisseadmed, pneumatic mail systems, JA Tööstushooldus tööstustes. See asub Saint-Herblain, Prantsusmaa.

 5. STDS-JANTZ GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte STDS-JANTZ GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmasinad, Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, Puurimisseadmed, Ehitusmasinad, Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Attendorn, Saksamaa.

 1. NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, Puurimisseadmed, drills, JA pipes for drilling tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. VAN VULPEN B.V.

  Holland

  Ettevõte VAN VULPEN B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, Puurimisseadmed, Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Gorinchem, Holland.

 1. VAN DELFT INFRA B.V.

  Holland

  Ettevõte VAN DELFT INFRA B.V., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vee ja pinnase analüüsid tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, Mullaharimismasinad ja -seadmed, Puurimisseadmed, JA Mullaharimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Capelle Aan Den Ijssel, Holland.

 2. ATLAS COPCO MCT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ATLAS COPCO MCT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmasinad, Puurimisseadmed, Ehitusmasinad, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Essen, Saksamaa.

 3. VAN WIELE NICKY

  Belgia

  Ettevõte VAN WIELE NICKY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See asub Sint-Gillis-Waas, Belgia.

 4. EMCI

  Prantsusmaa

  Ettevõte EMCI, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Le Perray En Yvelines, Prantsusmaa.

 5. LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Baden-Baden, Saksamaa.

 6. FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Neubulach, Saksamaa.

 7. RTG RAMMTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RTG RAMMTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Schrobenhausen, Saksamaa.

 8. IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA

  Saksamaa

  Ettevõte IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Unna, Saksamaa.

 1. VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V.

  Holland

  Ettevõte VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Werkendam, Holland.

 2. COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Untereisesheim, Saksamaa.

 3. IDEAL DIGGER HIRE ESSEX

  Ühendkuningriik

  Ettevõte IDEAL DIGGER HIRE ESSEX, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See asub Chelmsford, Ühendkuningriik.

 4. ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Kaufering, Saksamaa.

 5. KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V.

  Holland

  Ettevõte KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Oss, Holland.

 6. GN SOLIDS CONTROL

  Hiina

  Ettevõte GN SOLIDS CONTROL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See asub Beijing, Hiina.

 7. E + M BOHR-GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte E + M BOHR-GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Hof, Saksamaa.

 8. TERRA AG FUR MASCHINENBAU

  Šveits

  Ettevõte TERRA AG FUR MASCHINENBAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimisseadmed, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Zofingen, Šveits.

 9. INKA MACHINA DRILLING EQUIPMENT

  Türgi

  Ettevõte INKA MACHINA DRILLING EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See asub Manisa, Türgi.

 10. AYYILDIZ TUNEL EKIPMANLARI

  Türgi

  Ettevõte AYYILDIZ TUNEL EKIPMANLARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisseadmed tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta