• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • professionaalsed kohvimasinad

Otsingu tulemused

Professionaalsed kohvimasinad - Import eksport

 1. GEPPETTO EIS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  It is very important to us that our ice-cream contains a high proportion of selected natural raw ingredients. Only the very best raw ingredients, of the highest possible quality, can guarantee the unique GEPPETTO taste. Our ice-cream is freshly produced using traditional, artisan methods. Connoisseurs and experts like our ice-cream because of its creamy freshness and sophisticated taste. This is because all our varieties of ice-cream are freshly produced, with the utmost care and accordingly to old recipes which have been handed down, in our production facility. You get fantastic-tasting quality! We make every effort to improve our standards and to exceed your expectations through continuous checks, including in the hygiene area.

 2. R&R ROASTER AND ROASTER

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte R&R ROASTER AND ROASTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Professionaalsed kohvimasinad, Tööstuslikud röstrid, coffee grinder, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Kohviröstrid, JA Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 3. TSN AUTOMATENSERVICE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TSN AUTOMATENSERVICE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Neuenrade, Saksamaa.

 4. AUTOMATEN REINHARDT KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AUTOMATEN REINHARDT KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Kesselsdorf, Saksamaa.

 5. STORM WASH INDUSTRIES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte STORM WASH INDUSTRIES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Puhastusteenused, Tööstuslikud pesupesemisteenused, Professionaalsed kohvimasinad, Puhastusteenused, Tööstuslikud pesupesemisteenused, JA Professionaalsed kohvimasinad tööstustes. See asub Romainville, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte A.Z HORECA EQUIPEMENTS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toitlustamismasinad ja -seadmed, Professionaalsed kohvimasinad, Toitlustamismasinad ja -seadmed, JA Professionaalsed kohvimasinad tööstustes. See asub Lodelinsart (charleroi), Belgia.

 2. COFFEE MATIC MACHINE DI BREDA GIOVANNI

  Itaalia

  Ettevõte COFFEE MATIC MACHINE DI BREDA GIOVANNI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Automaadid tööstuses. See tegeleb ka Professionaalsed kohvimasinad, Premium coffee, JA Professionaalsed kohvimasinad tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 3. KEF INDUSTRIAL

  Türgi

  Ettevõte KEF INDUSTRIAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See tegeleb ka professional kitchens tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. DIFFERENT EVENTAUSSTATTUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DIFFERENT EVENTAUSSTATTUNG GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Oberschleißheim, Saksamaa.

 5. AROMASELECT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AROMASELECT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Kirchheim, Saksamaa.

 1. ESPRESSO BECKER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ESPRESSO BECKER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Hattingen, Saksamaa.

 2. KAFFEESYSTEME TENHAEF GMBH & CO. KG GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KAFFEESYSTEME TENHAEF GMBH & CO. KG GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Wachtendonk, Saksamaa.

 1. ODTV.DE INH. OLIVER STRACK

  Saksamaa

  Ettevõte ODTV.DE INH. OLIVER STRACK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See tegeleb ka Capuccino, Espresso coffees, Coffee pods, JA powdered milk tööstustes. See asub Aalen, Saksamaa.

 2. PAUSEOBUREAU.FR

  Prantsusmaa

  Ettevõte PAUSEOBUREAU.FR, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kohv ja tee tööstuses. See tegeleb ka Tee, Professionaalsed kohvimasinad, Joogiautomaadid, Tee, Professionaalsed kohvimasinad, JA Joogiautomaadid tööstustes. See asub Colombes, Prantsusmaa.

 3. AP NORDHESSEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AP NORDHESSEN GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Willingshausen, Saksamaa.

 4. SANTOS PALACE

  Belgia

  Ettevõte SANTOS PALACE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, Kohvikute ja baaride masinad ja varustus, Kodumajapidamises kasutatavad kohvimasinad, Suurköögi nõudepesumasinad, Kohv ja tee, Kohvikute ja baaride masinad ja varustus, Kodumajapidamises kasutatavad kohvimasinad, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 5. AROMAT NIEDERLASSUNG HAMBURG DER DEK DEUTSCHE EXTRAKT KAFFEE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AROMAT NIEDERLASSUNG HAMBURG DER DEK DEUTSCHE EXTRAKT KAFFEE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 6. TECHNI CAFE

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECHNI CAFE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, Professionaalsed kohvimasinad, Kohv ja tee, coffee machine service, Professionaalsed kohvimasinad, JA wholesale roasted and refined coffee tööstustes. See asub Devecey, Prantsusmaa.

 7. TOBVENDING, TOBACCOLAND AUTOMATEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte TOBVENDING, TOBACCOLAND AUTOMATEN GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Essen, Saksamaa.

 8. EASYDRINK DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EASYDRINK DEUTSCHLAND GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Hilden, Saksamaa.

 1. FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES

  Türgi

  Ettevõte FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka Professionaalsed kohvimasinad, coffee bean roasters, coffee roasting equipment, Professionaalsed kohvimasinad, JA plants for roasting coffee, barley and related products tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. DECO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DECO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See tegeleb ka espresso coffee machines, coffee, bar supplies, JA Italian coffee tööstustes. See asub Saccolongo, Itaalia.

 3. DVG DE VECCHI SRL

  Itaalia

  Ettevõte DVG DE VECCHI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See tegeleb ka Spare parts production, bars and cafes, JA custom-made solutions tööstustes. See asub Colnago, Itaalia.

 4. PRIMA MUSA - DECO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PRIMA MUSA - DECO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See tegeleb ka Italian coffee, JA italian espresso coffee tööstustes. See asub Saccolongo, Itaalia.

 5. CUPDATE SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte CUPDATE SAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See tegeleb ka espresso coffee machines, italian espresso coffee, JA coffee machine accessories tööstustes. See asub Coubert, Prantsusmaa.

 6. RAINER SAUERZWEIG E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte RAINER SAUERZWEIG E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 7. KAFFEE 1 GBR

  Saksamaa

  Ettevõte KAFFEE 1 GBR, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 8. SELECTION-TRADE INH. OLIVER PIONTKOWSKY

  Saksamaa

  Ettevõte SELECTION-TRADE INH. OLIVER PIONTKOWSKY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See asub Frankfurt, Saksamaa.

 9. GEX ITALY

  Itaalia

  Ettevõte GEX ITALY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See tegeleb ka doser grinders tööstustes. See asub Mirano, Itaalia.

 10. TOGETHER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TOGETHER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Professionaalsed kohvimasinad, hotel fittings, Professionaalsed kohvimasinad, JA accessories and optional features for coffee machines tööstustes. See asub Starnberg, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta