• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puuraugu puurimisteenused

Otsingu tulemused

Puuraugu puurimisteenused - Import eksport

 1. ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Bochum, Saksamaa.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Avalikud tööd tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Puurimisseadmed, Puuraugu puurimisteenused, JA Puurimisseadmed tööstustes. See asub Santarcangelo Di Romagna, Itaalia.

 3. BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Bonn, Saksamaa.

 4. DIETER HÄSELBARTH E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte DIETER HÄSELBARTH E.K., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Kretzschau, Saksamaa.

 5. MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE

  Saksamaa

  Ettevõte MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Mörfelden-Walldorf, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Ötigheim, Saksamaa.

 2. BRUNNENBAU SCHAB

  Saksamaa

  Ettevõte BRUNNENBAU SCHAB, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Wilhelmsdorf, Saksamaa.

 3. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumeenia

  Ettevõte FORAJE PUTURI FORAMAT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Kaeve- ja puurimistööd, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, Puuraugu haldamisteenused, Kaeve- ja puurimistööd, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, JA Puuraugu haldamisteenused tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 4. SC N&A TRADE SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC N&A TRADE SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, JA Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstustes. See asub Sibiu, Rumeenia.

 5. APER-VERMEULEN

  Belgia

  Ettevõte APER-VERMEULEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Kaevude rajamine, Puuraugu puurimisteenused, Pumbad, Kaevude rajamine, Puuraugu puurimisteenused, JA Pumbad tööstustes. See asub Lichtervelde, Belgia.

 1. FRATELLI MOLÈ S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FRATELLI MOLÈ S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Chiaramonte Gulfi, Itaalia.

 2. BRUNNENBOHR TEAM NORD

  Saksamaa

  Ettevõte BRUNNENBOHR TEAM NORD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Meine, Saksamaa.

 1. AQUA DEWULF

  Belgia

  Ettevõte AQUA DEWULF, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Niisutus- ja vihmutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Vihmutussüsteemid, Puuraugu puurimisteenused, Pumbad, Vihmutussüsteemid, Puuraugu puurimisteenused, Pumbad, JA water purification and treatment tööstustes. See asub Loppem, Belgia.

 2. YOUCOND

  Itaalia

  Ettevõte YOUCOND, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Desinfitseerimis- ja steriliseerimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Facilities management services, cleaning services for condominiums, Puuraugu puurimisteenused, JA installation of condominium antennas tööstustes. See asub Tivoli, Itaalia.

 3. CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE

  Poola

  Ettevõte CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Kaevude rajamine, JA Kaevude rajamine tööstustes. See asub Przodkowo, Poola.

 4. AMCAL

  Belgia

  Ettevõte AMCAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suruõhusüsteemid ja -tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Suruõhupuurid, Puuraugu puurimisteenused, Suruõhupuurid, pumps, Puuraugu puurimisteenused, JA installation of pumps tööstustes. See asub Lichtervelde, Belgia.

 5. TIPFOR SRL

  Rumeenia

  Ettevõte TIPFOR SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Puurimisteenused, Joogiveepurskkaevud, Geotermilised energiasüsteemid, Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Joogiveepurskkaevud, Geotermilised energiasüsteemid, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Timisoara, Rumeenia.

 6. SANA FONDATIONS

  Belgia

  Ettevõte SANA FONDATIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Puurimisteenused, Puurimisteenused, JA Geothermics tööstustes. See asub Naninne, Belgia.

 7. WERNER STUCKMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WERNER STUCKMANN GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See asub Werl, Saksamaa.

 8. EDIL PALI SOC. COOP.

  Itaalia

  Ettevõte EDIL PALI SOC. COOP., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka drilling and excavating wells, artesian well maintenance, private water wells, JA industrial water wells tööstustes. See asub Ceccano, Itaalia.

 1. AVSDRILL

  Portugal

  Ettevõte AVSDRILL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Kaeve- ja puurimistööd, Puuraugu puurimisteenused, JA Kaeve- ja puurimistööd tööstustes. See asub Lisboa, Portugal.

 2. INSTEKO

  Poola

  Ettevõte INSTEKO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka well drilling for the building trade, JA heat pumps tööstustes. See asub Janowo, Poola.

 3. PIAZZOLLA RUGGIERO & FIGLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PIAZZOLLA RUGGIERO & FIGLI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Barletta, Itaalia.

 4. SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S.

  Itaalia

  Ettevõte SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S., aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Campagnola Emilia, Itaalia.

 5. ITAL SONDA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ITAL SONDA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Sant'agata Li Battiati, Itaalia.

 6. MARZULLO PERFORAZIONI TERRENI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte MARZULLO PERFORAZIONI TERRENI S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka wells, JA pile drilling tööstustes. See asub Frosinone, Itaalia.

 7. ECOPOZOS

  Hispaania

  Ettevõte ECOPOZOS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka wells, JA industrial water wells tööstustes. See asub Huelva, Hispaania.

 8. LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Rio Saliceto, Itaalia.

 9. MIRA SERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MIRA SERVICE S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vundamenditööd tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Mogliano, Itaalia.

 10. BOTTI ELIO

  Itaalia

  Ettevõte BOTTI ELIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Adria, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta