• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puupuurid

Otsingu tulemused

Puupuurid - Import eksport

 1. PAUL OTT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Paul OTT GmbH is a family-run business with decades of expertise in mechanical engineering. The company develops and constructs special machinery for woodworking. From steel construction to final assembly and setting, the steps are performed in the two factories in Lambach. OTT represents precise edgebanding solutions. Its customers are joineries and the furniture industry, both in Germany and abroad. We are one of the leading manufacturers of premium edgebanders.

 2. VKM TRADE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte VKM TRADE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See tegeleb ka Milling machine, Rod milling machine, rollforming machine, Perforating device, Sharpener, Planing and moulding machine, CNC machining centre, Joinery system, JA Peeler tööstustes. See asub Salzburg, Austria.

 3. HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Treimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, wood treatment machines, sawing, Puupuurid, JA veneering machines tööstustes. See asub Krauchenwies, Saksamaa.

 4. EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See asub Todtnau, Saksamaa.

 5. DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR

  Saksamaa

  Ettevõte DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Kummitooted, Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed, Kangad, Puupuurid, Kummitooted, Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed, JA Kangad tööstustes. See asub München, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AYZA MIZRAK

  Türgi

  Ettevõte AYZA MIZRAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 2. SELECT

  Holland

  Ettevõte SELECT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Puupuurid, woodworking tools, JA wood turning machines tööstustes. See asub Esbeek, Holland.

 3. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See tegeleb ka Puidulihvimismasinad, Puutöömasinad ja -seadmed, Automaattreipingid, Spoonimasinad ja -seadmed, Puidulihvimismasinad, Puutöömasinad ja -seadmed, Automaattreipingid, JA Spoonimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Enger, Saksamaa.

 4. PHILIPS CONSTANT

  Belgia

  Ettevõte PHILIPS CONSTANT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Treimismasinad, Puupuurid, JA Treimismasinad tööstustes. See asub Puurs, Belgia.

 5. SHARP TOOLS SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SHARP TOOLS SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See tegeleb ka saw blades, JA cutter tööstustes. See asub SACELE, Rumeenia.

 1. ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH

  Austria

  Ettevõte ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See tegeleb ka Plastist põrandakatted, Puittooted, Puitsisustus, Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed, Plastist põrandakatted, Puittooted, Puitsisustus, JA Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed tööstustes. See asub Wals, Austria.

 2. CHENGDU YIBAI CUTTING TOOLS

  Hiina

  Ettevõte CHENGDU YIBAI CUTTING TOOLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikekettad tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Puupuurid, JA complete woodworking lines tööstustes. See asub Chengdu, Hiina.

 1. AGRO-ROL-MET

  Poola

  Ettevõte AGRO-ROL-MET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See asub Koło, Poola.

 2. LEKIS UAB

  Leedu

  Ettevõte LEKIS UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See asub Kaunas, Leedu.

 3. JEPSON POWER TOOLS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JEPSON POWER TOOLS, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Brough, Ühendkuningriik.

 4. PROTRADE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PROTRADE, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Derby, Ühendkuningriik.

 5. TRELAWNY S P T LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TRELAWNY S P T LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Leamington Spa, Ühendkuningriik.

 6. C ENTERPRISE UK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte C ENTERPRISE UK LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Bristol, Ühendkuningriik.

 7. HANGZHOU MINGZHU TOOLS CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte HANGZHOU MINGZHU TOOLS CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puupuurid tööstuses. See asub Fuyang, Hiina.

 8. ON SITE TOOLS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ON SITE TOOLS, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Stanford-Le-Hope, Ühendkuningriik.

 1. SYDENHAMS HIRE CENTRES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SYDENHAMS HIRE CENTRES, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Weymouth, Ühendkuningriik.

 2. MENDASAW LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MENDASAW LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Sheffield, Ühendkuningriik.

 3. KINGTOOLS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KINGTOOLS, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Rushden, Ühendkuningriik.

 4. COLOMBO EREDI & C. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COLOMBO EREDI & C. S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Spoonimasinad ja -seadmed, Puupuurid, JA Spoonimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Villasanta, Itaalia.

 5. DRYER WOOD S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DRYER WOOD S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puutöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puupuurid, Spoonimasinad ja -seadmed, Puupuurid, JA Spoonimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Pove Del Grappa, Itaalia.

 6. LAKELAND SUPPLIES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LAKELAND SUPPLIES, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Kendal, Ühendkuningriik.

 7. N P POWERTOOL REPAIRS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte N P POWERTOOL REPAIRS, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Welling, Ühendkuningriik.

 8. D & M TOOLS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte D & M TOOLS, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Twickenham, Ühendkuningriik.

 9. BIRKETT CUTMASTER LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BIRKETT CUTMASTER LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Cleckheaton, Ühendkuningriik.

 10. LUMSDEN STUART LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LUMSDEN STUART LTD, aastal ja mis tegeleb Elektrilised käsipuurid tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Puupuurid, Puurimismasinad, JA Puupuurid tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta