• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • plasti granuleerimismasinad

Otsingu tulemused

Plasti granuleerimismasinad - Import eksport

 1. YUMEX PLASTIC

  Türgi

  Ettevõte YUMEX PLASTIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka granulation of plastic materials, recycled materials, thermoplastic granulates, JA machines and equipment for granulating and grinding plastic materials tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 2. ORENDA AUTOMATION TECHNOLOGIES INC.

  Kanada

  Ettevõte ORENDA AUTOMATION TECHNOLOGIES INC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See asub Markham, Kanada.

 3. USG UWE STÜCKE GRANULIERTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte USG UWE STÜCKE GRANULIERTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka chipping machines, granulators, pneumatic knife holders, JA lime and cement crushers and granulators tööstustes. See asub Bönen, Saksamaa.

 4. MÜLLER MASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MÜLLER MASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See asub Frankfurt Am Main, Saksamaa.

 5. COPERION PELLETIZING TECHNOLOGY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte COPERION PELLETIZING TECHNOLOGY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka chipping machines, JA granulation of plastic materials tööstustes. See asub Offenbach, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SUMMIT SYSTEMS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SUMMIT SYSTEMS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plasti granuleerimismasinad, JA Plasti granuleerimismasinad tööstustes. See asub Tamworth, Ühendkuningriik.

 2. MACHTEK

  Poola

  Ettevõte MACHTEK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See asub Będzino, Poola.

 3. NORDSON BKG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NORDSON BKG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Hammasrataspumbad, JA Hammasrataspumbad tööstustes. See asub Münster, Saksamaa.

 4. BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka plastic materials in pellet form, Secondary processing of rubber and plastic, JA injection compound tööstustes. See asub Burgbernheim, Saksamaa.

 5. MAAG GERMANY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MAAG GERMANY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See asub Großostheim, Saksamaa.

 1. UNTHA SHREDDING TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Ettevõte UNTHA SHREDDING TECHNOLOGY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See asub Kuchl, Austria.

 2. EUROTEC IMPIANTI SRL

  Itaalia

  Ettevõte EUROTEC IMPIANTI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See asub Busto Arszio, Itaalia.

 1. BLACKFRIARS GRANULATORS SYSTEMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BLACKFRIARS GRANULATORS SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka machines and equipment for granulating and grinding rubber, machines and equipment for granulating and grinding plastic materials, JA plastics recycling tööstustes. See asub Sheffield, Ühendkuningriik.

 2. CMG SPA

  Itaalia

  Ettevõte CMG SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka granulators, JA pounders tööstustes. See asub Budrio, Itaalia.

 3. GALA KUNSTSTOFF- UND KAUTSCHUKMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GALA KUNSTSTOFF- UND KAUTSCHUKMASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastigraanulid tööstuses. See tegeleb ka Plasti granuleerimismasinad, Plasti granuleerimismasinad, pellet coolers, granulators, JA underwater granulators tööstustes. See asub Xanten, Saksamaa.

 4. A. KNORR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte A. KNORR GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Plastipressimismasinad, Plasti granuleerimismasinad, Plastipressimismasinad, JA Plasti granuleerimismasinad tööstustes. See asub Bocholt, Saksamaa.

 5. PLASTICOS BENEDICTO

  Hispaania

  Ettevõte PLASTICOS BENEDICTO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 6. GRUPO COMERCIALIZADOR JORANI SA DE CV

  Mehhiko

  Ettevõte GRUPO COMERCIALIZADOR JORANI SA DE CV, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka plastic materials in pellet form, JA plastic materials and resins tööstustes. See asub León, Mehhiko.

 7. PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Plastipuhustusmasinad, Plasti granuleerimismasinad, Plastipressimismasinad, Plastipuhustusmasinad, Plasti granuleerimismasinad, JA Plastipressimismasinad tööstustes. See asub Leiria, Portugal.

 8. FEYDAS MAKINA&MUH LTD STI

  Türgi

  Ettevõte FEYDAS MAKINA&MUH LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See asub Adana, Türgi.

 1. AOP INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte AOP INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka crushing and pulverising plant and equipment, JA knife sharpeners tööstustes. See asub Chateau Gaillard, Prantsusmaa.

 2. NINGBO BEILUN RHONG MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte NINGBO BEILUN RHONG MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See asub Ningbo, Hiina.

 3. PLASTIC RECYCLING MACHINERY APS

  Taani

  Ettevõte PLASTIC RECYCLING MACHINERY APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, JA Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Tranekaer, Taani.

 4. FO SHAN SHUN DE JIA YUAN BO CHUANG PLASTICS MACHINERY COM.,LTD

  Hiina

  Ettevõte FO SHAN SHUN DE JIA YUAN BO CHUANG PLASTICS MACHINERY COM.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Crushers tööstustes. See asub SHUN DE, Hiina.

 5. DE.GA. SPA

  Itaalia

  Ettevõte DE.GA. SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plasti granuleerimismasinad, JA Plasti granuleerimismasinad tööstustes. See asub Iseo (BS), Itaalia.

 6. NET PLASMAK PLASTIK MAKINA GIDA TEKSTIL INSAAT SANAYII TICARET LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte NET PLASMAK PLASTIK MAKINA GIDA TEKSTIL INSAAT SANAYII TICARET LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plasti granuleerimismasinad, JA Plasti granuleerimismasinad tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. SKR

  Tuneesia

  Ettevõte SKR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See tegeleb ka recycling tööstustes. See asub sousse, Tuneesia.

 8. NINGBO BEILUN ELH MACHINERY INTERNATIONAL CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte NINGBO BEILUN ELH MACHINERY INTERNATIONAL CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasti granuleerimismasinad tööstuses. See asub Ningbo, Hiina.

 9. INPA LTD STI.

  Türgi

  Ettevõte INPA LTD STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plasti granuleerimismasinad, JA Plasti granuleerimismasinad tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 10. INAN MAKINA SAN TIC. LTD STI.

  Türgi

  Ettevõte INAN MAKINA SAN TIC. LTD STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastipuhustusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Plasti granuleerimismasinad, JA Plasti granuleerimismasinad tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.