• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • plaadid

Otsingu tulemused

Plaadid - Import eksport

 1. LAMELIO

  Poola

  Verified by europages badge

  The Lamelio company has been producing wall decorations of exceptional quality and design for over 30 years. In 2021, we introduced an innovative product in the form of decorative wall panels. Our panels are the perfect solution to create a unique atmosphere in the interior. Fashionable, minimalist designs in various colors will give interior walls a new look. The panels we offer are very easy to install and have acoustic properties, and are also waterproof, so they can be used in rooms with high humidity. They are made of 92% recycled polystyrene, which makes this product fully ecological. Lamelio panels set trends in wall decoration on the European market. Our products are available in 16 countries in Europe and have gained incredible popularity among customers. Join us, together we can do more. Please do not hesitate to contact us to have more information!

 2. GRENADA STONE LLC, «LOFT BRICK» TM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte GRENADA STONE LLC, «LOFT BRICK» TM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka handmade facade tiles, handmade roof tiles, handmade facade panels, handcrafted facade tiles, handcrafted roof tiles, handcrafted facade panels, riegel facade tiles, long-format facade tiles, JA facade tiles for architects tööstustes. See asub Cherkasy, Ukraina.

 3. FLIESENMARKT WEHLDORF GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FLIESENMARKT WEHLDORF GMBH & CO. KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See asub Wehldorf, Saksamaa.

 4. DEINE TÜR GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DEINE TÜR GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See asub Leipzig, Saksamaa.

 5. DIME S.P.A.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte DIME S.P.A., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka Kiviplaadid, Liivakivi, Vannitoamööbel ja -tarvikud, bathroom furnishings, flooring, Kiviplaadid, ceramic, Liivakivi, JA parquet tööstustes. See asub Castellanza, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. REITER FLIESEN HANDELS-GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte REITER FLIESEN HANDELS-GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See asub Deggendorf, Saksamaa.

 2. EFFET MARBELLA

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte EFFET MARBELLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka Kipsplaat, Wall coatings, 3D wall panels, Kipsplaat, plaster slabs, wall coverings, wall decorations, wall coverings, JA dividing rails tööstustes. See asub Brie-Comte-Robert, Prantsusmaa.

 3. PREVIATO ERIDANIO PAVIMENTI E RIVESTIMENTI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte PREVIATO ERIDANIO PAVIMENTI E RIVESTIMENTI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka flooring, decorating, outdoor flooring, self-locking floors, wall coverings, ceramic floor tiles, glazed sandstone floors, terracotta floors, JA bathroom furnishings tööstustes. See asub Rovigo, Itaalia.

 4. EINHORN

  Ukraina

  Ettevõte EINHORN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka floor bricks, construction stone, paving tiles, JA old façade bricks tööstustes. See asub Kharkiv, Ukraina.

 5. TANDIS SRLS

  Itaalia

  Ettevõte TANDIS SRLS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See asub Terni, Itaalia.

 1. LE COMPTOIR DES PIERRES

  Prantsusmaa

  Ettevõte LE COMPTOIR DES PIERRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus – teised tööd tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, JA Plaadid tööstustes. See asub Comblanchien, Prantsusmaa.

 2. KERAMO ROSSO

  Prantsusmaa

  Ettevõte KERAMO ROSSO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kiviplaadid tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, Keraamilised plaadid, Katusetööde ettevõtjad, Plaadid, Keraamilised plaadid, Katusetööde ettevõtjad, JA ceramic floor tiles tööstustes. See asub Maurepas, Prantsusmaa.

 1. IBEHI,S.L.

  Hispaania

  Ettevõte IBEHI,S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Graniitkillustikbetoon tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, Marmoritöötlemine - masinad, distribution panel, industrial automation consultants, Plaadid, JA Marmoritöötlemine - masinad tööstustes. See asub Tomelloso, Hispaania.

 2. USINES AURIOL SPRL

  Belgia

  Ettevõte USINES AURIOL SPRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ujulad, sisseseade ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, Plaadid, JA marble kitchen tops tööstustes. See asub Wauthier-braine, Belgia.

 3. IL MOSAICO SAS & CO DI SALEM MOHSEN

  Itaalia

  Ettevõte IL MOSAICO SAS & CO DI SALEM MOHSEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See asub Genova, Itaalia.

 4. MATERIALS ALT URGELL SL

  Hispaania

  Ettevõte MATERIALS ALT URGELL SL, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, fireplaces, construction materials, Plaadid, JA kitchen furniture tööstustes. See asub La Seu D'urgell-Lleida, Hispaania.

 5. IHR FLIESENSCHNEIDER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IHR FLIESENSCHNEIDER GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See asub Kevelaer, Saksamaa.

 6. TOMASELLO

  Itaalia

  Ettevõte TOMASELLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Betoonplaadid tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, flooring, floor tiles, Plaadid, JA concrete flooring tööstustes. See asub Santa Flavia, Itaalia.

 7. PAVIMENTI PIETRO BASILE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PAVIMENTI PIETRO BASILE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka indoor tiles and bricks, JA outdoor flooring tööstustes. See asub Casa Santa , Erice, Itaalia.

 8. ISCOMA HANDELSMANAGEMENT

  Šveits

  Ettevõte ISCOMA HANDELSMANAGEMENT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See asub Basel, Šveits.

 1. ZAHNA-FLIESEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZAHNA-FLIESEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See asub Zahna-Elster, Saksamaa.

 2. MÁRMOLES VISEMAR SLU

  Hispaania

  Ettevõte MÁRMOLES VISEMAR SLU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Plaadid, Marmor, JA Plaadid tööstustes. See asub Novelda-Alicante, Hispaania.

 3. OMEGA MERMER MADENCILIK LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte OMEGA MERMER MADENCILIK LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Graniit, Plaadid, Graniit, travertine, marble slabs, JA Plaadid tööstustes. See asub Elazig, Türgi.

 4. AZULEJOS MIJARES

  Hispaania

  Ettevõte AZULEJOS MIJARES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keraamilised plaadid tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, mosaic tiles, ceramic, Plaadid, JA ceramics for floors and coatings tööstustes. See asub Ribesalbes-Castellón, Hispaania.

 5. EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş

  Türgi

  Ettevõte EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Graniit tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Kivitrepid, Tahvelkilt, Plaadid, Marmor ja looduslikud kivid, Kivitrepid, Tahvelkilt, JA Plaadid tööstustes. See asub Gölbaşi/ankara, Türgi.

 6. ESPRIT CARRELAGE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ESPRIT CARRELAGE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Keraamilised plaadid tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, bathroom tiles, majolica coverings, JA Plaadid tööstustes. See asub Sainte Catherine Les Arras, Prantsusmaa.

 7. MAINZU SL

  Hispaania

  Ettevõte MAINZU SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keraamilised plaadid tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, ceramics for coverings, Plaadid, ceramic floor tiles, JA wall-covering tile tööstustes. See asub Villarreal-Castellón, Hispaania.

 8. INFINI RENOV

  Prantsusmaa

  Ettevõte INFINI RENOV, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Restaureerimis- ja renoveerimistööde ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Köögimööbel, Plaadid, bathroom furniture, Köögimööbel, JA Plaadid tööstustes. See asub Cabestany, Prantsusmaa.

 9. POLMERTECH YAPI MALZEMELERI

  Türgi

  Ettevõte POLMERTECH YAPI MALZEMELERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka saddlery and saddle working machines tööstustes. See asub Yozgat, Türgi.

 10. FLIESEN FREI WOHNKERAMIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FLIESEN FREI WOHNKERAMIK GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka Graniit, JA Graniit tööstustes. See asub Hanau-Großauheim, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Plaadid - Import eksport

Tulemuste arv

2931 Ettevõtted