• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • prügiautod

Otsingu tulemused

Prügiautod - Import eksport

 1. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Türgi

  Ettevõte PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Keskkonna puhastamise masinad ja seadmed, garbage compactors, Keskkonna puhastamise masinad ja seadmed, JA telescopic platforms tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. MAZZOCCHIA SPA

  Itaalia

  Ettevõte MAZZOCCHIA SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Tööstussõidukid, vehicles for the collection and transport of industrial waste, vehicles for transporting large waste materials, Tööstussõidukid, JA vehicles for waste transport and treatment waste containers tööstustes. See asub Frosinone, Itaalia.

 3. ZAKŁAD ROBÓT SANITARNYCH SANATOR SP.Z.O.O

  Poola

  Ettevõte ZAKŁAD ROBÓT SANITARNYCH SANATOR SP.Z.O.O, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, rejects, scrap collection, waste collection bells, JA Prügiautod tööstustes. See asub Rąbień, Poola.

 4. COSECO INDUSTRIE GROUP SRL

  Itaalia

  Ettevõte COSECO INDUSTRIE GROUP SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Erisõidukite ehitamine ja varustus, JA Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstustes. See asub Grumo Appula, Itaalia.

 5. TRANSLIFT

  Holland

  Ettevõte TRANSLIFT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka waste containers, JA waste collection containers tööstustes. See asub Dronten, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ORAKCI MACHINE

  Türgi

  Ettevõte ORAKCI MACHINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka scrap recovery, platforms, JA compactors tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 2. CNR TRUCK EQUIPMENTS

  Türgi

  Ettevõte CNR TRUCK EQUIPMENTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 3. A3 VERHUUR

  Belgia

  Ettevõte A3 VERHUUR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka sanding machines, JA brushes tööstustes. See asub Staden, Belgia.

 4. FARID INDUSTRIE S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FARID INDUSTRIE S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstusjäätmete käitlemine, Prügiautod, Tihendajad ja purustid, Tööstusjäätmete käitlemine, Prügiautod, Tihendajad ja purustid, JA street sweeping machines tööstustes. See asub Vinovo, Itaalia.

 5. GRUZOJAD - WYWOZ GRUZU WARSZAWA

  Poola

  Ettevõte GRUZOJAD - WYWOZ GRUZU WARSZAWA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See asub Józefów, Poola.

 1. HACKNEY RUBBISH REMOVALS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HACKNEY RUBBISH REMOVALS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka waste management tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 2. PB ENVIRONNEMENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte PB ENVIRONNEMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See asub Lambesc, Prantsusmaa.

 1. EXPRUM D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte EXPRUM D.O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetransport, Konteinerid, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Jäätmetransport, Konteinerid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Ljubljana, Sloveenia.

 2. SETRACO HOLDING S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte SETRACO HOLDING S.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstusehitus - ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, Moodulehitised, Prügiautod, JA Moodulehitised tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 3. BECKER & MAURER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BECKER & MAURER GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, Jaekaubandus, Prügiautod, JA Jaekaubandus tööstustes. See asub Zweibrücken, Saksamaa.

 4. PREFETTURA DI PALERMO

  Itaalia

  Ettevõte PREFETTURA DI PALERMO, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Prügiautod, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, JA Prügiautod tööstustes. See asub Palermo, Itaalia.

 5. EBA S.R.O. EKO-BIO-AGROPROGRAM

  Slovakkia

  Ettevõte EBA S.R.O. EKO-BIO-AGROPROGRAM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, Keskkonnateenused, Prügiautod, JA Keskkonnateenused tööstustes. See asub Bernolákovo, Slovakkia.

 6. GEBR. HUMMEL RECYCLING B.V.

  Holland

  Ettevõte GEBR. HUMMEL RECYCLING B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikastid, jäätmenõud, Prügiautod, Prügikastid, jäätmenõud, JA Prügiautod tööstustes. See asub Leek, Holland.

 7. WYTWORNIA URZADZEN KOMUNALNYCH WUKO S.A.

  Poola

  Ettevõte WYTWORNIA URZADZEN KOMUNALNYCH WUKO S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Lodz, Poola.

 8. GRINO TRANS SA

  Hispaania

  Ettevõte GRINO TRANS SA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Lleida, Hispaania.

 1. M. WERNER GMBH & CO. MÜLLTRANSPORT KG

  Saksamaa

  Ettevõte M. WERNER GMBH & CO. MÜLLTRANSPORT KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Goldbach, Saksamaa.

 2. ALFONS FISCHER UND SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Saksamaa

  Ettevõte ALFONS FISCHER UND SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Bochum, Saksamaa.

 3. REICHL-SCHROTT GMBH

  Austria

  Ettevõte REICHL-SCHROTT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Prügikastid, jäätmenõud, JA Prügikastid, jäätmenõud tööstustes. See asub Stras, Austria.

 4. F.H. UMWELTTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte F.H. UMWELTTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Augsburg, Saksamaa.

 5. WHEEL BIN SERVICES LIMITED

  Iirimaa

  Ettevõte WHEEL BIN SERVICES LIMITED, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Dundalk, Iirimaa.

 6. WASTEPARTSUK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WASTEPARTSUK, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See asub Gloucester, Ühendkuningriik.

 7. VM PRESS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VM PRESS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Prügiautod, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, JA Prügiautod tööstustes. See asub Ovada, Itaalia.

 8. ABFALLENTSORGUNG BÖRDEKREIS WANZLEBEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ABFALLENTSORGUNG BÖRDEKREIS WANZLEBEN GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Wanzleben, Saksamaa.

 9. EQUIPOS Y SERVICIOS DEL NORDESTE SL

  Hispaania

  Ettevõte EQUIPOS Y SERVICIOS DEL NORDESTE SL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Cabrils, Hispaania.

 10. WÜPPENHORST ENTSORGUNGSBETRIEBE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WÜPPENHORST ENTSORGUNGSBETRIEBE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Stemwede, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta