• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • piimakari

Otsingu tulemused

Piimakari - Import eksport

 1. KURT NISGAARD

  Taani

  Verified by europages badge

  Ettevõte KURT NISGAARD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, Kariloomad, Sead, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Piimakari, JA minks tööstustes. See asub Skjern, Taani.

 2. SIM HOLLAND B.V.

  Holland

  Ettevõte SIM HOLLAND B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See asub Sliedrecht, Holland.

 3. SARL ALGERIAN BOVINES

  Alžeeria

  Ettevõte SARL ALGERIAN BOVINES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See asub Alger, Alžeeria.

 4. MARTÍNEZ IDI

  Hispaania

  Ettevõte MARTÍNEZ IDI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See asub Manises, Hispaania.

 5. ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG

  Saksamaa

  Ettevõte ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See asub München, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BONAT

  Itaalia

  Ettevõte BONAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka parmigiano reggiano, JA vacuum-packed reggiano parmesan tööstustes. See asub Montechiarugolo, Itaalia.

 2. NEMEGHEER

  Belgia

  Ettevõte NEMEGHEER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, JA Piimakari tööstustes. See asub Tielt, Belgia.

 3. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Saksamaa

  Ettevõte IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, JA Piimakari tööstustes. See asub Duesseldorf, Saksamaa.

 4. EURL LE LIEVRE LUC

  Prantsusmaa

  Ettevõte EURL LE LIEVRE LUC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, Piimakari, cattle for slaughter, breeding cattle, Vasikate ja veiste tapmine, JA Piimakari tööstustes. See asub Le Roc Saint Andre, Prantsusmaa.

 5. FOREVER HORSES EUROPE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FOREVER HORSES EUROPE LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka goats, bulls, JA Heifers tööstustes. See asub Kirk Michael, Ühendkuningriik.

 1. EVAGRI

  Prantsusmaa

  Ettevõte EVAGRI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka web services with added value tööstustes. See asub Saint Meen Le Grand, Prantsusmaa.

 2. FRISONA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRISONA GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka milk sheep tööstustes. See asub Elsflet, Saksamaa.

 1. MACHINERY WORLD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MACHINERY WORLD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka systems and equipment for dairy products, agri-food product machinery, cream and whey separators for the dairy industry, JA receiving systems and equipment for the dairy industry tööstustes. See asub Leicestershire, Ühendkuningriik.

 2. COW-SHOP APS

  Taani

  Ettevõte COW-SHOP APS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, Lüpsimasinad ja -seadmed, milking systems, Piimakari, JA Lüpsimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Aabenraa, Taani.

 3. IMPORTFRISONA SLU

  Hispaania

  Ettevõte IMPORTFRISONA SLU, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See asub León, Hispaania.

 4. BLUEBELL EXIM

  India

  Ettevõte BLUEBELL EXIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See asub Ahmedabad, India.

 5. FARMLAND AD

  Bosnia ja Hertsegoviina

  Ettevõte FARMLAND AD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, Cow's milk, Piimakari, manufacture of organic fertilisers, JA animal feed tööstustes. See asub Nova Topola, Bosnia ja Hertsegoviina.

 6. BOVI-DENMARK A/S

  Taani

  Ettevõte BOVI-DENMARK A/S, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See asub Rødding, Taani.

 7. AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G.

  Saksamaa

  Ettevõte AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G., aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, Lambad ja kitsed, Peet, Piimakari, Lambad ja kitsed, JA Peet tööstustes. See asub Mühlberg, Saksamaa.

 8. GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER

  Türgi

  Ettevõte GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka rõõsk piim, Piimatooted, Milking machines, rõõsk piim, JA Piimatooted tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 1. TAIAN YIMEITE MACHINERY COMPANY

  Hiina

  Ettevõte TAIAN YIMEITE MACHINERY COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See asub Taian, Hiina.

 2. WORLD DAIRY SOLUTIONS CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte WORLD DAIRY SOLUTIONS CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See asub Shanghai, Hiina.

 3. ARNAOUM COMPANY

  Ukraina

  Ettevõte ARNAOUM COMPANY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka sunflower oil tööstustes. See asub Vinnytsia, Vinnytsia, Ukraine, Ukraina.

 4. ASCOL

  Hispaania

  Ettevõte ASCOL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka Genetics tööstustes. See asub Cenero-Gijón, Hispaania.

 5. FERMEDOUBS

  Prantsusmaa

  Ettevõte FERMEDOUBS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka milk cows, JA Heifers tööstustes. See asub L'isle Sur Le Doubs, Prantsusmaa.

 6. NUTRIWEB

  Réunion

  Ettevõte NUTRIWEB, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka feeding problems, JA milk cows tööstustes. See asub ST LEU, Réunion.

 7. KOCTAR SUT SAGMA MAKINALARI

  Türgi

  Ettevõte KOCTAR SUT SAGMA MAKINALARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka automatic milking machines, JA automatic milking systems tööstustes. See asub Sivas, Türgi.

 8. KUIPERS AGRISHOP

  Holland

  Ettevõte KUIPERS AGRISHOP, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka do-it-yourself items tööstustes. See asub Marrum, Holland.

 9. CHILTON FARMING

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CHILTON FARMING, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Vasikate ja veiste tapmine, Kariloomad, JA Vasikate ja veiste tapmine tööstustes. See asub Swindon, Ühendkuningriik.

 10. T GRAHAM & SON

  Ühendkuningriik

  Ettevõte T GRAHAM & SON, aastal ja mis tegeleb Piimakari tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Vasikate ja veiste tapmine, Kariloomad, JA Vasikate ja veiste tapmine tööstustes. See asub Carlisle, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta