• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • potitaimed

Otsingu tulemused

Potitaimed - Import eksport

 1. VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, hedge plants, indoor and outdoor plants, Potitaimed, oleanders, nurseries, wholesale of plants, pomegranates, JA flowering plants tööstustes. See asub Grottammare, Itaalia.

 2. LUXURYTREES.COM®

  Austria

  Ettevõte LUXURYTREES.COM®, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, Viljapuud, Bonsai, landscape architecture, Potitaimed, Viljapuud, JA Bonsai tööstustes. See asub St. Johann In Tirol, Austria.

 3. AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA

  Itaalia

  Ettevõte AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kunstlilled, -taimed ja -puuviljad tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, aromatic herbs, aromatic and medicinal plants, wholesale flowers and plants, JA Potitaimed tööstustes. See asub Albenga, Itaalia.

 4. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metsapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, Rohelised taimed, Potitaimed, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 5. VAN VLIET FLOWER GROUP

  Holland

  Ettevõte VAN VLIET FLOWER GROUP, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lilled tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, cut flowers, distribution of cut flowers, Potitaimed, JA wholesale flowers and plants tööstustes. See asub Honselersdijk, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CASHPO DESIGN

  Saksamaa

  Ettevõte CASHPO DESIGN, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka Kunsttaimed, pots, JA Kunsttaimed tööstustes. See asub Königs Wusterhausen, Saksamaa.

 2. PAULOWNIA EUROPA

  Rumeenia

  Ettevõte PAULOWNIA EUROPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Metsapuuistikud, Taimed, Potitaimed, Rohelised taimed, Metsapuuistikud, Taimed, Potitaimed, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Cristian, Rumeenia.

 3. KRITIKACERAMICA

  Kreeka

  Ettevõte KRITIKACERAMICA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka Käsitöökeraamika, pots of flowers, hand-decorated pottery, Käsitöökeraamika, JA jars tööstustes. See asub Hraklio, Kreeka.

 4. SENKAP PLASTIK LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte SENKAP PLASTIK LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka Aiandusseadmed ja -tarbed, Aiandusseadmed ja -tarbed, planting, packaging pots, JA flowerpot-holder tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. LUCIEN BINSFELD

  Luksemburg

  Ettevõte LUCIEN BINSFELD, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, Potitaimed, Decoration accessories, cutting unsafe trees, JA fencing installed for the building trade tööstustes. See asub Oberpallen, Luksemburg.

 1. KERN & DRIVE GMBH

  Ungari

  Ettevõte KERN & DRIVE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, spare parts for agricultural and gardening machines, spare parts for industrial machines, Potitaimed, JA gardening machines tööstustes. See asub Gyor, Ungari.

 2. FLEURS VRY

  Luksemburg

  Ettevõte FLEURS VRY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lilled tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, Potitaimed, creation of brides' bouquets, exotic plants, JA green plants tööstustes. See asub Hellange, Luksemburg.

 1. BAMSCHOUL MARTIN WAHL

  Luksemburg

  Ettevõte BAMSCHOUL MARTIN WAHL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka Viljapuud, flowering shrubs, Viljapuud, trees, JA garden laying-out tööstustes. See asub Eppeldorf, Luksemburg.

 2. HYDRO-MANIA

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HYDRO-MANIA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Hüdropoonika seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, Potitaimed, Õistaimed, hydroponics, Istikud, sibulad ja seemned, Potitaimed, JA Õistaimed tööstustes. See asub Birstall, Ühendkuningriik.

 3. MAŁA SZKLARNIA

  Poola

  Ettevõte MAŁA SZKLARNIA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka office plants, JA indoor and outdoor plants tööstustes. See asub Wrocław, Poola.

 4. ZHEJIANG XINGUANGYANG LIGHTING CO., LTD.

  Seišellid

  Ettevõte ZHEJIANG XINGUANGYANG LIGHTING CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See asub Jiaxing, Seišellid.

 5. ALCHIMAWEB S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ALCHIMAWEB S.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka vegetable growing, seeds, mushroom growing, JA LED Grow Light tööstustes. See asub Vilamalla, Hispaania.

 6. DEFORCHE EXPORT

  Belgia

  Ettevõte DEFORCHE EXPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka garden plants and flowers, JA exporters of ornamental plants tööstustes. See asub Lochristi, Belgia.

 7. PELARGONIUM DECOCK

  Belgia

  Ettevõte PELARGONIUM DECOCK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka Taimed, flowering plants, JA Taimed tööstustes. See asub Comines, Belgia.

 8. ECOPLUS CO., LTD.

  Lõuna-Korea

  Ettevõte ECOPLUS CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka flower-stands, JA pots of flowers tööstustes. See asub JEOLLABUK-DO, Lõuna-Korea.

 1. BELGICACTUS

  Belgia

  Ettevõte BELGICACTUS, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, Potitaimed, JA cactus tööstustes. See asub Westerlo, Belgia.

 2. FLOREAC

  Belgia

  Ettevõte FLOREAC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka apartment plants, JA garden plants tööstustes. See asub Lochristi, Belgia.

 3. FLORADREAM MÉDITERRANÉE

  Tuneesia

  Ettevõte FLORADREAM MÉDITERRANÉE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See asub Tunis, Tuneesia.

 4. VIVAIO DEL SOLE

  Itaalia

  Ettevõte VIVAIO DEL SOLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka mediterranean plants, JA palm nurseries tööstustes. See asub Martinsicuro, Itaalia.

 5. PREMIER HORTICULTURAL PRODUCTS (PVT) LIMITED

  Sri Lanka

  Ettevõte PREMIER HORTICULTURAL PRODUCTS (PVT) LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, poplar growing, Potitaimed, JA Soils and substrates tööstustes. See asub Negombo, Sri Lanka.

 6. OPEKO

  Poola

  Ettevõte OPEKO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See asub Kraśnik, Poola.

 7. FLORAMED

  Tuneesia

  Ettevõte FLORAMED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, JA Potitaimed tööstustes. See asub Ariana, Tuneesia.

 8. MICHIELS

  Belgia

  Ettevõte MICHIELS, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, Potitaimed, JA geraniums tööstustes. See asub Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

 9. HORTICULTURE YERNAULT

  Belgia

  Ettevõte HORTICULTURE YERNAULT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See asub Lessines, Belgia.

 10. FOURNIER TUINCENTRUM

  Belgia

  Ettevõte FOURNIER TUINCENTRUM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Potitaimed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, Õistaimed, JA cut flowers tööstustes. See asub Menen, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta