• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • plastilõikemasinad

Otsingu tulemused

Plastilõikemasinad - Import eksport

 1. ME.RO. SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Me.Ro. makes surface treatment systems (corona treatment, plasma treatment) and induction sealing systems (cap sealing). The plasma treatment system is used to make plastic film suited to printing and laminating processes. For certain materials, the plasma treatment system provides advantages over corona treatment. The cap sealing system is used in the bottling industry to seal recipients after filling.

 2. SOLLEX AB

  Rootsi

  Ettevõte SOLLEX AB, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Industrial blades, JA blades for cutting plastic film tööstustes. See asub Malmö, Rootsi.

 3. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Türgi

  Ettevõte INAN PLASTIK MAKINALARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, JA Plastilõikemasinad tööstustes. See asub Tekirdag Turkey, Türgi.

 4. HANGZHOU FANGYUAN PLASTICS MACHINERY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte HANGZHOU FANGYUAN PLASTICS MACHINERY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, styrofoam, JA Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Hangzhou, Hiina.

 5. METZNER MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte METZNER MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka working rubber, Foam cutting machines, JA cutters for rubber tööstustes. See asub Neu-Ulm, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MATRICERÍA INVIR

  Hispaania

  Ettevõte MATRICERÍA INVIR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Täppisvormid, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Täppisvormid, metal milling, JA tool manufacturing tööstustes. See asub Albacete, Hispaania.

 2. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portugal

  Ettevõte MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, Täppisvormid, tool manufacturing, Plastilõikemasinad, Täppisvormid, JA Mould design and manufacturing tööstustes. See asub Marinha Grande, Portugal.

 3. AL-DA CILINDRI E VITI PER MATERIE PLASTICHE

  Itaalia

  Ettevõte AL-DA CILINDRI E VITI PER MATERIE PLASTICHE, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka plants, machinery and equipment for the plastics industry tööstustes. See asub Garbagnate Milanese, Itaalia.

 4. FRCNCTEC

  Prantsusmaa

  Ettevõte FRCNCTEC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka laser cutting, CNC milling machine, JA Plasma cutting tööstustes. See asub Le Plessis-Belleville, Prantsusmaa.

 5. FREZALUKS

  Läti

  Ettevõte FREZALUKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka CNC milling tööstustes. See asub Riga, Läti.

 1. MASCHINENBAU BARDOWICK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MASCHINENBAU BARDOWICK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka cutters for rubber, JA shearing machines tööstustes. See asub Bardowick, Saksamaa.

 2. PERFORATION MACHINERY LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PERFORATION MACHINERY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See asub Bradford, Ühendkuningriik.

 1. ROLF SCHLICHT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ROLF SCHLICHT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, Kummi ja plasti lõikamine, Plastilõikemasinad, JA Kummi ja plasti lõikamine tööstustes. See asub Reinfeld/holstein, Saksamaa.

 2. GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS

  Itaalia

  Ettevõte GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstusrajatiste projekteerimine, thermoforming lines, industrial systems, Tööstusrajatiste projekteerimine, JA Machine maintenance tööstustes. See asub Casnigo, Itaalia.

 3. CORMAK

  Poola

  Ettevõte CORMAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka steel forming machines, laser for metal heat treatment, JA textile-cutting lasers tööstustes. See asub Siedlce, Poola.

 4. POLAR-MOHR MASCHINENVERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte POLAR-MOHR MASCHINENVERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Viimistlus- ja köitmismasinad ja -seadmed, Viimistlus- ja köitmismasinad ja -seadmed, systems, machinery and equipment for paper and cardboard finishing and treatment, cutting machines, JA automatic cutters tööstustes. See asub Hofheim, Saksamaa.

 5. P & F WARTACZ. DOSTAWCA MASZYN DLA PRZETWORCOW TWORZYW SZTUCZNYCH

  Poola

  Ettevõte P & F WARTACZ. DOSTAWCA MASZYN DLA PRZETWORCOW TWORZYW SZTUCZNYCH, aastal ja mis tegeleb Plastipuhustusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Plastilõikemasinad, Plastipressimismasinad, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Plastilõikemasinad, Plastipressimismasinad, JA Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Wroclaw, Poola.

 6. PTCPORT - PLASTIC & TOOLING CONCEPT, UNIP., LDA.

  Portugal

  Ettevõte PTCPORT - PLASTIC & TOOLING CONCEPT, UNIP., LDA., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Oliveira De Azeméis, Portugal.

 7. NMA

  Prantsusmaa

  Ettevõte NMA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plasttooted tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, Plastilõikemasinad, Processing of plastics, JA primary and semi-finished plastic products tööstustes. See asub Plan D'orgon, Prantsusmaa.

 8. INDUSTRIAS MICAL

  Hispaania

  Ettevõte INDUSTRIAS MICAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Valuvormid, Vormid ja mudelid, mazak cast items, Valuvormid, JA Vormid ja mudelid tööstustes. See asub Albacete, Hispaania.

 1. MATRICERÍA ROYAN, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte MATRICERÍA ROYAN, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Dies and moulds, punching matrices, template preparation machines, JA polyester matrices tööstustes. See asub Denia, Hispaania.

 2. STOBRA JAKUB KRAWCZUK

  Poola

  Ettevõte STOBRA JAKUB KRAWCZUK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See asub Kraków, Poola.

 3. HOLES MÛANYAG-SIKLÓCSAPÁGY KFT.

  Ungari

  Ettevõte HOLES MÛANYAG-SIKLÓCSAPÁGY KFT., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Manufacturer of plastic protective end fittings, Plastic parts, JA manufacture of plastics tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 4. HANZATEC SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte HANZATEC SP. Z O.O., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka semi-finished items, chemical products for leather goods, cnc cut, JA machining with automatic lathes tööstustes. See asub Gdańsk, Poola.

 5. APPLICATIONS PLASTIQUES DU RHONE

  Prantsusmaa

  Ettevõte APPLICATIONS PLASTIQUES DU RHONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vormid ja mudelid tööstuses. See tegeleb ka Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Plastilõikemasinad, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Plastilõikemasinad, JA injection tööstustes. See asub Saint-Symphorien-D'ozon, Prantsusmaa.

 6. EXTREMPLAST BT.

  Ungari

  Ettevõte EXTREMPLAST BT., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti vormimine puhumise teel tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, Pakendite taaskasutus, Plastipressimismasinad, Plastilõikemasinad, Pakendite taaskasutus, JA Plastipressimismasinad tööstustes. See asub Székesfehérvár, Ungari.

 7. EXROTEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EXROTEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Valtsimine - teras ja metall, brioche moulds, tool manufacturing, Tööpingid - metalli töötlemine, JA Valtsimine - teras ja metall tööstustes. See asub Neuhaus-Schierschnitz, Saksamaa.

 8. SISO - SOLUTIONS INDUSTRIELLES MÉTAUX ET PLASTIQUES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SISO - SOLUTIONS INDUSTRIELLES MÉTAUX ET PLASTIQUES, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, non-ferrous metal cutting, JA Plastilõikemasinad tööstustes. See asub Vaulx En Velin, Prantsusmaa.

 9. KRÜGER & SALECKER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KRÜGER & SALECKER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Lõikamine - tööpingid, Tööpingid - metalli töötlemine, Lõikamine - tööpingid, moulds for the confectionery industry, JA extruders for the food industry tööstustes. See asub Lübeck, Saksamaa.

 10. VELOX-TRADE

  Poola

  Ettevõte VELOX-TRADE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See asub Odolanów, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta