• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puuraugu puurimise järelevalve teenused

Otsingu tulemused

Puuraugu puurimise järelevalve teenused - Import eksport

 1. SC N&A TRADE SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC N&A TRADE SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, JA Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstustes. See asub Sibiu, Rumeenia.

 2. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  Itaalia

  Ettevõte TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Montebello Della Battaglia, Itaalia.

 3. M.C.S. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte M.C.S. S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 4. ITAL SONDA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ITAL SONDA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Sant'agata Li Battiati, Itaalia.

 5. I.GE.M. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte I.GE.M. S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub San Prisco, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OBERTO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte OBERTO S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Savigliano, Itaalia.

 2. TRANZA GINO

  Itaalia

  Ettevõte TRANZA GINO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Marrubiu, Itaalia.

 3. BARLETTA GIUSEPPE

  Itaalia

  Ettevõte BARLETTA GIUSEPPE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Ispani, Itaalia.

 4. GSM PROTEC

  Saksamaa

  Ettevõte GSM PROTEC, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See asub Obermarchtal, Saksamaa.

 5. IDROSUD DEI FRATELLI DE RIGGI & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte IDROSUD DEI FRATELLI DE RIGGI & C. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Atena Lucana, Itaalia.

 1. FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Matera, Itaalia.

 2. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  Itaalia

  Ettevõte TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 1. IDROMILAN S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte IDROMILAN S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Veevõtusüsteemid ja -seadmed, Gaasi ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Veevõtusüsteemid ja -seadmed, JA Gaasi ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Corsico, Itaalia.

 2. SCALZO ANTONIO

  Itaalia

  Ettevõte SCALZO ANTONIO, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub San Cataldo, Itaalia.

 3. PATERNOSTER GIUSEPPE & FIGLI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte PATERNOSTER GIUSEPPE & FIGLI S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Gravina In Puglia, Itaalia.

 4. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Osimo, Itaalia.

 5. IMPRESA SONDEDILE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte IMPRESA SONDEDILE S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Rieti, Itaalia.

 6. PIETRO SUCCIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PIETRO SUCCIO S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Vihmutussüsteemid, Niisutussüsteemid, Vihmutussüsteemid, JA Niisutussüsteemid tööstustes. See asub Asti, Itaalia.

 7. TRIVELLAZIONI DELLA GATTA S.R.L.S. - SOCIETA' A RESPONSABILITA'LI MITA

  Itaalia

  Ettevõte TRIVELLAZIONI DELLA GATTA S.R.L.S. - SOCIETA' A RESPONSABILITA'LI MITA, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Lacco Ameno, Itaalia.

 8. GEOSONDAGGI

  Itaalia

  Ettevõte GEOSONDAGGI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Giardini Naxos, Itaalia.

 1. EREDI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EREDI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Caccamo, Itaalia.

 2. GEOTECNICA LAVORI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEOTECNICA LAVORI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Perugia, Itaalia.

 3. PERAZZOLI DRILLING S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PERAZZOLI DRILLING S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Cortemaggiore, Itaalia.

 4. DELL'ORSO APPALTI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DELL'ORSO APPALTI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Camerano, Itaalia.

 5. COGNIGNI ROSSANO

  Itaalia

  Ettevõte COGNIGNI ROSSANO, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Montegranaro, Itaalia.

 6. PAG S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PAG S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub San Miniato, Itaalia.

 7. SIME S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SIME S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Monopoli, Itaalia.

 8. VENTURA VINCENZO

  Itaalia

  Ettevõte VENTURA VINCENZO, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Gela, Itaalia.

 9. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Alghero, Itaalia.

 10. GEONEBRODI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEONEBRODI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Capo D'orlando, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta