• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • plasttooted autotööstusele

Otsingu tulemused

Plasttooted autotööstusele - Import eksport

 1. WERNER LANGER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Werner Langer, metal & plastic processing: Over 90 employees, more than 50 years of industry experience, recognised as a high-tech company – this is our profile. Certification in accordance with DIN EN ISO 9001: 2000. We have proven ourselves as a supplier to sectors such as model making, foundry products, automotive, construction industry, electrical and the household goods industry. As a manufacturer of high quality plastic components, we can supply both plastic components and complete assemblies.

 2. CD PLASTIK

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte CD PLASTIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi taaskasutamine ja ümbertöötlemine tööstuses. See tegeleb ka Plastigraanulid, Plastmassid - tööstuslikud toormaterjalid, Plastkastid, Plastkastid, Plastmaterjalide töötlemine, Plasttooted autotööstusele, Lisandid plastitööstusele, Plastmaterjalide vormimine, JA recycling tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 3. MARK3D GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MARK3D GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Haiger, Saksamaa.

 4. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Plastmassid - tööstuslikud toormaterjalid, Plasttooted meditsiinitööstusele, Mehaanilised ühenduskomponendid, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Plasttooted autotööstusele, Plastist pooltooted, Plastmassid - tööstuslikud toormaterjalid, JA Plasttooted meditsiinitööstusele tööstustes. See asub Radevormwald, Saksamaa.

 5. GRI MOLD AND PLASTIC CO.

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte GRI MOLD AND PLASTIC CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Armeeritud plastide vormimine, Plasttooted mööblitööstusele, Plasttooted autotööstusele, Plasttooted elektritööstusele, Plasttooted elektroonikatööstusele, Plastic injection, injection moulds, plastic moulds, JA Armeeritud plastide vormimine tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NORDDEUTSCHE SEEKABELWERKE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte NORDDEUTSCHE SEEKABELWERKE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Nordenham, Saksamaa.

 2. PEKA SPRITZGUSS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PEKA SPRITZGUSS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Velbert, Saksamaa.

 3. PRECIPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte PRECIPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GES.M.B.H., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Wartberg, Austria.

 4. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte HTP EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gasifitseerimissüsteemid - Alternatiivsed energiaallikad tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti töötlemine, Kummi ja plasti pritsevormimine, Tööstuslikud plasttooted, Plasttooted autotööstusele, Plasttooted mööblitööstusele, Plasttooted rõivatööstusele, Plasttooted elektritööstusele, Plasttooted elektroonikatööstusele, JA Mänguasjatööstuse plasttooted tööstustes. See asub Dottignies, Belgia.

 5. K-CARBON GMBH

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte K-CARBON GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Weesen, Šveits.

 1. VGT POLSKA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte VGT POLSKA SP. Z O.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Kraków, Poola.

 2. MITCHELL AND SON 3D PRINTING SERVICE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MITCHELL AND SON 3D PRINTING SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka 3d mechanical design, JA customised product design and manufacturing tööstustes. See asub Southampton, Ühendkuningriik.

 1. BIASIN SRL

  Itaalia

  Ettevõte BIASIN SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka Armeeritud plastide vormimine, JA Armeeritud plastide vormimine tööstustes. See asub Lonigo, Itaalia.

 2. PARAT GMBH + CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte PARAT GMBH + CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Neureichenau, Saksamaa.

 3. DIGMESA POLYFORM AG

  Šveits

  Ettevõte DIGMESA POLYFORM AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Sutz, Šveits.

 4. OTTO LYNKER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OTTO LYNKER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Halver, Saksamaa.

 5. ORTMANNS GMBH - KUNSTSTOFF- UND PAPIERVERARBEITUNG

  Saksamaa

  Ettevõte ORTMANNS GMBH - KUNSTSTOFF- UND PAPIERVERARBEITUNG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Rommerskirchen, Saksamaa.

 6. ÇETINDAG OTOMOTIV ELEKT. PAZ. SAN VE TIC LTD.ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte ÇETINDAG OTOMOTIV ELEKT. PAZ. SAN VE TIC LTD.ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 7. A-SAFE

  Prantsusmaa

  Ettevõte A-SAFE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Bailly-Romainvilliers, Prantsusmaa.

 8. FRIEDRICHS & RATH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRIEDRICHS & RATH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Extertal, Saksamaa.

 1. PLAST1JECT

  Prantsusmaa

  Ettevõte PLAST1JECT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Carros, Prantsusmaa.

 2. DEUSCHLE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEUSCHLE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Reutlingen, Saksamaa.

 3. X-PLAST

  Poola

  Ettevõte X-PLAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Gliwice, Poola.

 4. TS-THERMOPLAST VELJOVIC PIETSCH GBR

  Saksamaa

  Ettevõte TS-THERMOPLAST VELJOVIC PIETSCH GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Rosengarten, Saksamaa.

 5. ASTROMAL SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ASTROMAL SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Wilkowice, Poola.

 6. MTRAUTO

  Poola

  Ettevõte MTRAUTO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka Washing brushes, JA car accessories tööstustes. See asub Sochaczew, Poola.

 7. SMART KONVEYOR BANT VE KAYIS SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte SMART KONVEYOR BANT VE KAYIS SAN. TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See tegeleb ka pvc conveyor belts, JA textile and food drying belts tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA

  Poola

  Ettevõte ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ehitustööstuse plastid tööstuses. See tegeleb ka Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud plasttooted, Plasttooted autotööstusele, Plasttooted elektritööstusele, Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud plasttooted, Plasttooted autotööstusele, JA Plasttooted elektritööstusele tööstustes. See asub Skoczów, Poola.

 9. T.S.T. SRL

  Itaalia

  Ettevõte T.S.T. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub Volpiano, Itaalia.

 10. STEEL GUARD SAFETY

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte STEEL GUARD SAFETY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted autotööstusele tööstuses. See asub South Holland, Ameerika Ühendriigid.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta