• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. OMIPA SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Full extrusion lines for plate, strip, film, alveolar profile, plastics, optical quality, universal plate. A family company employing 140 staff and set up to serve the international market with great professionalism and skill. From design to after-sales, Omipa offers its clients all over the world the technical assistance and expertise needed to provide whatever the market needs.

 2. M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Stahnsdorf, Saksamaa.

 3. FARSOON EUROPE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FARSOON EUROPE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 4. ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS

  Türgi

  Ettevõte ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 5. PROYECMA, S.A.

  Hispaania

  Ettevõte PROYECMA, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub La Roca Del Vallès, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for mixing rubber, mixers for the chemical industry, powder blend, JA vertical mixers tööstustes. See asub Detmold, Saksamaa.

 2. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Poola

  Ettevõte PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, JA Threaded nuts and screws tööstustes. See asub Gdańsk, Poola.

 3. AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY

  Saksamaa

  Ettevõte AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Zülpich, Saksamaa.

 4. TANTEC VERTRIEB GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TANTEC VERTRIEB GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka plasma treatment, Plasma generators, plasma polymerisation, JA corona treatment stations tööstustes. See asub Flensburg, Saksamaa.

 5. TSCHRITTER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TSCHRITTER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Dorfprozelten, Saksamaa.

 1. ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING

  Türgi

  Ettevõte ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. SCT-STRAW

  Hispaania

  Ettevõte SCT-STRAW, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka plastic profiles, JA plastic tubes tööstustes. See asub Sant Andreu De La Barca-Barcelona, Hispaania.

 1. CGP EUROPE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CGP EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Torcy, Prantsusmaa.

 2. BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Horst, Saksamaa.

 3. BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Memmingerberg, Saksamaa.

 4. WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP. K

  Poola

  Ettevõte WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP. K, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka absorbents tööstustes. See asub Dobrzejewice, Poola.

 5. SPARK MACHINERY

  Itaalia

  Ettevõte SPARK MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka drilling machines tööstustes. See asub Perignano, Itaalia.

 6. PROPHILM SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROPHILM SARL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Tourcoing, Prantsusmaa.

 7. PLASAUTO - INJECÇÃO DE PLÁSTICOS LDA.

  Portugal

  Ettevõte PLASAUTO - INJECÇÃO DE PLÁSTICOS LDA., aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastic parts, Plastic, JA cups tööstustes. See asub Martingança, Portugal.

 8. CORVAGLIA MOULD AG

  Šveits

  Ettevõte CORVAGLIA MOULD AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka injection moulds, brioche moulds, JA tool manufacturing tööstustes. See asub Eschlikon, Šveits.

 1. FRENZ GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRENZ GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Thermocouple lines, Screw-in type heating elements, heating bands, JA cartridge heaters tööstustes. See asub Lüdenscheid, Saksamaa.

 2. ROLF SCHLICHT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ROLF SCHLICHT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, Kummi ja plasti lõikamine, Plastilõikemasinad, JA Kummi ja plasti lõikamine tööstustes. See asub Reinfeld/holstein, Saksamaa.

 3. MAYCOM S.A.S. DI MAYR ROBERT & CO.

  Itaalia

  Ettevõte MAYCOM S.A.S. DI MAYR ROBERT & CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka converting PVC tööstustes. See asub Nova Ponete, Itaalia.

 4. EURO MACHINERY APS

  Taani

  Ettevõte EURO MACHINERY APS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Vissenbjerg, Taani.

 5. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA

  Poola

  Ettevõte ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ehitustööstuse plastid tööstuses. See tegeleb ka Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud plasttooted, Plasttooted autotööstusele, Plasttooted elektritööstusele, Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud plasttooted, Plasttooted autotööstusele, JA Plasttooted elektritööstusele tööstustes. See asub Skoczów, Poola.

 6. MONOMEX

  Türgi

  Ettevõte MONOMEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 7. INDEXT

  Prantsusmaa

  Ettevõte INDEXT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka extruders for plastics, used machines, JA Extrusion line tööstustes. See asub 1 Rue De La Plaine D'alsace, Prantsusmaa.

 8. TRULLÁS RESISTENCIAS ELÉCTRICAS

  Hispaania

  Ettevõte TRULLÁS RESISTENCIAS ELÉCTRICAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Sant Joan Despí, Hispaania.

 9. GANZELEWSKI MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GANZELEWSKI MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pihustid - mustmetallidest, CNC finishing, worm reduction gears, stainless steel cylinders, JA Pihustid - mustmetallidest tööstustes. See asub Vlotho, Saksamaa.

 10. ZAM KĘTY SP. Z O.O. ZAKŁADY URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

  Poola

  Ettevõte ZAM KĘTY SP. Z O.O. ZAKŁADY URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Kety, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta