• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • prügikäitlusmasinad ja -süsteemid

Otsingu tulemused

Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid - Import eksport

 1. INCIPROM LLC

  Venemaa

  Ettevõte INCIPROM LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstuses. See tegeleb ka Hooldusteenuste jääkide käitlemine, Jäätmete ja prügi põletusseadmed, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Tööstusjäätmete käitlemine, Hooldusteenuste jääkide käitlemine, Jäätmete ja prügi põletusseadmed, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Tööstusjäätmete käitlemine tööstustes. See asub Krasnodar, Venemaa.

 2. LA MECANIQUE ET SES APPLICATIONS

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA MECANIQUE ET SES APPLICATIONS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstuses. See asub Rouffignac Saint-Cernin De Reilhac, Prantsusmaa.

 3. GALLOO KONSTRUKTIE

  Belgia

  Ettevõte GALLOO KONSTRUKTIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Jäätmete sorteerimise masinad ja seadmed, Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Jäätmete sorteerimise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Menen, Belgia.

 4. LIMBURG.NET

  Belgia

  Ettevõte LIMBURG.NET, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Refuse drums, JA waste collection tööstustes. See asub Hasselt, Belgia.

 5. MENART

  Belgia

  Ettevõte MENART, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete sorteerimise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tihendajad ja purustid, Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, industrial crushers for recycling waste, Tihendajad ja purustid, Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Dour, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HYGEA

  Belgia

  Ettevõte HYGEA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, Biojäätmete käitlemine, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, waste recycling advice, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, JA Biojäätmete käitlemine tööstustes. See asub Havré, Belgia.

 2. PANNÓNIA-Z KFT

  Ungari

  Ettevõte PANNÓNIA-Z KFT, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Tööstusjäätmete puhastamine, Majapidamisjäätmete käitlemine, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Tööstusjäätmete puhastamine, Majapidamisjäätmete käitlemine, JA Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 3. EXPRUM D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte EXPRUM D.O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetransport, Konteinerid, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Jäätmetransport, Konteinerid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Ljubljana, Sloveenia.

 4. OKTAGON ENGINEERING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OKTAGON ENGINEERING GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstuses. See asub Graben-Neudorf, Saksamaa.

 5. BIOMETSA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte BIOMETSA S.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka biogas torches, garbage compactors, pounders, JA hospital and assimilated waste incineration plants tööstustes. See asub El Masnou ( Barcelona), Hispaania.

 1. LANGIPEX IRODA KFT

  Ungari

  Ettevõte LANGIPEX IRODA KFT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Suured kodumasinad, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Suured kodumasinad tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 2. COMPAGNIE DE NETTOIEMENT ET TRANSPORTS

  Prantsusmaa

  Ettevõte COMPAGNIE DE NETTOIEMENT ET TRANSPORTS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Rennes, Prantsusmaa.

 1. KOTLARNIA S.A. KOPALNIA PIASKU

  Poola

  Ettevõte KOTLARNIA S.A. KOPALNIA PIASKU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Liiv ja killustik, JA Liiv ja killustik tööstustes. See asub Kotlarnia, Poola.

 2. GRESSANI SRL

  Itaalia

  Ettevõte GRESSANI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstuses. See asub Susegana, Itaalia.

 3. RE ENTSORGUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RE ENTSORGUNG GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Herten, Saksamaa.

 4. TWENCE B.V.

  Holland

  Ettevõte TWENCE B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Hengelo Ov, Holland.

 5. KAPELLA CHUTES

  Türgi

  Ettevõte KAPELLA CHUTES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstuses. See asub Menemen, Türgi.

 6. TIRME SA

  Hispaania

  Ettevõte TIRME SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Palma, Hispaania.

 7. VADS SPOL. S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte VADS SPOL. S.R.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Bohumin, Tšehhi Vabariik.

 8. SPAARNELANDEN N.V.

  Holland

  Ettevõte SPAARNELANDEN N.V., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Haarlem, Holland.

 1. H.E.W. A/S

  Taani

  Ettevõte H.E.W. A/S, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Soendersoe, Taani.

 2. STE INDUSTRIELLE DU LITTORAL MEDITERRANEEN POUR ENVIRONNEMENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE INDUSTRIELLE DU LITTORAL MEDITERRANEEN POUR ENVIRONNEMENT, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Marseille, Prantsusmaa.

 3. DANISH COMPUTER RECYCLING A/S

  Taani

  Ettevõte DANISH COMPUTER RECYCLING A/S, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Roskilde, Taani.

 4. SIBYLLE STELLRECHT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SIBYLLE STELLRECHT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Heilbronn, Saksamaa.

 5. LUTTJEBOER B.V.

  Holland

  Ettevõte LUTTJEBOER B.V., aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Veendam, Holland.

 6. URBANTECHNOLOGY

  Hispaania

  Ettevõte URBANTECHNOLOGY, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Valencia, Hispaania.

 7. DYANAMIC FLOOR S.L.

  Hispaania

  Ettevõte DYANAMIC FLOOR S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstuses. See asub Lleida, Hispaania.

 8. MARDEL WASTE CARE PRODUCTS LIMITED

  Iirimaa

 9. SAREN

  Prantsusmaa

 10. ALEXANDER BASTING GMBH & CO. KG

  Saksamaa

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid - Import eksport

Tulemuste arv

4270 Ettevõtted