• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • prügiautod

Otsingu tulemused

Prügiautod - Import eksport

 1. MAZZOCCHIA SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Fratelli Mazzocchia is a leading company in Europe for waste collection equipment design, manufacturing and marketing. It internationally highlights the history and ideas of an Italian company. Fratelli Mazzocchia, besides its wide range of products, also offers specific services in line with the company's strategy of putting the clients under the spotlight. Fratelli Mazzocchia stands for concreteness, quality, innovation.

 2. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Türgi

  Ettevõte PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Keskkonna puhastamise masinad ja seadmed, garbage compactors, Keskkonna puhastamise masinad ja seadmed, JA telescopic platforms tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 3. COSECO INDUSTRIE GROUP SRL

  Itaalia

  Ettevõte COSECO INDUSTRIE GROUP SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Erisõidukite ehitamine ja varustus, JA Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstustes. See asub Grumo Appula, Itaalia.

 4. TRANSLIFT

  Holland

  Ettevõte TRANSLIFT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka waste containers, JA waste collection containers tööstustes. See asub Dronten, Holland.

 5. ORAKCI MACHINE

  Türgi

  Ettevõte ORAKCI MACHINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka scrap recovery, platforms, JA compactors tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ZAKŁAD ROBÓT SANITARNYCH SANATOR SP.Z.O.O

  Poola

  Ettevõte ZAKŁAD ROBÓT SANITARNYCH SANATOR SP.Z.O.O, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, rejects, scrap collection, waste collection bells, JA Prügiautod tööstustes. See asub Rąbień, Poola.

 2. CNR TRUCK EQUIPMENTS

  Türgi

  Ettevõte CNR TRUCK EQUIPMENTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 3. FARID INDUSTRIE S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FARID INDUSTRIE S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstusjäätmete käitlemine, Prügiautod, Tihendajad ja purustid, Tööstusjäätmete käitlemine, Prügiautod, Tihendajad ja purustid, JA street sweeping machines tööstustes. See asub Vinovo, Itaalia.

 4. EXPRUM D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte EXPRUM D.O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetransport, Konteinerid, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Jäätmetransport, Konteinerid, JA Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid tööstustes. See asub Ljubljana, Sloveenia.

 5. GRUZOJAD - WYWOZ GRUZU WARSZAWA

  Poola

  Ettevõte GRUZOJAD - WYWOZ GRUZU WARSZAWA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See asub Józefów, Poola.

 1. A3 VERHUUR

  Belgia

  Ettevõte A3 VERHUUR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka sanding machines, JA brushes tööstustes. See asub Staden, Belgia.

 2. HACKNEY RUBBISH REMOVALS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HACKNEY RUBBISH REMOVALS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka waste management tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 1. PRINCE MOTORS

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte PRINCE MOTORS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See asub Riverside, Ameerika Ühendriigid.

 2. PB ENVIRONNEMENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte PB ENVIRONNEMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See asub Lambesc, Prantsusmaa.

 3. EBA S.R.O. EKO-BIO-AGROPROGRAM

  Slovakkia

  Ettevõte EBA S.R.O. EKO-BIO-AGROPROGRAM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, Keskkonnateenused, Prügiautod, JA Keskkonnateenused tööstustes. See asub Bernolákovo, Slovakkia.

 4. SETRACO HOLDING S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte SETRACO HOLDING S.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstusehitus - ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, Moodulehitised, Prügiautod, JA Moodulehitised tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 5. GEBR. HUMMEL RECYCLING B.V.

  Holland

  Ettevõte GEBR. HUMMEL RECYCLING B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikastid, jäätmenõud, Prügiautod, Prügikastid, jäätmenõud, JA Prügiautod tööstustes. See asub Leek, Holland.

 6. BECKER & MAURER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BECKER & MAURER GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, Jaekaubandus, Prügiautod, JA Jaekaubandus tööstustes. See asub Zweibrücken, Saksamaa.

 7. PREFETTURA DI PALERMO

  Itaalia

  Ettevõte PREFETTURA DI PALERMO, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Prügiautod, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, JA Prügiautod tööstustes. See asub Palermo, Itaalia.

 8. REICHL-SCHROTT GMBH

  Austria

  Ettevõte REICHL-SCHROTT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Prügikastid, jäätmenõud, JA Prügikastid, jäätmenõud tööstustes. See asub Stras, Austria.

 1. VM PRESS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VM PRESS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Prügiautod, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, JA Prügiautod tööstustes. See asub Ovada, Itaalia.

 2. GRINO TRANS SA

  Hispaania

  Ettevõte GRINO TRANS SA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Lleida, Hispaania.

 3. SALEUR S A RECYCLAGE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SALEUR S A RECYCLAGE, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Chaumont, Prantsusmaa.

 4. MERSEBURGER ENTSORGUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte MERSEBURGER ENTSORGUNGSGESELLSCHAFT MBH, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See tegeleb ka Prügikastid, jäätmenõud, JA Prügikastid, jäätmenõud tööstustes. See asub Beuna, Saksamaa.

 5. F.H. UMWELTTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte F.H. UMWELTTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Augsburg, Saksamaa.

 6. WASTEPARTSUK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WASTEPARTSUK, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Prügiautod tööstuses. See asub Gloucester, Ühendkuningriik.

 7. ALFONS FISCHER UND SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Saksamaa

  Ettevõte ALFONS FISCHER UND SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Bochum, Saksamaa.

 8. MEPROZET KOSCIAN S.A.

  Poola

  Ettevõte MEPROZET KOSCIAN S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Koscian, Poola.

 9. WÜPPENHORST ENTSORGUNGSBETRIEBE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WÜPPENHORST ENTSORGUNGSBETRIEBE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Stemwede, Saksamaa.

 10. ABFALLENTSORGUNG BÖRDEKREIS WANZLEBEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ABFALLENTSORGUNG BÖRDEKREIS WANZLEBEN GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügiautod, JA Prügiautod tööstustes. See asub Wanzleben, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta