• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • porfüür

Otsingu tulemused

Porfüür - Import eksport

 1. MICHELE DELL'AIRA CAVA E PIETRA DI SABUCINA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MICHELE DELL'AIRA CAVA E PIETRA DI SABUCINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka covering stones, ornamental stone and for cladding, urban furnishings, stone for cladding and tiling, natural stone, stone quarry for claddings and architectural renovation, JA building stone tööstustes. See asub Caltanissetta, Itaalia.

 2. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Linnaseadmed ja -rajatised, working of lava stone, working with Etna lava stone, working of marble and granite, Marmor, JA Linnaseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Belpasso, Itaalia.

 3. DB EMME SNC DI BRERO DORIANO E DIEGO

  Itaalia

  Ettevõte DB EMME SNC DI BRERO DORIANO E DIEGO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka firewood tööstustes. See asub CAFASSE, Itaalia.

 4. PORFIDI ROBERTO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PORFIDI ROBERTO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka porphyry cubes, porphyry tiles, porphyry floors, JA red porphyry tööstustes. See asub Albiano, Itaalia.

 5. PORFIDI SRLS

  Itaalia

  Ettevõte PORFIDI SRLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Tumble polished stones, JA porphyry cubes tööstustes. See asub Fornace, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. STONE EXPERT SRL

  Itaalia

  Ettevõte STONE EXPERT SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vaigud tööstuses. See tegeleb ka Ehitusliimid, Porfüür, Ehitusliimid, porphyry cubes, JA Porfüür tööstustes. See asub Civezzano, Itaalia.

 2. FILIPPI TRANQUILLO E F.LLI

  Itaalia

  Ettevõte FILIPPI TRANQUILLO E F.LLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka porphyry extraction tööstustes. See asub Albiano, Itaalia.

 3. RADIOLI PAVIMENTI SRL

  Itaalia

  Ettevõte RADIOLI PAVIMENTI SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka outdoor stone flooring, pebbles, JA porphyry floors tööstustes. See asub Bottanuco, Itaalia.

 4. ARCHSTONE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARCHSTONE S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka natural stone tööstustes. See asub Noale, Itaalia.

 5. PORPHYR NATURSTEIN-VERTRIEB

  Austria

  Ettevõte PORPHYR NATURSTEIN-VERTRIEB, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka porphyry, JA natural stone tööstustes. See asub Rohrbach, Austria.

 1. A.L.P.E. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte A.L.P.E. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmori lõikeseadmed tööstuses. See tegeleb ka Graniit, Porfüür, Graniit, JA Porfüür tööstustes. See asub Bagnolo Piemonte, Itaalia.

 2. LA RUSTICA PIETRE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LA RUSTICA PIETRE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, JA Katusekivid tööstustes. See asub Capriolo, Itaalia.

 1. EDIL PROGRESS

  Itaalia

  Ettevõte EDIL PROGRESS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, travertine, JA Katusekivid tööstustes. See asub Cividate Al Piano, Itaalia.

 2. COOPERATIVA CASTELLI ROMANI

  Itaalia

  Ettevõte COOPERATIVA CASTELLI ROMANI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka mosaic flooring, JA porphyry tööstustes. See asub Marino Di Roma, Itaalia.

 3. DOMENINO GIUSEPPE

  Itaalia

  Ettevõte DOMENINO GIUSEPPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Dekoratiivkaminate ja -pliitide tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Porfüür, Grillid ja lisatarvikud, Porfüür, JA Grillid ja lisatarvikud tööstustes. See asub Barge, Itaalia.

 4. EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE

  Itaalia

  Ettevõte EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmori lõikeseadmed tööstuses. See tegeleb ka Porfüür, Marmoritöötlemine - masinad, Porfüür, JA Marmoritöötlemine - masinad tööstustes. See asub Pedara, Itaalia.

 5. DITTA SCABURRI S.N.C. DI FAUSTINI A. & GINESI G.

  Itaalia

  Ettevõte DITTA SCABURRI S.N.C. DI FAUSTINI A. & GINESI G., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, travertine, JA Katusekivid tööstustes. See asub Palosco, Itaalia.

 6. MARELLO F.LLI

  Itaalia

  Ettevõte MARELLO F.LLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, natural stone, JA Katusekivid tööstustes. See asub Candia Canavese, Itaalia.

 7. SCHENATTI UMBERTO PAVIMENTAZIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SCHENATTI UMBERTO PAVIMENTAZIONI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Terrakotaplaadistik tööstuses. See tegeleb ka Porfüür, Tööstuslikud plastkatted, Porfüür, JA Tööstuslikud plastkatted tööstustes. See asub Sondrio, Itaalia.

 8. EUROCAVE S.N.C. DEI F.LLI DELUCA PAOLO & GABRIELE

  Itaalia

  Ettevõte EUROCAVE S.N.C. DEI F.LLI DELUCA PAOLO & GABRIELE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, porphyry, JA Katusekivid tööstustes. See asub Verghereto, Itaalia.

 1. COLOMBINI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte COLOMBINI S.P.A., aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Porfüür, Marmor, Porfüür, JA Marmor tööstustes. See asub Pergine Valsugana, Itaalia.

 2. GRAZI ARDESIE S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte GRAZI ARDESIE S.N.C., aastal ja mis tegeleb Tahvelkilt tööstuses. See tegeleb ka Porfüür, Kiltkivikatus, Porfüür, JA Kiltkivikatus tööstustes. See asub San Colombano Certenoli, Itaalia.

 3. ISOFOL S.A.S. DI DANIEL EBNER

  Itaalia

  Ettevõte ISOFOL S.A.S. DI DANIEL EBNER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Ilmastikukindlate rajatiste ehitusettevõtjad, Kanalisatsioonitööd, Ilmastikukindlate rajatiste ehitusettevõtjad, JA Kanalisatsioonitööd tööstustes. See asub Merano, Itaalia.

 4. SOC. CENNAMO MAURO S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte SOC. CENNAMO MAURO S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Porfüür, Marmor, Porfüür, JA Marmor tööstustes. See asub Centola, Itaalia.

 5. GEOPIETRA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEOPIETRA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, bricks, JA Katusekivid tööstustes. See asub Gavardo, Itaalia.

 6. LA BORGHIGIANA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LA BORGHIGIANA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, gneiss, JA Katusekivid tööstustes. See asub Firenzuola, Itaalia.

 7. BELTRAMONE FRATELLI S.A.S. DI BELTRAMONE ENZO & C.

  Itaalia

  Ettevõte BELTRAMONE FRATELLI S.A.S. DI BELTRAMONE ENZO & C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, porphyry, JA Katusekivid tööstustes. See asub Brossasco, Itaalia.

 8. GV PORFIDO

  Itaalia

  Ettevõte GV PORFIDO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka porphyry, JA porphyry cubes tööstustes. See asub Albiano, Itaalia.

 9. PORFIDI DERAN 2000 S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PORFIDI DERAN 2000 S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, porphyry, JA Katusekivid tööstustes. See asub Pozzuoli, Itaalia.

 10. SILPA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SILPA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud põrandad tööstuses. See tegeleb ka Porfüür, Arvutiruumi põrandad, Porfüür, JA Arvutiruumi põrandad tööstustes. See asub Albiano, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta