• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • petrooleum

Otsingu tulemused

Petrooleum - Import eksport

 1. COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER

  Ühendkuningriik

  Verified by europages badge

  Ettevõte COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Masuut tööstuses. See tegeleb ka Diislikütus, Petrooleum, Tööstuslikud kütteseadmed, Diislikütus, Petrooleum, JA Tööstuslikud kütteseadmed tööstustes. See asub Penwortham, Ühendkuningriik.

 2. EURL AABS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte EURL AABS, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud puuviljad, Petrooleum, Virgin Olive Oil, dates, Kuivatatud puuviljad, edible vegetable oils, fuel, Diesel, JA Petrooleum tööstustes. See asub Thizy Les Bourgs, Prantsusmaa.

 3. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Venemaa

  Ettevõte LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kemikaalide import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Mineraalväetised, Süsivesinikud ja nende derivaadid, Bensiin, Petrooleum, Mineraalväetised, Süsivesinikud ja nende derivaadid, Bensiin, JA Petrooleum tööstustes. See asub Smolensk, Venemaa.

 4. GINOUVES GEORGES SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte GINOUVES GEORGES SAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Petrooleum tööstuses. See tegeleb ka Vedelkütused, low-sulphur diesel fuel, diesel fuel and derivatives, JA Vedelkütused tööstustes. See asub La Garde, Prantsusmaa.

 5. GIBOUNDARY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GIBOUNDARY LTD, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Petrooleum tööstuses. See asub London, Enfield, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GIORDANO PETROLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GIORDANO PETROLI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Masuut tööstuses. See tegeleb ka Diislikütus, Petrooleum, Diislikütus, JA Petrooleum tööstustes. See asub Sant'antonio Abate, Itaalia.

 2. LENZI ENIO

  Itaalia

  Ettevõte LENZI ENIO, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Masuut tööstuses. See tegeleb ka Diislikütus, Petrooleum, Diislikütus, JA Petrooleum tööstustes. See asub Rosignano Marittimo, Itaalia.

 3. BULICHELLI PETROLI

  Itaalia

  Ettevõte BULICHELLI PETROLI, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Masuut tööstuses. See tegeleb ka Diislikütus, Petrooleum, Diislikütus, JA Petrooleum tööstustes. See asub Cecina, Itaalia.

 4. ARCOSERVIZI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte ARCOSERVIZI S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Masuut tööstuses. See tegeleb ka Diislikütus, Petrooleum, Diislikütus, JA Petrooleum tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 5. PRODOTTI PETROLIFERI F.LLI PREVEDEL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PRODOTTI PETROLIFERI F.LLI PREVEDEL S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Masuut tööstuses. See tegeleb ka Diislikütus, Petrooleum, Diislikütus, JA Petrooleum tööstustes. See asub Predaia, Itaalia.

 1. GIANNINI MORENO

  Itaalia

  Ettevõte GIANNINI MORENO, aastal ja mis tegeleb Masuut tööstuses. See tegeleb ka Diislikütus, Petrooleum, Diislikütus, JA Petrooleum tööstustes. See asub Lucca, Itaalia.

 2. BP (SWITZERLAND)

  Šveits

  Ettevõte BP (SWITZERLAND), on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftapõhised kütused ja lisandid tööstuses. See tegeleb ka Petrooleum, JA Petrooleum tööstustes. See asub Zug, Šveits.

 1. ENERGY SYSTEM 2006 S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ENERGY SYSTEM 2006 S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masuut tööstuses. See tegeleb ka Diislikütus, Petrooleum, Diislikütus, JA Petrooleum tööstustes. See asub Riano, Itaalia.

 2. COPPOLA PETROLI

  Itaalia

  Ettevõte COPPOLA PETROLI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masuut tööstuses. See tegeleb ka Diislikütus, Petrooleum, Diislikütus, JA Petrooleum tööstustes. See asub Mariglianella, Itaalia.

 3. DIRETTISSIMA PETROLI DI BELLINO ROCI MASSIMILIANO S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte DIRETTISSIMA PETROLI DI BELLINO ROCI MASSIMILIANO S.N.C., aastal ja mis tegeleb Masuut tööstuses. See tegeleb ka Diislikütus, Petrooleum, Diislikütus, JA Petrooleum tööstustes. See asub Robassomero, Itaalia.

 4. PETROLMAN S.R.L.

  Itaalia

 5. CRISCI SILVIA MARIA MICHELA

  Itaalia

 6. GAMBARDELLA S.A.S. DI SALVEMINI VINCENZO

  Itaalia

 7. PEDRAZZINI S.N.C. DI LUCA PEDRAZZINI & C.

  Itaalia

 8. MONACO GAS S. R. L.

  Itaalia

 1. ALBONETTI VINCENZO

  Itaalia

 2. VIGANO' S.R.L.

  Itaalia

 3. ZAMBETTI S.A.S. DI ZAMBETTI STEFANO E C.

  Itaalia

 4. L.E.O. LECCO EVERY OIL S.R.L.

  Itaalia

 5. DRIVE SERVICE S.N.C. DI FERRANTI G. & C.

  Itaalia

 6. CARBURANTI PARTANNA DI INGOGLIA ANTONINO E SCIACCA ADRIANA&C. S.N.C.

  Itaalia

 7. ROMABITUMI S.R.L.

  Itaalia

 8. PGB DI PONZANELLI MARIA PAOLA

  Itaalia

 9. GIANNINI MARIO E C. S.N.C.

  Itaalia

 10. CARBOFUEL S.R.L.

  Itaalia

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta