• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puuraugu puurimisteenused

Otsingu tulemused

Puuraugu puurimisteenused - Import eksport

 1. ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Bochum, Saksamaa.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Avalikud tööd tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Puurimisseadmed, Puuraugu puurimisteenused, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Santarcangelo Di Romagna, Itaalia.

 3. BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Bonn, Saksamaa.

 4. DIETER HÄSELBARTH E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte DIETER HÄSELBARTH E.K., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Kretzschau, Saksamaa.

 5. BARTOLINI ROBERTO & ANDREA S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte BARTOLINI ROBERTO & ANDREA S.N.C., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Kaevude rajamine, asbestos removal, rat extermination, Kaevude rajamine, JA electric submersible pumps tööstustes. See asub Follonica, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE

  Saksamaa

  Ettevõte MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Mörfelden-Walldorf, Saksamaa.

 2. HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Ötigheim, Saksamaa.

 3. BRUNNENBAU SCHAB

  Saksamaa

  Ettevõte BRUNNENBAU SCHAB, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Wilhelmsdorf, Saksamaa.

 4. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumeenia

  Ettevõte FORAJE PUTURI FORAMAT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Kaeve- ja puurimistööd, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, Puuraugu haldamisteenused, Kaeve- ja puurimistööd, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, JA Puuraugu haldamisteenused tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 5. CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE

  Poola

  Ettevõte CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Kaevude rajamine, JA Kaevude rajamine tööstustes. See asub Przodkowo, Poola.

 1. FRATELLI MOLÈ S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FRATELLI MOLÈ S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Chiaramonte Gulfi, Itaalia.

 2. YOUCOND

  Itaalia

  Ettevõte YOUCOND, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Desinfitseerimis- ja steriliseerimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Facilities management services, cleaning services for condominiums, Puuraugu puurimisteenused, JA installation of condominium antennas tööstustes. See asub Tivoli, Itaalia.

 1. SC N&A TRADE SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC N&A TRADE SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, JA Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstustes. See asub Sibiu, Rumeenia.

 2. AQUA DEWULF

  Belgia

  Ettevõte AQUA DEWULF, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Niisutus- ja vihmutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Vihmutussüsteemid, Puuraugu puurimisteenused, Pumbad, Vihmutussüsteemid, Puuraugu puurimisteenused, Pumbad, JA water purification and treatment tööstustes. See asub Loppem, Belgia.

 3. AMCAL

  Belgia

  Ettevõte AMCAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suruõhusüsteemid ja -tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Suruõhupuurid, Puuraugu puurimisteenused, Suruõhupuurid, pumps, Puuraugu puurimisteenused, JA installation of pumps tööstustes. See asub Lichtervelde, Belgia.

 4. APER-VERMEULEN

  Belgia

  Ettevõte APER-VERMEULEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Kaevude rajamine, Puuraugu puurimisteenused, Pumbad, Kaevude rajamine, Puuraugu puurimisteenused, JA Pumbad tööstustes. See asub Lichtervelde, Belgia.

 5. BRUNNENBOHR TEAM NORD

  Saksamaa

  Ettevõte BRUNNENBOHR TEAM NORD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Meine, Saksamaa.

 6. TIPFOR SRL

  Rumeenia

  Ettevõte TIPFOR SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Puurimisteenused, Joogiveepurskkaevud, Geotermilised energiasüsteemid, Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Joogiveepurskkaevud, Geotermilised energiasüsteemid, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Timisoara, Rumeenia.

 7. AVSDRILL

  Portugal

  Ettevõte AVSDRILL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Kaeve- ja puurimistööd, Puuraugu puurimisteenused, JA Kaeve- ja puurimistööd tööstustes. See asub Lisboa, Portugal.

 8. EDIL PALI SOC. COOP.

  Itaalia

  Ettevõte EDIL PALI SOC. COOP., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka drilling and excavating wells, artesian well maintenance, private water wells, JA industrial water wells tööstustes. See asub Ceccano, Itaalia.

 1. QINGDAO WONTIDE CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte QINGDAO WONTIDE CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Oil well pumping tööstustes. See asub Qingdao, Hiina.

 2. KOSUN

  Hiina

  Ettevõte KOSUN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Xi'an, Hiina.

 3. WERNER STUCKMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WERNER STUCKMANN GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Werl, Saksamaa.

 4. SANA FONDATIONS

  Belgia

  Ettevõte SANA FONDATIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Puurimisteenused, Puurimisteenused, JA Geothermics tööstustes. See asub Naninne, Belgia.

 5. BAOJI YUANHENG OILFIELD EQUIPMENT CO. LTD

  Hiina

  Ettevõte BAOJI YUANHENG OILFIELD EQUIPMENT CO. LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Baoji, Hiina.

 6. I.GE.M. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte I.GE.M. S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub San Prisco, Itaalia.

 7. SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S.

  Itaalia

  Ettevõte SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S., aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Campagnola Emilia, Itaalia.

 8. MARZULLO PERFORAZIONI TERRENI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte MARZULLO PERFORAZIONI TERRENI S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka wells, JA pile drilling tööstustes. See asub Frosinone, Itaalia.

 9. VENTURA VINCENZO

  Itaalia

  Ettevõte VENTURA VINCENZO, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Gela, Itaalia.

 10. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  Itaalia

  Ettevõte IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Lamezia Terme, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta