• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • plii ja pliisulamid

Otsingu tulemused

Plii ja pliisulamid - Import eksport

 1. IDEALEX

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  For 30 years, IDEALEX has designed and sold on-site radio-protective solutions to reduce radiological and contamination risk for people and at installations. IDEALEX has developed solutions to enable interventions to take place safely within a controlled zone: radiological protection, remote grabs, VOKKERO communications system, glove box, bag and hot cell components, controlled zone thermal welder and vacuum cleaner.

 2. FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See asub Halsbrücke, Saksamaa.

 3. C:MET GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte C:MET GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tina ja tinasulamid tööstuses. See tegeleb ka Tinasulamid, Tinalehed ja -liistud, Plii ja pliisulamid, Bearing metals, Solder wire, pewter, Tin wire, Tin semi-finished products, JA Tinasulamid tööstustes. See asub Wendelstein, Saksamaa.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WESTFALENZINN J. JOST KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kõvajoodisega jootmine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Tina ja tinasulamid, Tsink ja tsingisulamid, Tinasulamid, Plii ja pliisulamid, Tina ja tinasulamid, Tsink ja tsingisulamid, Anodes, JA Soft solders tööstustes. See asub Sundern, Saksamaa.

 5. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LAM LAVORAZIONE PIOMBO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, JA Pliilehed ja -liistud tööstustes. See asub Collegno, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Holland

  Verified by europages badge

  Ettevõte METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka Tsink ja tsingisulamid, zinc, Zinc Recycling, Zinc Ash, Zamak Ash, Zinc Dross, Zinc Dust, Lead Recycling, JA Lead Ash tööstustes. See asub Maastricht, Holland.

 2. EMAG HANDELS - GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte EMAG HANDELS - GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See asub Klagenfurt Am Wörthersee, Austria.

 3. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CO.M.E.T.A. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, JA Pliilehed ja -liistud tööstustes. See asub Ardea, Itaalia.

 4. COM.A.V. SRL

  Itaalia

  Ettevõte COM.A.V. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Messing, paints for glass, Plii ja pliisulamid, lead profiles, JA Messing tööstustes. See asub Sansepolcro, Itaalia.

 5. FONDERIE DE GENTILLY

  Prantsusmaa

  Ettevõte FONDERIE DE GENTILLY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka foundry tööstustes. See asub Ris-Orangis, Prantsusmaa.

 1. METAL TRADING

  Prantsusmaa

  Ettevõte METAL TRADING, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, zinc, JA Plii ja pliisulamid tööstustes. See asub Saint-Germain-En-Laye, Prantsusmaa.

 2. PLOMBIER SECOURS

  Šveits

  Ettevõte PLOMBIER SECOURS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See asub Genève, Šveits.

 1. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Türgi

  Ettevõte TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamisteenused, Plii ja pliisulamid, Kaevandamisteenused, zinc, JA Plii ja pliisulamid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. PIOMBOLEGHE SRL

  Itaalia

  Ettevõte PIOMBOLEGHE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka sheets of lead, lead pigs, lead work, JA lead tööstustes. See asub Brugherio, Itaalia.

 3. LANHIT LTD

  Venemaa

  Ettevõte LANHIT LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kemikaalide import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Metallide keemiline töötlemine, Plii ja pliisulamid, Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Metallide keemiline töötlemine, JA Plii ja pliisulamid tööstustes. See asub Moscow, Venemaa.

 4. EL WAHAB TRADE

  Egiptus

  Ettevõte EL WAHAB TRADE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See asub 02, Egiptus.

 5. ISOLA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ISOLA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See asub Biguglia, Prantsusmaa.

 6. METAL BLANC

  Prantsusmaa

  Ettevõte METAL BLANC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See asub Bourg-Fidele, Prantsusmaa.

 7. MALDANER

  Prantsusmaa

  Ettevõte MALDANER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Rauasulamid, Vask ja vasesulamid, metal impregnation, Plii ja pliisulamid, Rauasulamid, JA Vask ja vasesulamid tööstustes. See asub Les-Clayes-Sous-Bois, Prantsusmaa.

 8. CHUN & VOLLERIN S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CHUN & VOLLERIN S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Tsink ja tsingisulamid, Plii ja pliisulamid, Tsink ja tsingisulamid, metal alloys, JA nickel alloys tööstustes. See asub Buccinasco, Itaalia.

 1. EL BAT JSC

  Bulgaaria

  Ettevõte EL BAT JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Plii ja pliisulamid, JA Auto battery scrap tööstustes. See asub Dolna Banya, Bulgaaria.

 2. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, lead shot, Pliilehed ja -liistud, Aggregates, JA lead profiles tööstustes. See asub Stolberg, Saksamaa.

 3. TUSTA TRADING S.L.

  Hispaania

  Ettevõte TUSTA TRADING S.L., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Rahvusvahelise kaubanduse konsultandid tööstuses. See tegeleb ka Vasktraadid ja -kaablid, Plii ja pliisulamid, Vasktorud, Ferrochrome, Vasktraadid ja -kaablid, Plii ja pliisulamid, JA Vasktorud tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 4. FONDERIA BENINI

  Itaalia

  Ettevõte FONDERIA BENINI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tina ja tinasulamid tööstuses. See tegeleb ka Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Plii ja pliisulamid, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, JA Plii ja pliisulamid tööstustes. See asub Rosta, Itaalia.

 5. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Tsink ja tsingisulamid, Sõeltrükk, Plii ja pliisulamid, Tsink ja tsingisulamid, JA Sõeltrükk tööstustes. See asub Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Prantsusmaa.

 6. "MEGATEX" LLC

  Ukraina

  Ettevõte "MEGATEX" LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka lead and alloys, lead-acid batteries, JA lead tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 7. MORIN GRAVURE

  Prantsusmaa

  Ettevõte MORIN GRAVURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka lead, mastering, JA security seals tööstustes. See asub Collegien, Prantsusmaa.

 8. BERZELIUS METALL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BERZELIUS METALL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Keskkonnateenused, Plii ja pliisulamid, Metallide kogumine ja ümbertöötlemine, Keskkonnateenused, Plii ja pliisulamid, JA Metallide kogumine ja ümbertöötlemine tööstustes. See asub Braubach, Saksamaa.

 9. AFFINERIE DE PONT SAINTE

  Prantsusmaa

  Ettevõte AFFINERIE DE PONT SAINTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Metallide kogumine ja ümbertöötlemine, Plii ja pliisulamid, JA Metallide kogumine ja ümbertöötlemine tööstustes. See asub Pont Sainte Maxence Cedex, Prantsusmaa.

 10. AZOR AMBIENTAL, S.A.

  Hispaania

  Ettevõte AZOR AMBIENTAL, S.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See asub Murcia, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta