• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puu- ja köögivilja hakkurid

Otsingu tulemused

Puu- ja köögivilja hakkurid - Import eksport

 1. ROSSI INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  We're present in all the main tomato and fruit transformation areas worldwide. We provide complete lines for preparing tomato sauces and ketchup. We produce complete lines and machines for making fruit juices, plus process lines and systems for making fruit purées (especially apple, pear, peach and apricot). Production of machinery for making jams and preserves. Systems for the processing and transformation of tomatoes. Our new product line for transporting and processing leaf vegetables is particularly recommended for removing sand and coarse impurities. When making syrups (clarified or not) from dates, by-products (yeast, alcohol and vinegar) can also be obtained thanks to the special technology and transformation processes used. Ing. A. Rossi has all the know-how needed to handle the system engineering requirements of the dairy sector.

 2. TALLERES FELIPE SOLANO

  Hispaania

  Ettevõte TALLERES FELIPE SOLANO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See tegeleb ka Elektrivarustus – masinad ja seadmed, Elektrivarustus – masinad ja seadmed, construction of machines and equipment, used machinery bought and sold, JA machines for canned foods tööstustes. See asub Calahorra, Hispaania.

 3. FOODCONS GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte FOODCONS GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See tegeleb ka trimmer tööstustes. See asub Viersen, Saksamaa.

 4. AGM MAQUINARIA FRITO Y ALIMENTARIA

  Hispaania

  Ettevõte AGM MAQUINARIA FRITO Y ALIMENTARIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Elektrivarustus – masinad ja seadmed, Puu- ja köögivilja hakkurid, Elektrivarustus – masinad ja seadmed, Puu- ja köögivilja hakkurid, scraping machines, JA Industrial food steamers tööstustes. See asub Moraleja De Enmedio, Hispaania.

 5. KRONEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KRONEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, fruit and vegetable processing machinery, washing machines for foods, JA Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Kehl Am Rhein, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GUILLOUARD A NANTES SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte GUILLOUARD A NANTES SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See tegeleb ka Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, JA painting tööstustes. See asub Nantes Cedex 02, Prantsusmaa.

 2. CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE

  Belgia

  Ettevõte CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See tegeleb ka Puuvilja, köögiviljade ja kala pesemise seadmed, Puuvilja, köögiviljade ja kala pesemise seadmed, JA angle grinder production lines tööstustes. See asub Staden, Belgia.

 3. TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, Puu- ja köögivilja hakkurid, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, JA Puu- ja köögivilja hakkurid tööstustes. See asub Schloß Holte-Stukenbrock, Saksamaa.

 4. FSI IMPIANTI

  Itaalia

  Ettevõte FSI IMPIANTI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See tegeleb ka Metallkarkassid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Metallkarkassid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA 3D Design tööstustes. See asub Scandiano, Itaalia.

 5. FAHRENKAEMPER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FAHRENKAEMPER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, Puu- ja köögivilja hakkurid, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, JA Puu- ja köögivilja hakkurid tööstustes. See asub Schloß Holte-Stukenbrock, Saksamaa.

 1. GFT - GROUP FOOD TECHNOLOGY

  Itaalia

  Ettevõte GFT - GROUP FOOD TECHNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See asub Vescovana, Itaalia.

 2. AV GROUP

  Serbia

  Ettevõte AV GROUP, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See asub Trstenik, Serbia.

 1. SOLEMA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOLEMA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puu- ja köögivilja hakkurid, JA Puu- ja köögivilja hakkurid tööstustes. See asub Jully Sur Sarce, Prantsusmaa.

 2. BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN

  Saksamaa

  Ettevõte BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See tegeleb ka Suurköökide hakkimismasinad, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Suurköökide hakkimismasinad, JA Lihatööstuse masinad ja seadmed tööstustes. See asub Reichenau, Saksamaa.

 3. SORMAC B.V.

  Holland

  Ettevõte SORMAC B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puu- ja köögivilja hakkurid, JA Puu- ja köögivilja hakkurid tööstustes. See asub Venlo, Holland.

 4. TALLERES ARCOT SL

  Hispaania

  Ettevõte TALLERES ARCOT SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puu- ja köögivilja hakkurid, JA Puu- ja köögivilja hakkurid tööstustes. See asub Burriana, Hispaania.

 5. SKIERNIEWICKA FABRYKA MASZYN URZADZEN I KONSTRUKCJI SFAMASZ JAN DZIEDZIC

  Poola

  Ettevõte SKIERNIEWICKA FABRYKA MASZYN URZADZEN I KONSTRUKCJI SFAMASZ JAN DZIEDZIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kerged metallsõrestikud tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Puu- ja köögivilja hakkurid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, JA Puu- ja köögivilja hakkurid tööstustes. See asub Skierniewice, Poola.

 6. MIGIRIS, UAB

  Leedu

  Ettevõte MIGIRIS, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puu- ja köögivilja hakkurid, Suured kodumasinad, Puu- ja köögivilja hakkurid, JA Suured kodumasinad tööstustes. See asub Mazeikiai, Leedu.

 7. FIMO A/S

  Taani

  Ettevõte FIMO A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Koorijad ja riivid tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Puu- ja köögivilja hakkurid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Puu- ja köögivilja hakkurid tööstustes. See asub Haarby, Taani.

 8. TATLO SERVICES

  Bulgaaria

  Ettevõte TATLO SERVICES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.

 1. BOEMA CE SP ZOO

  Poola

 2. HAPAG AG

  Šveits

 3. MATELINE ENGINEERING LTD

  Ühendkuningriik

 4. J.A.M. INOX PRODUKT ODDZIAL J.A.M. ALU WASIK SP ZOO

  Poola

 5. LAITRAM MACHINERY APS

  Taani

Leidke hinnapakkumisi