• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puuraugu puurimise järelevalve teenused

Otsingu tulemused

Puuraugu puurimise järelevalve teenused - Import eksport

 1. SC N&A TRADE SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC N&A TRADE SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, JA Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstustes. See asub Sibiu, Rumeenia.

 2. ITAL SONDA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ITAL SONDA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Sant'agata Li Battiati, Itaalia.

 3. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Alghero, Itaalia.

 4. DELL'ORSO APPALTI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DELL'ORSO APPALTI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Camerano, Itaalia.

 5. OBERTO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte OBERTO S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Savigliano, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See asub Wenzhou, Hiina.

 2. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  Itaalia

  Ettevõte TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Montebello Della Battaglia, Itaalia.

 3. F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 4. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  Itaalia

  Ettevõte TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 5. M.C.S. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte M.C.S. S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 1. IDROMILAN S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte IDROMILAN S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Veevõtusüsteemid ja -seadmed, Gaasi ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Veevõtusüsteemid ja -seadmed, JA Gaasi ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Corsico, Itaalia.

 2. PIETRO SUCCIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PIETRO SUCCIO S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Vihmutussüsteemid, Niisutussüsteemid, Vihmutussüsteemid, JA Niisutussüsteemid tööstustes. See asub Asti, Itaalia.

 1. BARLETTA GIUSEPPE

  Itaalia

  Ettevõte BARLETTA GIUSEPPE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Ispani, Itaalia.

 2. SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C.

  Itaalia

  Ettevõte SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Farigliano, Itaalia.

 3. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Osimo, Itaalia.

 4. FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Matera, Itaalia.

 5. VENTURA VINCENZO

  Itaalia

  Ettevõte VENTURA VINCENZO, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Gela, Itaalia.

 6. I.GE.M. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte I.GE.M. S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub San Prisco, Itaalia.

 7. TRANZA GINO

  Itaalia

  Ettevõte TRANZA GINO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Marrubiu, Itaalia.

 8. PATERNOSTER GIUSEPPE & FIGLI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte PATERNOSTER GIUSEPPE & FIGLI S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Gravina In Puglia, Itaalia.

 1. GSM PROTEC

  Saksamaa

  Ettevõte GSM PROTEC, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See asub Obermarchtal, Saksamaa.

 2. TRIVELLAZIONI DELLA GATTA S.R.L.S. - SOCIETA' A RESPONSABILITA'LI MITA

  Itaalia

  Ettevõte TRIVELLAZIONI DELLA GATTA S.R.L.S. - SOCIETA' A RESPONSABILITA'LI MITA, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Lacco Ameno, Itaalia.

 3. ING. MARIO BERLANDA S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte ING. MARIO BERLANDA S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Padova, Itaalia.

 4. GEOLAVORI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEOLAVORI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Este, Itaalia.

 5. GEOSONDAGGI

  Itaalia

  Ettevõte GEOSONDAGGI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Giardini Naxos, Itaalia.

 6. EREDI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EREDI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Caccamo, Itaalia.

 7. PAG S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PAG S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub San Miniato, Itaalia.

 8. PERAZZOLI DRILLING S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PERAZZOLI DRILLING S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Cortemaggiore, Itaalia.

 9. GEOTECNICA LAVORI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEOTECNICA LAVORI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Perugia, Itaalia.

 10. SIME S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SIME S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Monopoli, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta