• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pitsaahi

Otsingu tulemused

Pitsaahi - Import eksport

 1. FORNI AVERSA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  We have created the Biscotto di Sorrento that is at the base of the best wood-fired ovens around the world. It's surely a high quality trustworthy product. An ancient skill handed down through generations for you. Our ovens are entirely made with our materials using the best volcano bricks in Italy. Our wood-fired pizza ovens are a speciality.

 2. SACAR FORNI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl is a company that can claim years of experience in manufacturing and trading equipment for bakeries, pastry laboratories and pizzerias. It produces ovens, equipment and furniture for shops, supplies for hotels, bars, restaurants and communities, shop and supermarket furniture, industrial and commercial refrigerators. You can order electric ovens, gas ovens, oil ovens, tunnel ovens, conveyor ovens, ovens with mobile frames, as well as refrigerated cupboards and chillers.

 3. LES BUCHETTES DE MATHEO ROBINET

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LES BUCHETTES DE MATHEO ROBINET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - puit tööstuses. See tegeleb ka Puittooted, pitsaahi, Küttepuit, Saepuit, Puittooted, sales of kindling, fire lighter, spruce, JA wood burners tööstustes. See asub Rahon, Prantsusmaa.

 4. GATARNAUD EQUIPEMENTS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GATARNAUD EQUIPEMENTS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Ujulad, sisseseade ja varustus tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, Laagrivarustus, Mesindus - masinad ja seadmed, Aiandusseadmed ja -tarbed, pitsaahi, Laagrivarustus, Mesindus - masinad ja seadmed, JA Aiandusseadmed ja -tarbed tööstustes. See asub Le Teil, Prantsusmaa.

 5. VESTA LLC

  Venemaa

  Ettevõte VESTA LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Restoraniseadmed tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Grillid ja lisatarvikud, Professionaalsed puupõletusahjud, pitsaahi, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Grillid ja lisatarvikud, JA Professionaalsed puupõletusahjud tööstustes. See asub Medvedevo, Venemaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Restoraniseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kulinaariatooted, pitsaahi, Kulinaariatooted, JA pitsaahi tööstustes. See asub Linsengericht, Saksamaa.

 2. MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Türgi

  Ettevõte MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, machines and equipment for hotels, catering and public premises, pitsaahi, convection oven, JA dishwashers tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 3. BY ICHNOS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BY ICHNOS LIMITED, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, automatic ice-cream machines, machines for filled pasta production, JA pitsaahi tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 4. IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT

  Türgi

  Ettevõte IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 5. RADEMAKER

  Holland

  Ettevõte RADEMAKER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, baking systems and equipment, food industry refrigerators, pitsaahi, JA Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Culemborg, Holland.

 1. FAZZONE CAMINI

  Itaalia

  Ettevõte FAZZONE CAMINI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See tegeleb ka ovens for pizzerias, JA supplies for pizzerias tööstustes. See asub Alvignano, Itaalia.

 2. S.L. PROJECTS

  Belgia

  Ettevõte S.L. PROJECTS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Restoraniseadmed, Toitlustamismasinad ja -seadmed, pitsaahi, Restoraniseadmed, Toitlustamismasinad ja -seadmed, JA pitsaahi tööstustes. See asub Schilde, Belgia.

 1. L'ESPRIT DU FEU

  Belgia

  Ettevõte L'ESPRIT DU FEU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Dekoratiivkaminate ja -pliitide tarvikud tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, flues, JA pitsaahi tööstustes. See asub Arlon, Belgia.

 2. PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See tegeleb ka american pizza, JA frozen pizzas tööstustes. See asub Oxford, Ühendkuningriik.

 3. ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS

  Portugal

  Ettevõte ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See tegeleb ka grills, JA wood fireplaces tööstustes. See asub Outeiro Da Cabeça, Portugal.

 4. PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7

  Prantsusmaa

  Ettevõte PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See tegeleb ka pizzas tööstustes. See asub Gardanne, Prantsusmaa.

 5. INOVEN

  Türgi

  Ettevõte INOVEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektriahjud tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, pitsaahi, Pagariahjud, items for bakeries, pitsaahi, JA ovens for patisseries tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 6. BRASAOVENS

  Portugal

  Ettevõte BRASAOVENS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See tegeleb ka wood fireplaces, garden stoves, JA wood ovens for pizzerias tööstustes. See asub Braga, Portugal.

 7. FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO

  Itaalia

  Ettevõte FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud põletid tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, pitsaahi, Pagariahjud, JA pitsaahi tööstustes. See asub Fagnano Olona, Itaalia.

 8. VAN-MER PIZZA AND PASTA

  Belgia

  Ettevõte VAN-MER PIZZA AND PASTA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See asub Anvers, Belgia.

 1. MORELLO FORNI S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte MORELLO FORNI S.A.S., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See asub Ceranesi, Itaalia.

 2. CUPPONE F.LLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CUPPONE F.LLI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See tegeleb ka electric stoves, JA ovens for pizzerias tööstustes. See asub Silea, Itaalia.

 3. GIANSANTI FORNI

  Itaalia

  Ettevõte GIANSANTI FORNI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See tegeleb ka wood oven, barbecues, JA fireplaces and stoves tööstustes. See asub San Biagio Della Valle, Itaalia.

 4. GASTRO EXPERT PROFIS SRL

  Rumeenia

  Ettevõte GASTRO EXPERT PROFIS SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, JA pitsaahi tööstustes. See asub Mures, Rumeenia.

 5. ITALIA76

  Itaalia

  Ettevõte ITALIA76, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Elektriliste kodumasinate import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, Külmutatud pitsad, small electrical appliances, household appliance, pitsaahi, JA Külmutatud pitsad tööstustes. See asub Soliera, Itaalia.

 6. PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See tegeleb ka equipment for pizzerias tööstustes. See asub Redditch, Ühendkuningriik.

 7. CCP SRLS

  Itaalia

  Ettevõte CCP SRLS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, industrial kitchens, furniture, machinery for pasta factories, JA pitsaahi tööstustes. See asub Catanzaro, Itaalia.

 8. PIZZA CRAFT

  Türgi

  Ettevõte PIZZA CRAFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

 9. FARABEGOLI PASQUALE DITTA

  Itaalia

  Ettevõte FARABEGOLI PASQUALE DITTA, aastal ja mis tegeleb pitsaahi tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, JA Pagariahjud tööstustes. See asub Gambettola, Itaalia.

 10. VIALI FRANCO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VIALI FRANCO S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kauplusesisustus, pitsaahi, Kauplusesisustus, JA pitsaahi tööstustes. See asub Senigallia, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta