• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pehme vili

Otsingu tulemused

Pehme vili - Import eksport

 1. TERRA LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte TERRA LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Teravili, Manna, Jahu ja manna, Supid, Hommikusöögihelbed, Teravili, cereals, cereal semolinas, JA oat cereal tööstustes. See asub Pervomaysky, Ukraina.

 2. BAHAROGLU TARIM URUNLERI SANAYI VE TICARET AS

  Türgi

  Ettevõte BAHAROGLU TARIM URUNLERI SANAYI VE TICARET AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Kaunviljad, Kaunviljad, JA lentils tööstustes. See asub Gaziantep, Türgi.

 3. EUXINE SEA TRADING

  Ukraina

  Ettevõte EUXINE SEA TRADING, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, Põllumajandus - import ja eksport, soft wheat flour, millet seeds, JA split peas tööstustes. See asub Chernomorsk, Ukraina.

 4. LA FERME DU CHAILLOUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA FERME DU CHAILLOUE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kõva vili tööstuses. See tegeleb ka Pehme vili, Pehme vili, JA hemp tööstustes. See asub Saint Mard De Réno, Prantsusmaa.

 5. CAPITAL TRADE GRAIN

  Poola

  Ettevõte CAPITAL TRADE GRAIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka maize cereals, veneered wood, manufacturing of plywood, JA Edible snails tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GLOBEMAR OPERATIONS S.R.L.

  Rumeenia

  Ettevõte GLOBEMAR OPERATIONS S.R.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka moisture absorption tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 2. UNORMAK DEGIRMEN FLOUR MILLING MACHINERY MANUFACTURER

  Türgi

  Ettevõte UNORMAK DEGIRMEN FLOUR MILLING MACHINERY MANUFACTURER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Jahu jahvatamine, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Jahu jahvatamine, JA separators tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. MASELIS

  Belgia

  Ettevõte MASELIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Hommikusöögihelbed, cerial flakes, Hommikusöögihelbed, JA cereal middlings tööstustes. See asub Roeselare, Belgia.

 4. ALLDENS MASKIN & KROSSMEKS AB

  Rootsi

  Ettevõte ALLDENS MASKIN & KROSSMEKS AB, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suhkur tööstuses. See tegeleb ka Pehme vili, flour, animal feed, cereals, JA Pehme vili tööstustes. See asub Gallivare, Rootsi.

 5. AGRO TRADE AGENCY

  Poola

  Ettevõte AGRO TRADE AGENCY, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, Taimeõlid, Rafineerimata taimeõlid, sunflower oil, Põllumajandus - import ja eksport, Taimeõlid, JA Rafineerimata taimeõlid tööstustes. See asub Warsaw, Poola.

 1. AMG-KERNEL SRL

  Moldova

  Ettevõte AMG-KERNEL SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka barley, JA apples tööstustes. See asub Soroca, Moldova.

 2. ACTIVE INTERNATIONAL

  Türgi

  Ettevõte ACTIVE INTERNATIONAL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, Bensiin, Taimeõlid, JA Bensiin tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. ECLIES TRADE LLC

  Ukraina

  Ettevõte ECLIES TRADE LLC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka rape seeds tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 2. SERER IHR ITH INS OTM SANAYI A.Ş

  Türgi

  Ettevõte SERER IHR ITH INS OTM SANAYI A.Ş, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tervisetooted tööstuses. See tegeleb ka Pehme vili, durum wheat, Sugar beet, Organic cane sugar, JA Pehme vili tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 3. LINK-EXPO

  Saksamaa

  Ettevõte LINK-EXPO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nisu tööstuses. See tegeleb ka Pehme vili, Joogid, Pehme vili, sunflower oil, JA Joogid tööstustes. See asub Ebersburg, Saksamaa.

 4. INTERVIDKONTRAKT LLC

  Ukraina

  Ettevõte INTERVIDKONTRAKT LLC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka bran, barley, seed oil, JA sugar tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 5. PETROHANDEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PETROHANDEL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õlitaimed tööstuses. See tegeleb ka Teravili, Pehme vili, Teravili, flax seeds, barley, JA Pehme vili tööstustes. See asub Pforzheim, Saksamaa.

 6. EDWIN STELL CORPORATION

  Ukraina

  Ettevõte EDWIN STELL CORPORATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka calcium carbonate, table salt, JA sorghum tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 7. TARASIVSKIY MLYN

  Ukraina

  Ettevõte TARASIVSKIY MLYN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka soft wheat flour tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 8. SARL L'ARTISAN DES SAVEURS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL L'ARTISAN DES SAVEURS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu jahvatamine tööstuses. See tegeleb ka Pehme vili, flour, breadcrumbs, JA Pehme vili tööstustes. See asub Ales, Prantsusmaa.

 1. LITHUANIAN UKRAINIAN LIABILITY LIMITED

  Ukraina

  Ettevõte LITHUANIAN UKRAINIAN LIABILITY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See asub Odessa, Ukraina.

 2. PODGORENI SRL

  Moldova

  Ettevõte PODGORENI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka apples, JA maize tööstustes. See asub Raionul Cantemir, Moldova.

 3. ACCESAL-GRUP SRL

  Moldova

  Ettevõte ACCESAL-GRUP SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka sinks, JA apples tööstustes. See asub Raionul Singerei, Moldova.

 4. KARMALIUK UA

  Ukraina

  Ettevõte KARMALIUK UA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka dried fruit tööstustes. See asub Khmelnytskyi, Ukraina.

 5. KUBA TRADE

  Ukraina

  Ettevõte KUBA TRADE, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See asub Dnipro, Ukraina.

 6. DOKUMENTE REGISTRIERTE ONLINE

  Guernsey

  Ettevõte DOKUMENTE REGISTRIERTE ONLINE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka turkey roast, JA double rooms up to 40 euros tööstustes. See asub Mauerstetten, Guernsey.

 7. SARL AGRICOLE DE FAMILLE FERME DE LA MOUCHERE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL AGRICOLE DE FAMILLE FERME DE LA MOUCHERE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka cereals, soya, JA maize tööstustes. See asub Saint-Cyr La Rosière, Prantsusmaa.

 8. PELLET SZERVIZ KFT.

  Ungari

  Ettevõte PELLET SZERVIZ KFT., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See asub Gárdony, Ungari.

 9. AGRIMONDO POLIZIANO SRL

  Itaalia

  Ettevõte AGRIMONDO POLIZIANO SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka clean room control certification tööstustes. See asub Montepulciano, Itaalia.

 10. OZD FLOUR MILLS CO

  Türgi

  Ettevõte OZD FLOUR MILLS CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka wheat tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta