• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • plastketid

Otsingu tulemused

Plastketid - Import eksport

 1. ITALSTAMPI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  ITALSTAMPI has, since 1981, been designing and manufacturing dies, moulding plastic materials and stamping small metal pieces. Its modern premises cover a 9, 000m² surface area, 5, 000 m² of which is covered. The indepth knowledge, professionalism, production automation, rapid response to client requirements are the company's key components of success that have enabled it to maintain constant growth over the years.

 2. GELBER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GELBER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See asub Burbach, Saksamaa.

 3. O.C.S.A. SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte O.C.S.A. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See asub Senago, Itaalia.

 4. THENAR SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte THENAR SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See tegeleb ka Metallkinnitused, indexed handle, knobs, plastic knobs, Metallkinnitused, clamp levers, fastening articles, handles, JA pressure foot tööstustes. See asub Correggio, Itaalia.

 5. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaablid - tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Ketitarvikud, Traatvedrud, Plastketid, Ketitarvikud, bent wire parts, Stainless wire ropes, Compression springs, JA Link chains tööstustes. See asub Monheim, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HABASIT GMBH

  Austria

  Ettevõte HABASIT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See asub Wien, Austria.

 2. DÖRNER & HELMER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DÖRNER & HELMER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See asub Urmitz, Saksamaa.

 3. MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU

  Šveits

  Ettevõte MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See asub Hasle-Rüegsau, Šveits.

 4. MURRPLASTIK AG

  Šveits

  Ettevõte MURRPLASTIK AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See asub Willisdorf, Šveits.

 5. EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC

  Itaalia

  Ettevõte EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti pritsevormimine, pressure moulding, injection moulding, Kummi ja plasti pritsevormimine, JA moulding of plastic materials tööstustes. See asub Carate Brianza, Itaalia.

 1. HELVOET

  Belgia

  Ettevõte HELVOET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ketid tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Tööstuslikud plasttooted, Plastketid, Tööstuslikud plasttooted, car spare parts, JA Plastic components tööstustes. See asub Lommel, Belgia.

 2. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja terasketid tööstuses. See tegeleb ka Transportketid, Ketid, Plastketid, Transportketid, Ketid, Plastketid, JA mechanical chain transporters for handling merchandise tööstustes. See asub Iserlohn, Saksamaa.

 1. FHP VILEDA

  Belgia

  Ettevõte FHP VILEDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ketid tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Koristus- ja hooldusseadmed ja -varustus, Tööstuslikud puhastus- ja hooldusvahendid, Puhastus- ja hooldusvahendid kodumajapidamistele, Plastketid, Koristus- ja hooldusseadmed ja -varustus, Tööstuslikud puhastus- ja hooldusvahendid, JA Puhastus- ja hooldusvahendid kodumajapidamistele tööstustes. See asub Verviers, Belgia.

 2. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  Itaalia

  Ettevõte CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See tegeleb ka Ketitarvikud, Ketid, Raud- ja terasketid, Eritellimusel valmistatud ketid, Ketitarvikud, Ketid, Raud- ja terasketid, JA Eritellimusel valmistatud ketid tööstustes. See asub Cadriano Di Granarolo (Bo), Itaalia.

 3. ACCADIPLAST SRL

  Itaalia

  Ettevõte ACCADIPLAST SRL, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti pritsevormimine, Armeeritud plastide vormimine, plastic material processing, plastic moulding, Kummi ja plasti pritsevormimine, JA Armeeritud plastide vormimine tööstustes. See asub Bassano del Grappa (VI), Itaalia.

 4. RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN

  Saksamaa

  Ettevõte RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See tegeleb ka Rattad ja rullikud, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Ehitusmasinad, Ehitusplatside sisseseade ja varustus, Rattad ja rullikud, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Ehitusmasinad, JA Ehitusplatside sisseseade ja varustus tööstustes. See asub Kreuztal, Saksamaa.

 5. DINAMIC BENELUX

  Belgia

  Ettevõte DINAMIC BENELUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See tegeleb ka Plastpakendid, Plastpakendid, JA food packaging tööstustes. See asub Aalst, Belgia.

 6. MACCHI PLAST S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MACCHI PLAST S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub Locate Varesino, Itaalia.

 7. GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastketid tööstuses. See tegeleb ka rubber chains, JA spare parts tööstustes. See asub Düsseldorf, Saksamaa.

 8. AMA COMPOSITES S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AMA COMPOSITES S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub Campogalliano, Itaalia.

 1. ROTOTECH S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ROTOTECH S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub San Gillio, Itaalia.

 2. MECPLAST S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MECPLAST S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub Manzano, Itaalia.

 3. PLASTIC TECHNOLOGY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PLASTIC TECHNOLOGY S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub Albano Sant'alessandro, Itaalia.

 4. CABELL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CABELL S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub Poviglio, Itaalia.

 5. C.A. STAMPI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte C.A. STAMPI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Metallvaluvormid, Plastketid, Metallvaluvormid, JA Plastketid tööstustes. See asub Treglio, Itaalia.

 6. SYSTEM C. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SYSTEM C. S.R.L., aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub San Giacomo Delle Segnate, Itaalia.

 7. ROTOSTAR S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ROTOSTAR S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub Lonate Pozzolo, Itaalia.

 8. AQUA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte AQUA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ujulad, sisseseade ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub San Martino In Rio, Itaalia.

 9. PHABA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PHABA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub Vimercate, Itaalia.

 10. ARNO PLAST S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARNO PLAST S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastketid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastketid, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub Rignano Sull'arno, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Plastketid - Import eksport

Tulemuste arv

2449 Ettevõtted