• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. OMIPA SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Full extrusion lines for plate, strip, film, alveolar profile, plastics, optical quality, universal plate. A family company employing 140 staff and set up to serve the international market with great professionalism and skill. From design to after-sales, Omipa offers its clients all over the world the technical assistance and expertise needed to provide whatever the market needs.

 2. MVA D.O.O.

  Sloveenia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MVA D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Freesimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Treimine - teras ja metall, Metallvaluvormid, Kummi ja plasti pritsevormimine, Plastist pooltooted, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed, Mehaanilised tööriistad, JA Masintöötlemine - teras ja metall tööstustes. See asub Ig Pri Ljubljani, Sloveenia.

 3. M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Stahnsdorf, Saksamaa.

 4. FARSOON EUROPE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FARSOON EUROPE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 5. ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS

  Türgi

  Ettevõte ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Poola

  Ettevõte PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, JA Threaded nuts and screws tööstustes. See asub Gdańsk, Poola.

 2. PROYECMA, S.A.

  Hispaania

  Ettevõte PROYECMA, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub La Roca Del Vallès, Hispaania.

 3. AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY

  Saksamaa

  Ettevõte AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Zülpich, Saksamaa.

 4. TSCHRITTER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TSCHRITTER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Dorfprozelten, Saksamaa.

 5. TANTEC VERTRIEB GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TANTEC VERTRIEB GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka plasma treatment, Plasma generators, plasma polymerisation, JA corona treatment stations tööstustes. See asub Flensburg, Saksamaa.

 1. MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for mixing rubber, mixers for the chemical industry, powder blend, JA vertical mixers tööstustes. See asub Detmold, Saksamaa.

 2. ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING

  Türgi

  Ettevõte ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 1. SCT-STRAW

  Hispaania

  Ettevõte SCT-STRAW, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka plastic profiles, JA plastic tubes tööstustes. See asub Sant Andreu De La Barca-Barcelona, Hispaania.

 2. CGP EUROPE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CGP EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Torcy, Prantsusmaa.

 3. BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Memmingerberg, Saksamaa.

 4. BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Horst, Saksamaa.

 5. WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP. K

  Poola

  Ettevõte WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP. K, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka absorbents tööstustes. See asub Dobrzejewice, Poola.

 6. PROPHILM SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROPHILM SARL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Tourcoing, Prantsusmaa.

 7. SPARK MACHINERY

  Itaalia

  Ettevõte SPARK MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka drilling machines tööstustes. See asub Perignano, Itaalia.

 8. ROLF SCHLICHT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ROLF SCHLICHT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, Kummi ja plasti lõikamine, Plastilõikemasinad, JA Kummi ja plasti lõikamine tööstustes. See asub Reinfeld/holstein, Saksamaa.

 1. PLASAUTO - INJECÇÃO DE PLÁSTICOS LDA.

  Portugal

  Ettevõte PLASAUTO - INJECÇÃO DE PLÁSTICOS LDA., aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastic parts, Plastic, JA cups tööstustes. See asub Martingança, Portugal.

 2. CORVAGLIA MOULD AG

  Šveits

  Ettevõte CORVAGLIA MOULD AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka injection moulds, brioche moulds, JA tool manufacturing tööstustes. See asub Eschlikon, Šveits.

 3. FRENZ GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRENZ GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Thermocouple lines, Screw-in type heating elements, heating bands, JA cartridge heaters tööstustes. See asub Lüdenscheid, Saksamaa.

 4. PLAST-CHEM

  Poola

  Ettevõte PLAST-CHEM, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ehitustööstuse plastid tööstuses. See tegeleb ka Plastvoolikud ja -torud, Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Plastvoolikud ja -torud, Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, manifolds, JA din 2553 connectors tööstustes. See asub Białe Błota, Poola.

 5. C.E. SERVICE

  Itaalia

  Ettevõte C.E. SERVICE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, Seire- ja kontrollseadmed, Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed, injection press for plastics, JA Seire- ja kontrollseadmed tööstustes. See asub Fossoli Di Carpi, Itaalia.

 6. TRULLÁS RESISTENCIAS ELÉCTRICAS

  Hispaania

  Ettevõte TRULLÁS RESISTENCIAS ELÉCTRICAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Sant Joan Despí, Hispaania.

 7. KTOOLS TECHNOLOGY

  Prantsusmaa

  Ettevõte KTOOLS TECHNOLOGY, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka extrusion of plastic materials, construction of moulds for plastic materials, plants, machinery and equipment for the plastics industry, JA blow moulding plastic materials tööstustes. See asub Notre Dame Du Bec, Prantsusmaa.

 8. GANZELEWSKI MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GANZELEWSKI MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pihustid - mustmetallidest, CNC finishing, worm reduction gears, stainless steel cylinders, JA Pihustid - mustmetallidest tööstustes. See asub Vlotho, Saksamaa.

 9. OMG DENGE DIS TIC LTD.

  Türgi

  Ettevõte OMG DENGE DIS TIC LTD., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Villimis- ja täitmismasinad ja -seadmed, Villimis- ja täitmismasinad ja -seadmed, JA Bottle labelling machines tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 10. DEMIR MAKINA VE GIDA SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte DEMIR MAKINA VE GIDA SAN. TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka extrusion tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta