• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • piimaasendajad imikutele

Otsingu tulemused

Piimaasendajad imikutele - Import eksport

 1. REGILAIT

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Founded a little over 60 years ago, Régilait is the leading company in granulated milk powders and a major stakeholder in the concentrated milk and infant milk markets. Régilait is present in over 60 countries. Régilait also markets delicious beverages and spreads. Régilait is a subsidiary of the two first French Dairy Cooperatives (Laïta and Sodiaal) that collect milk, in France, from over 14, 000 engaged milk producers, wholeheartedly enthusiastic about their profession.

 2. C&F EXPORT

  Hispaania

  Ettevõte C&F EXPORT, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Piimaasendajad imikutele, JA Piimaasendajad imikutele tööstustes. See asub Valencia, Hispaania.

 3. TERMO-FOL SP. Z O. O.

  Poola

  Ettevõte TERMO-FOL SP. Z O. O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See tegeleb ka Underfloor heating tööstustes. See asub Kraków, Poola.

 4. GANCHEV EOOD

  Bulgaaria

  Ettevõte GANCHEV EOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Imikutoit tööstuses. See tegeleb ka Mähkmed, Piimaasendajad imikutele, Lapsevankrid, Mähkmed, Piimaasendajad imikutele, JA Lapsevankrid tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 5. NAVETA DISTRIBUTION AG

  Saksamaa

  Ettevõte NAVETA DISTRIBUTION AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See tegeleb ka wholesale tööstustes. See asub Karlsruhe, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BELLAKT JSC

  Valgevene

  Ettevõte BELLAKT JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See tegeleb ka baby foods, JA treated feeds tööstustes. See asub Volkovysk, Valgevene.

 2. PRONUBEN BABY

  Hispaania

  Ettevõte PRONUBEN BABY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 3. PHARMALYS LABORATORIES

  Šveits

  Ettevõte PHARMALYS LABORATORIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See asub Sierre, Šveits.

 4. GEKO GROSSHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte GEKO GROSSHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka Piimaasendajad imikutele, Piimatooted, Juust, Piimaasendajad imikutele, Piimatooted, JA Juust tööstustes. See asub Wien, Austria.

 5. CREMILK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CREMILK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See asub Kappeln, Saksamaa.

 1. KHOROL INFANT NUTRITION FACTORY LLC

  Ukraina

  Ettevõte KHOROL INFANT NUTRITION FACTORY LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See asub Khorol, Ukraina.

 2. GROUPE FERRER

  Hispaania

  Ettevõte GROUPE FERRER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See asub Valencia, Hispaania.

 1. NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See tegeleb ka Imikutoit, JA Imikutoit tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 2. NUTRICIA ZAKLADY PRODUKCYJNE SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte NUTRICIA ZAKLADY PRODUKCYJNE SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See tegeleb ka Imikutoit, JA Imikutoit tööstustes. See asub Opole, Poola.

 3. AZ. AGRICOLA BIO SELVA DI POGGIOLI FAUSTO

  Itaalia

  Ettevõte AZ. AGRICOLA BIO SELVA DI POGGIOLI FAUSTO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piim tööstuses. See tegeleb ka Piimaasendajad imikutele, powdered milk, JA Piimaasendajad imikutele tööstustes. See asub Serramazzoni, Itaalia.

 4. VALIO EESTI AS

  Eesti

  Ettevõte VALIO EESTI AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See tegeleb ka Piimatooted, JA Piimatooted tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 5. GIACALAIT SARL

  Šveits

  Ettevõte GIACALAIT SARL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Piimaasendajad imikutele tööstuses. See asub Belmont sur Lausanne, Šveits.

 6. NUTRICIA CUIJK B.V.

  Holland

  Ettevõte NUTRICIA CUIJK B.V., aastal ja mis tegeleb Kondenspiim ja piimapulber tööstuses. See tegeleb ka Piimaasendajad imikutele, JA Piimaasendajad imikutele tööstustes. See asub Cuijk, Holland.

 7. BORNHOLMS ANDELSMEJERI

  Taani

 8. MILTE PORTUGAL, S.A.

  Portugal

 1. LACTALIS CONSOMMATION HORS FOYER

  Prantsusmaa

 2. MAZZANTI S.A.S. DI MAZZANTI RICCARDO

  Itaalia

 3. LANDI MATTEO

  Itaalia

 4. ELIGOR, A.S.

  Tšehhi Vabariik