• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puupuurid

Otsingu tulemused

Puupuurid - Import eksport

 1. PAUL OTT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Paul OTT GmbH is a family-run business with decades of expertise in mechanical engineering. The company develops and constructs special machinery for woodworking. From steel construction to final assembly and setting, the steps are performed in the two factories in Lambach. OTT represents precise edgebanding solutions. Its customers are joineries and the furniture industry, both in Germany and abroad. We are one of the leading manufacturers of premium edgebanders.

 2. VKM TRADE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte VKM TRADE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See tegeleb ka Milling machine, Rod milling machine, rollforming machine, Perforating device, Sharpener, Planing and moulding machine, CNC machining centre, Joinery system, JA Peeler tööstustes. See asub Salzburg, Austria.

 3. HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Treimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, wood treatment machines, sawing, Puupuurid, JA veneering machines tööstustes. See asub Krauchenwies, Saksamaa.

 4. EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See asub Todtnau, Saksamaa.

 5. SELECT

  Holland

  Ettevõte SELECT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Puupuurid, woodworking tools, JA wood turning machines tööstustes. See asub Esbeek, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AYZA MIZRAK

  Türgi

  Ettevõte AYZA MIZRAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 2. DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR

  Saksamaa

  Ettevõte DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Kummitooted, Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed, Kangad, Puupuurid, Kummitooted, Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed, JA Kangad tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 3. LEKIS UAB

  Leedu

  Ettevõte LEKIS UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See asub Kaunas, Leedu.

 4. AGRO-ROL-MET

  Poola

  Ettevõte AGRO-ROL-MET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See asub Koło, Poola.

 5. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See tegeleb ka Puidulihvimismasinad, Puutöömasinad ja -seadmed, Automaattreipingid, Spoonimasinad ja -seadmed, Puidulihvimismasinad, Puutöömasinad ja -seadmed, Automaattreipingid, JA Spoonimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Enger, Saksamaa.

 1. PHILIPS CONSTANT

  Belgia

  Ettevõte PHILIPS CONSTANT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Treimismasinad, Puupuurid, JA Treimismasinad tööstustes. See asub Puurs, Belgia.

 2. ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH

  Austria

  Ettevõte ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See tegeleb ka Plastist põrandakatted, Puittooted, Puitsisustus, Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed, Plastist põrandakatted, Puittooted, Puitsisustus, JA Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed tööstustes. See asub Wals, Austria.

 1. SHARP TOOLS SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SHARP TOOLS SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See tegeleb ka saw blades, JA cutter tööstustes. See asub SACELE, Rumeenia.

 2. THE SAW CENTRE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE SAW CENTRE, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

 3. M S C INDUSTRIAL SUPPLY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte M S C INDUSTRIAL SUPPLY, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Wednesbury, Ühendkuningriik.

 4. C B S (POWER TOOLS) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte C B S (POWER TOOLS) LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Peterborough, Ühendkuningriik.

 5. HEALY'S THE TOOL SPECIALIST

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HEALY'S THE TOOL SPECIALIST, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub St. Albans, Ühendkuningriik.

 6. ASK MILLERS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ASK MILLERS LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Ashby De La Zouch, Ühendkuningriik.

 7. LANCASHIRE SAW CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LANCASHIRE SAW CO LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Blackburn, Ühendkuningriik.

 8. MAXIM POWER TOOLS (SCOTLAND) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MAXIM POWER TOOLS (SCOTLAND) LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

 1. MAKITA UK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MAKITA UK LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Milton Keynes, Ühendkuningriik.

 2. SCM GROUP S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SCM GROUP S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Spoonimasinad ja -seadmed, Puupuurid, JA Spoonimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Rimini, Itaalia.

 3. GREDA

  Itaalia

  Ettevõte GREDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Spoonimasinad ja -seadmed, Puupuurid, JA Spoonimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Mariano Comense, Itaalia.

 4. KINGTOOLS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KINGTOOLS, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Rushden, Ühendkuningriik.

 5. PROTRADE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PROTRADE, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Derby, Ühendkuningriik.

 6. MEC - LEGNO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MEC - LEGNO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Spoonimasinad ja -seadmed, Puupuurid, JA Spoonimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Thiene, Itaalia.

 7. K R SAWS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte K R SAWS, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Coventry, Ühendkuningriik.

 8. CID CONSTRUCTION PRODUCTS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CID CONSTRUCTION PRODUCTS, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Leeds, Ühendkuningriik.

 9. C J SINCLAIR LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte C J SINCLAIR LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Broadstairs, Ühendkuningriik.

 10. CD POWER TOOLS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CD POWER TOOLS LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Leeds, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta