• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • plaatina

Otsingu tulemused

Plaatina - Import eksport

 1. EWG E. WAGENER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  EWG in Heimsheim in the heart of Baden-Württemberg is your ISO-certified, number one supplier, retailer and partner. Our range includes rods, pipes, bars, wires, standardised parts (such as screws, nuts and threaded rods), plates, sheets and foils made from various special metals, refractory metals and rare earths. Our specialised field includes standardised parts – such as screws, nuts and threaded rods – precious metal semi-finished products and drawing parts made from molybdenum, tantalum, tungsten, titanium and their alloys (TZM, Alloys Invar, Alloys Kovar, Inconel). The machining possibilities of the different materials, depending on their properties, are very diverse. These include annealing, cold rolling, turning, milling, grinding, eroding, welding, bonding (curing), pickling, reaming, boring, laser marking and punching.

 2. TRADIUM GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  TRADIUM GmbH is one of the most renowned raw material suppliers for technology metals, rare earths and precious metals in Europe for 25 years. The portfolio includes about 40 metal raw materials in different delivery forms and qualities. For technology metals TRADIUM supplies antimony, boron, cadmium, chromium, gallium, germanium, hafnium, indium, cobalt, manganese, molybdenum, niobium, rhenium, rubidium, selenium, silicon, tantalum, tellurium, titanium, bismuth, tin and zirconium. Among rare earths, cerium, dysprosium, erbium, europium, gadolinium, holmium, lanthanum, lutetium, neodymium, praseodymium, samarium, scandium, terbium, ytterbium and yttrium are available. The precious metals include gold, iridium, osmium, palladium, platinum, rhodium, ruthenium and silver.

 3. C. HAFNER GMBH + CO. KG GOLD- UND SILBERSCHEIDEANSTALT

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte C. HAFNER GMBH + CO. KG GOLD- UND SILBERSCHEIDEANSTALT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Plaatina tööstuses. See asub Wimsheim, Saksamaa.

 4. 8853 S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte 8853 S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Plaatina, JA Plaatina tööstustes. See asub Pero, Itaalia.

 5. BEROLINA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BEROLINA GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Plaatina tööstuses. See asub Keltern, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. JOHNSON MATTHEY BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte JOHNSON MATTHEY BELGIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Plaatina, Car catalyst, JA Plaatina tööstustes. See asub Diegem, Belgia.

 2. BATAZZI METALLI PREZIOSI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte BATAZZI METALLI PREZIOSI S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Valenza, Itaalia.

 3. KOMETA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte KOMETA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Foiano Della Chiana, Itaalia.

 4. TORRESAN GIOIELLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TORRESAN GIOIELLI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Mussolente, Itaalia.

 5. MARZIALI PAOLO

  Itaalia

  Ettevõte MARZIALI PAOLO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 1. PIEROZZI FABRIZIO

  Itaalia

  Ettevõte PIEROZZI FABRIZIO, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Firenze, Itaalia.

 2. KARIZIA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte KARIZIA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Cassola, Itaalia.

 1. SAMPA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SAMPA S.P.A., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Laterina Pergine Valdarno, Itaalia.

 2. AU79 S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte AU79 S.P.A., aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Biella, Itaalia.

 3. FILK S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FILK S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Mussolente, Itaalia.

 4. IL DELFINO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte IL DELFINO S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 5. V.B. PREZIOSI ( S.N.C. )

  Itaalia

  Ettevõte V.B. PREZIOSI ( S.N.C. ), aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Civitella In Val Di Chiana, Itaalia.

 6. M.I.I. S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte M.I.I. S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Plaatina, Väärismetallipuru, Plaatina, JA Väärismetallipuru tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 7. OPERA COLLECTION S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte OPERA COLLECTION S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 8. POSTIGLIONE GIOIELLI S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte POSTIGLIONE GIOIELLI S.A.S., aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Napoli, Itaalia.

 1. COSMO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COSMO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub San Martino Di Lupari, Itaalia.

 2. TESK ELEKTRONIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TESK ELEKTRONIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Plaatina, JA Plaatina tööstustes. See asub Bopfingen, Saksamaa.

 3. C.V.O. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte C.V.O. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Romano D'ezzelino, Itaalia.

 4. TIBERINA PREZIOSI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TIBERINA PREZIOSI S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Monterchi, Itaalia.

 5. SAFINA, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SAFINA, A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Plaatina, JA Plaatina tööstustes. See asub Jesenice U Prahy , Tšehhi Vabariik.

 6. LA GOCCIA PREZIOSI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LA GOCCIA PREZIOSI S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Marciano Della Chiana, Itaalia.

 7. DUE A DI COLBERTALDO MARIO & C. - S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte DUE A DI COLBERTALDO MARIO & C. - S.N.C., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub San Zenone Degli Ezzelini, Itaalia.

 8. VAL OR S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte VAL OR S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 9. NOVACORDA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NOVACORDA S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 10. SILDAR S.N.C. DI BATISTINI ROSSANO E C.

  Itaalia

  Ettevõte SILDAR S.N.C. DI BATISTINI ROSSANO E C., aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Plaatina, Kuld, JA Plaatina tööstustes. See asub Monte San Savino, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta