• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • plasttooted autotööstusele

Otsingu tulemused

Plasttooted autotööstusele - Import eksport

 1. WERNER LANGER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Werner Langer, metal & plastic processing: Over 90 employees, more than 50 years of industry experience, recognised as a high-tech company – this is our profile. Certification in accordance with DIN EN ISO 9001: 2000. We have proven ourselves as a supplier to sectors such as model making, foundry products, automotive, construction industry, electrical and the household goods industry. As a manufacturer of high quality plastic components, we can supply both plastic components and complete assemblies.

 2. CD PLASTIK

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte CD PLASTIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi taaskasutamine ja ümbertöötlemine tööstuses. See tegeleb ka Plastigraanulid, Plastmassid - tööstuslikud toormaterjalid, Plastkastid, Plastkastid, Plastmaterjalide töötlemine, Plasttooted autotööstusele, Lisandid plastitööstusele, Plastmaterjalide vormimine, JA recycling tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 3. AUTOSMILGA

  Leedu

  Verified by europages badge

  Ettevõte AUTOSMILGA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka metal fasteners, plastic fasteners, plastic boxes, rack boxes, clips, personalised stickers, License plate frames manufacturer, Plastic boxes manufacturer, JA License plate frames tööstustes. See asub Panevezys, Leedu.

 4. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Plastmassid - tööstuslikud toormaterjalid, Plasttooted meditsiinitööstusele, Mehaanilised ühenduskomponendid, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Plasttooted autotööstusele, Plastist pooltooted, Plastmassid - tööstuslikud toormaterjalid, JA Plasttooted meditsiinitööstusele tööstustes. See asub Radevormwald, Saksamaa.

 5. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte HTP EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gasifitseerimissüsteemid - Alternatiivsed energiaallikad tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti töötlemine, Kummi ja plasti pritsevormimine, Tööstuslikud plasttooted, Plasttooted autotööstusele, Plasttooted mööblitööstusele, Plasttooted rõivatööstusele, Plasttooted elektritööstusele, Plasttooted elektroonikatööstusele, JA Mänguasjatööstuse plasttooted tööstustes. See asub Dottignies, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NORDDEUTSCHE SEEKABELWERKE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte NORDDEUTSCHE SEEKABELWERKE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Nordenham, Saksamaa.

 2. MITCHELL AND SON 3D PRINTING SERVICE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MITCHELL AND SON 3D PRINTING SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka 3d mechanical design, JA customised product design and manufacturing tööstustes. See asub Southampton, Ühendkuningriik.

 3. VGT POLSKA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte VGT POLSKA SP. Z O.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Kraków, Poola.

 4. PARAT GMBH + CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte PARAT GMBH + CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Neureichenau, Saksamaa.

 5. BIASIN SRL

  Itaalia

  Ettevõte BIASIN SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka Armeeritud plastide vormimine, JA Armeeritud plastide vormimine tööstustes. See asub Lonigo, Itaalia.

 1. DIGMESA POLYFORM AG

  Šveits

  Ettevõte DIGMESA POLYFORM AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Sutz, Šveits.

 2. OTTO LYNKER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OTTO LYNKER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Halver, Saksamaa.

 1. ORTMANNS GMBH - KUNSTSTOFF- UND PAPIERVERARBEITUNG

  Saksamaa

  Ettevõte ORTMANNS GMBH - KUNSTSTOFF- UND PAPIERVERARBEITUNG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Rommerskirchen, Saksamaa.

 2. ÇETINDAG OTOMOTIV ELEKT. PAZ. SAN VE TIC LTD.ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte ÇETINDAG OTOMOTIV ELEKT. PAZ. SAN VE TIC LTD.ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. MARK3D GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MARK3D GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Haiger, Saksamaa.

 4. A-SAFE

  Prantsusmaa

  Ettevõte A-SAFE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Bailly-Romainvilliers, Prantsusmaa.

 5. FRIEDRICHS & RATH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRIEDRICHS & RATH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Extertal, Saksamaa.

 6. PLAST1JECT

  Prantsusmaa

  Ettevõte PLAST1JECT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Carros, Prantsusmaa.

 7. X-PLAST

  Poola

  Ettevõte X-PLAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Gliwice, Poola.

 8. DEUSCHLE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEUSCHLE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Reutlingen, Saksamaa.

 1. TS-THERMOPLAST VELJOVIC PIETSCH GBR

  Saksamaa

  Ettevõte TS-THERMOPLAST VELJOVIC PIETSCH GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Rosengarten, Saksamaa.

 2. ASTROMAL SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ASTROMAL SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Wilkowice, Poola.

 3. SMARTINJECT, LDA

  Portugal

  Ettevõte SMARTINJECT, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka injection moulding tööstustes. See asub Marinha Grande, Portugal.

 4. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA

  Poola

  Ettevõte ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ehitustööstuse plastid tööstuses. See tegeleb ka Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud plasttooted, Plasttooted autotööstusele, Plasttooted elektritööstusele, Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud plasttooted, Plasttooted autotööstusele, JA Plasttooted elektritööstusele tööstustes. See asub Skoczów, Poola.

 5. K-CARBON GMBH

  Šveits

  Ettevõte K-CARBON GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Weesen, Šveits.

 6. HASENTHALER KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HASENTHALER KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Plastmassid - tööstuslikud toormaterjalid, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Plasttooted autotööstusele, Plastmassid - tööstuslikud toormaterjalid, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, JA Plasttooted autotööstusele tööstustes. See asub Sonneberg Ot Hasenthal, Saksamaa.

 7. ECON HOLLAND B.V.

  Holland

  Ettevõte ECON HOLLAND B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka rollers, brake disks, JA machines for treating and finishing textile fibres tööstustes. See asub Doetinchem, Holland.

 8. SMART KONVEYOR BANT VE KAYIS SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte SMART KONVEYOR BANT VE KAYIS SAN. TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka pvc conveyor belts, JA textile and food drying belts tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 9. POLYMER COMPOUNDERS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte POLYMER COMPOUNDERS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka saddlery and saddle working machines tööstustes. See asub Durham, Ühendkuningriik.

 10. CNS CANSU PLASTIK OTOMOTIV LTD. ŞTI

  Türgi

  Ettevõte CNS CANSU PLASTIK OTOMOTIV LTD. ŞTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Ivedik Osb / Ankara, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta