• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • poolimismasinad

Otsingu tulemused

Poolimismasinad - Import eksport

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Our range of machines includes, among others, toroidal winding machines and robots, stator winding machines and robots, combined wire winding and strip winding systems, taping machines and semi-robotic machines, wire brakes, mica-strip winding machines, taping machines for generator bars, hot strip and spiral winding machines, turret winding machines, layer winding machines and ring winding machines. The company's profile of services also includes the following: Reconditioning of used winding machines and systems to state-of-the-art condition in terms of both technology and control. Mechanical processing of all materials that are conventional in machine construction. Mechanical and electromechanical assembly of modules. PLC programming. The company offers extensive help and advice to customers to develop a solution for their winding tasks. Since the opening of the CWIEME in Berlin more than 20 years ago, F.U.R. has been present there and shows its latest generation of machines to the national and international public every year.

 2. MARSILLI DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MARSILLI DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See asub Karlsruhe, Saksamaa.

 3. CABLE EQUIPEMENTS

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CABLE EQUIPEMENTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See asub Köln, Saksamaa.

 4. BÄUMER GMBH CONVERTING MASCHINES

  Saksamaa

  Ettevõte BÄUMER GMBH CONVERTING MASCHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Repromasinad ja -seadmed, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Repromasinad ja -seadmed, JA roll cutters tööstustes. See asub Hopsten, Saksamaa.

 5. H. N. ZAPF GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte H. N. ZAPF GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Bobbins tööstustes. See asub Hof, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KABELMAT WICKELTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KABELMAT WICKELTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ladustamisseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Poolimismasinad, wrappers, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Glatten, Saksamaa.

 2. CHERUBINI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte CHERUBINI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See asub Bedizzole, Itaalia.

 3. RUFF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RUFF GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See tegeleb ka coiling machines for wires, winders, JA cutters for rubber tööstustes. See asub Grafing, Saksamaa.

 4. O.M.A. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte O.M.A. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See tegeleb ka braiding machines, spiral winder for electric cables, JA stranding machines tööstustes. See asub Vimercate, Itaalia.

 5. BR TECHNOLOGIES GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BR TECHNOLOGIES GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See asub Hannover, Saksamaa.

 1. PAVLOGRAD MACHINE-BUILDING PLANT INTERA LLC

  Ukraina

  Ettevõte PAVLOGRAD MACHINE-BUILDING PLANT INTERA LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Paberitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Poolimismasinad, WC-paber, Poolimismasinad, JA WC-paber tööstustes. See asub Pavlograd, Ukraina.

 2. JOACHIM UHING GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte JOACHIM UHING GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Poolimismasinad, Poolimismasinad, JA toothed belts tööstustes. See asub Mielkendorf, Saksamaa.

 1. ETK S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ETK S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See tegeleb ka spindles for braiding machines, JA braiding machines tööstustes. See asub Travedona Monate, Itaalia.

 2. ROTODECOR GMBH MASCHINEN- UND ANLAGENBAU

  Saksamaa

  Ettevõte ROTODECOR GMBH MASCHINEN- UND ANLAGENBAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaasaskantavad elektritööriistad tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Poolimismasinad, Märgistamis- ja etiketimasinad, Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed, Tööpingid - metalli töötlemine, Poolimismasinad, Märgistamis- ja etiketimasinad, JA Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed tööstustes. See asub Lage, Saksamaa.

 3. GERKE WICKELTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GERKE WICKELTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Poolimismasinad, Masinaehitus - eritellimustööd, Tööpingid - metalli töötlemine, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Poolimismasinad, JA Masinaehitus - eritellimustööd tööstustes. See asub Hann. Münden, Saksamaa.

 4. THONAUER - CRIMPVOLLAUTOMATEN & VERBINDUNGSTECHNIK

  Austria

  Ettevõte THONAUER - CRIMPVOLLAUTOMATEN & VERBINDUNGSTECHNIK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See asub Wien, Austria.

 5. PAFF MAKINA

  Türgi

  Ettevõte PAFF MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See tegeleb ka mechanical engineering, powder glues, manufacture of special machinery, JA ERP - integrated management software tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. EUREEL

  Holland

  Ettevõte EUREEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Rullid ja poolid, JA Rullid ja poolid tööstustes. See asub Valkenburg, Holland.

 7. KAMPF SCHNEID- UND WICKELTECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KAMPF SCHNEID- UND WICKELTECHNIK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Märgistamis- ja etiketimasinad tööstuses. See tegeleb ka Poolimismasinad, Köitmismasinad ja -seadmed, Repromasinad ja -seadmed, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, Poolimismasinad, Köitmismasinad ja -seadmed, Repromasinad ja -seadmed, JA Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Wiehl, Saksamaa.

 8. WISTEC GMBH WICKEL- UND SCHNEIDTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte WISTEC GMBH WICKEL- UND SCHNEIDTECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Poolimismasinad, Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Poolimismasinad, JA Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed tööstustes. See asub Wesenberg, Saksamaa.

 1. CORTI AUTOMAZIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CORTI AUTOMAZIONI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Poolimismasinad, Metallpakendite tootmisseade, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Galbiate, Itaalia.

 2. CABLELETTRA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte CABLELETTRA S.P.A., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, Poolimismasinad, Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Robbio, Itaalia.

 3. TRATOS CAVI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte TRATOS CAVI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid tööstuses. See tegeleb ka Poolimismasinad, Kaablid ja võrgud, Poolimismasinad, JA Kaablid ja võrgud tööstustes. See asub Pieve Santo Stefano, Itaalia.

 4. RENDER TECHNOLOGY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte RENDER TECHNOLOGY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Poolimismasinad, Voltimismasinad, Poolimismasinad, JA Voltimismasinad tööstustes. See asub Cittadella, Itaalia.

 5. MECATRONIC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MECATRONIC S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Poolimismasinad, systems and machines for drawing metal wire, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Grugliasco, Itaalia.

 6. CO.MA.DI.S. S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte CO.MA.DI.S. S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Poolimismasinad, Metallpakendite tootmisseade, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Senago, Itaalia.

 7. EMA F.LLI GUALTIERI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EMA F.LLI GUALTIERI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See tegeleb ka electric reels tööstustes. See asub Trezzano Sul Naviglio, Itaalia.

 8. CAMA 1 S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte CAMA 1 S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Poolimismasinad, Metallpakendite tootmisseade, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Garbagnate Monastero, Itaalia.

 9. COIEC ELETTRODOTTI

  Itaalia

  Ettevõte COIEC ELETTRODOTTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kodutehnika tööstuses. See tegeleb ka Poolimismasinad, Elektritööd, Poolimismasinad, JA Elektritööd tööstustes. See asub Crespina Lorenzana, Itaalia.

 10. FLEXOTECNICA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FLEXOTECNICA S.P.A., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Poolimismasinad, Metallpakendite tootmisseade, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Tavazzano Con Villavesco, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta