• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • peet

Otsingu tulemused

Peet - Import eksport

 1. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, värske tööstuses. See tegeleb ka Peet, Puuvili, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Toiduained - import ja eksport, cabbage plants, fresh fruit, melon, vegetables, JA turnips tööstustes. See asub Torres Novas, Portugal.

 2. FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuvili tööstuses. See tegeleb ka Peet, Fresh fruits and vegetables, carrots, PARSNIPS, Peet, celery, turnips, JA cardoons tööstustes. See asub Alboraya-Valencia, Hispaania.

 3. INTERNATIONAL TRADERS

  Egiptus

  Ettevõte INTERNATIONAL TRADERS, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Peet, Tsitrusviljad, fresh vegetables, olives, Peet, JA Tsitrusviljad tööstustes. See asub Alexandria, Egiptus.

 4. VERDUYN FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte VERDUYN FRANCE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuvili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Peet, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, carrots, celery, JA Peet tööstustes. See asub Phalempin, Prantsusmaa.

 5. BTG BOUTHEGOURD

  Prantsusmaa

  Ettevõte BTG BOUTHEGOURD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Peet tööstuses. See asub St Benoit Sur Loire, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PB DIALOG

  Ukraina

  Ettevõte PB DIALOG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, värske tööstuses. See tegeleb ka Peet, carrots, Peet, JA onions tööstustes. See asub Kakhovka, Ukraina.

 2. WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Peet, Teravili, Peet, JA Teravili tööstustes. See asub Poznan, Poola.

 3. GUT DUMMERSTORF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GUT DUMMERSTORF GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Peet, Kariloomad, JA Peet tööstustes. See asub Dummerstorf, Saksamaa.

 4. J.L. PRIESTLEY & CO. LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte J.L. PRIESTLEY & CO. LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, värske, Peet, Köögivili, värske, JA Peet tööstustes. See asub Sleaford, Ühendkuningriik.

 5. DE WULF AGRO

  Belgia

  Ettevõte DE WULF AGRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Peet tööstuses. See asub Gembloux, Belgia.

 1. DUTCH FARMERS SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte DUTCH FARMERS SP. Z O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Teravili, Peet, Teravili, JA Peet tööstustes. See asub Stargard Szczecinski, Poola.

 2. AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G.

  Saksamaa

  Ettevõte AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G., aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, Lambad ja kitsed, Peet, Piimakari, Lambad ja kitsed, JA Peet tööstustes. See asub Mühlberg, Saksamaa.

 1. STE BTG AGR I

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE BTG AGR I, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Peet, JA Peet tööstustes. See asub St Benoit Sur Loire, Prantsusmaa.

 2. SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT

  Ungari

  Ettevõte SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Teravili, Peet, Teravili, JA Peet tööstustes. See asub Hajduszoboszlo, Ungari.

 3. BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE

  Poola

  Ettevõte BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Peet, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Peet tööstustes. See asub Chodow, Poola.

 4. CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Peet tööstuses. See asub Cixi, Ameerika Ühendriigid.

 5. STJÖRNUGRÍS HF

  Island

  Ettevõte STJÖRNUGRÍS HF, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Peet, JA Peet tööstustes. See asub Reykjavík, Island.

 6. GARAWOL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GARAWOL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Peet tööstuses. See asub Birmingham, Ühendkuningriik.

 7. AGRARGENOSSENSCHAFT KRIPPEHNA EG

  Saksamaa

 8. LHOTE SA

  Prantsusmaa

 1. A.P.N. AGRARPRODUKTION NEBELTAL GMBH

  Saksamaa

 2. S.I.D.E.SUP.

  Prantsusmaa

 3. DANCKERT KROHN AS

  Norra

 4. NORMAN OLVERSON LIMITED

  Ühendkuningriik

 5. NAPLES INVESTISSEMENTS

  Prantsusmaa

 6. STE TRAVAUX AGRIC RICHER FILS

  Prantsusmaa

 7. MATROT U.K. LTD

  Ühendkuningriik

 8. SDAD COOP CATALANA Y SECCIO DE CREDIT DE RESPONSABILIDAD LIMITADA

  Hispaania

 9. SKANDIA OERREDEKSPORT A/S

  Taani

 10. VAN DER PEET NIEUWBOUW EN ONDERHOUD B.V.

  Holland

  Ettevõte VAN DER PEET NIEUWBOUW EN ONDERHOUD B.V., aastal ja mis tegeleb Kraanad ja tugiplatvormid tööstuses. See tegeleb ka Ehituskraanad, JA Ehituskraanad tööstustes. See asub Nieuwkoop, Holland.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta