• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • postkastid

Otsingu tulemused

Postkastid - Import eksport

 1. GLORI IR KO, UAB

  Leedu

  Verified by europages badge

  UAB Glori Ir Ko is manufacturing company specializing in various articles made of sheet metal, powder coating of metal surfaces. It was founded in 1993 in Lithuania and ever since specializes in sheet metal processing. The company has accumulated a wide fleet of universal and special modern equipment, which allows the production of very high quality and diverse range of products from sheet steel. Our sheet steel products include letter boxes, apartment letter boxes, parcel boxes, access panels, manifold cabinets, weathervanes, hanging basket brackets, fire baskets, fire pits, grills, firewood storage trolleys, key boxes, medicine boxes, billboards, etc. We produce various products and semi-finished products for German and UK markets and brands. Customized production is a significant part of the manufacturing process. Yet, our engineers are designing and preparing various articles of sheet metal for a serial production. Certain quantity of such products is maintained in a warehouse. We are operating in the Baltic States, Scandinavian, Western European and British markets. We use the following technologies: laser cutting, stamping, bending, welding, powder coating. Our services include product designing, manufacturing process, packaging and transportation arrangements. To ensure high-quality production management and accounting, we have implemented the ERP system.

 2. BAUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BAUER SYSTEMTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Au, Saksamaa.

 3. EXPERT-SECURITY GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte EXPERT-SECURITY GMBH & CO.KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Augsburg, Saksamaa.

 4. ULRICH LIPPERT GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ULRICH LIPPERT GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Berlin, Saksamaa.

 5. ALMACENES AGRUPADOS, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ALMACENES AGRUPADOS, S.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See tegeleb ka urban furnishings tööstustes. See asub Riba-Roja del Turía (Valencia), Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BRUCH PATRICK

  Belgia

  Ettevõte BRUCH PATRICK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Postkastid, Kivitrepid, Katusekivid, Postkastid, Kivitrepid, Katusekivid, JA decorative stones tööstustes. See asub Welkenraedt, Belgia.

 2. BRIEFKASTENDIREKT.CH

  Šveits

  Ettevõte BRIEFKASTENDIREKT.CH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Triesen, Šveits.

 3. RAUM-BLICK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RAUM-BLICK GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Murr, Saksamaa.

 4. HUMER & PARTNER KG

  Austria

  Ettevõte HUMER & PARTNER KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Micheldorf, Austria.

 5. SCHLÜSSELDIENST MILDEBRATH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHLÜSSELDIENST MILDEBRATH GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Neubrandenburg, Saksamaa.

 1. BRIEFKASTENERSATZTEILSHOP SVEN KÜNSTLER

  Saksamaa

  Ettevõte BRIEFKASTENERSATZTEILSHOP SVEN KÜNSTLER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See tegeleb ka Varahoidlad, Automaatsed luku- ja sulgursüsteemid, Seifid ja varahoidlad, torsion springs, Varahoidlad, Automaatsed luku- ja sulgursüsteemid, JA Seifid ja varahoidlad tööstustes. See asub Wendisch Rietz, Saksamaa.

 2. SAFETEC TIMO DURCHDEWALD SICHERUNGSTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte SAFETEC TIMO DURCHDEWALD SICHERUNGSTECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Friedberg, Saksamaa.

 1. S&Z ZÄUNE OG

  Austria

  Ettevõte S&Z ZÄUNE OG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Pöchlarn, Austria.

 2. LOY GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte LOY GESELLSCHAFT M.B.H., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Wien, Austria.

 3. OLIVEIRA & SAMPAIO LDA

  Portugal

  Ettevõte OLIVEIRA & SAMPAIO LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pappkastid tööstuses. See tegeleb ka Postkastid, pizza boxes, JA Postkastid tööstustes. See asub Guimarães, Portugal.

 4. VARBOX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VARBOX S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See tegeleb ka postal pigeon-hole boxes for buildings, JA safety locker tööstustes. See asub Dresano, Itaalia.

 5. HA-WA SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HA-WA SICHERHEITSTECHNIK GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Freital, Saksamaa.

 6. BÖSCH MASCHINENBAU

  Šveits

  Ettevõte BÖSCH MASCHINENBAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Postkastid, Repromasinad ja -seadmed, Terase ja metalli töötlemine, wood treatment machines, Postkastid, Repromasinad ja -seadmed, JA Terase ja metalli töötlemine tööstustes. See asub Zuzwil, Šveits.

 7. EPC SIGN

  Belgia

  Ettevõte EPC SIGN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See tegeleb ka Märgid ja sildid, ashtrays, rubbish bins, Signing/signalling, JA Märgid ja sildid tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 8. GILBERT

  Luksemburg

  Ettevõte GILBERT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööriistad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Säilitamine – materjal ja seadmed, Vee- ja kanalisatsiooniseadmed ja -tarvikud, Postkastid, Säilitamine – materjal ja seadmed, lift platforms, Vee- ja kanalisatsiooniseadmed ja -tarvikud, JA Postkastid tööstustes. See asub Ehlerange, Luksemburg.

 1. LAROB

  Belgia

  Ettevõte LAROB, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See tegeleb ka Apartament post box tööstustes. See asub Brecht, Belgia.

 2. ARGENT ALU

  Belgia

  Ettevõte ARGENT ALU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hinged tööstuses. See tegeleb ka Postkastid, Postkastid, JA Sliding doors accessories tööstustes. See asub Kruishoutem, Belgia.

 3. TUINEXTRA

  Holland

  Ettevõte TUINEXTRA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Tänavavalgustus, tööstus- ja tarbevalgustus tööstuses. See tegeleb ka Postkastid, exterior lighting, garden lighting, Postkastid, JA outdoor lamp tööstustes. See asub Kaatsheuvel, Holland.

 4. STERLING LOCKS (BW UK LTD)

  Ühendkuningriik

  Ettevõte STERLING LOCKS (BW UK LTD), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektroonilised seifid tööstuses. See tegeleb ka Postkastid, padlocks, door and window locks for construction work, cctv cameras, JA Postkastid tööstustes. See asub Bradford, Ühendkuningriik.

 5. ETS DECAYEUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETS DECAYEUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See tegeleb ka Lukud, fire doors, metal locksmithing, JA Lukud tööstustes. See asub Feuquières En Vimeu, Prantsusmaa.

 6. VANIERSCHOT

  Belgia

  Ettevõte VANIERSCHOT, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Postkastid, ceramic floor tiles, ceramics for floors and coatings, JA Postkastid tööstustes. See asub Beringen, Belgia.

 7. WILHELM ALBERS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WILHELM ALBERS GMBH & CO. KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 8. METEORIC POTENTIAL LDA

  Portugal

  Ettevõte METEORIC POTENTIAL LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See tegeleb ka undulated cardboard boxes, JA cardboard boxes tööstustes. See asub Marinha Grande, Portugal.

 9. MR GROUP

  Portugal

  Ettevõte MR GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Postkastid, JA Postkastid tööstustes. See asub Águeda, Portugal.

 10. MORELLI STYLE

  Itaalia

  Ettevõte MORELLI STYLE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Postkastid tööstuses. See tegeleb ka Märgid ja sildid, control panels, JA Märgid ja sildid tööstustes. See asub Zola Predosa, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta