• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pasteet

Otsingu tulemused

Pasteet - Import eksport

 1. DETRY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Since 1963 we have offered a selection of tasty cooked and cured meats, famed for their matchless taste and the expertise of our master butchers. From hams to boudin, including pâtés and raw products, we offer 9 broad product families that provide a wealth of tasty selection for every occasion! Would you like to sell our AUBEL brand? Buy our cooked and cured meats or have them packaged under your own brand? Contact us for a chat about your plans.

 2. FERME DE LA ROUSSE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FERME DE LA ROUSSE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Õlu, MAHEPÕLLUNDUS, Pasteet, Õlu, MAHEPÕLLUNDUS, JA Pasteet tööstustes. See asub La Fouillade, Prantsusmaa.

 3. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte GOUT DE CANARD LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, Loomsed õlid ja rasvad, Koeratoit, Konservid, Pasteet, Loomsed õlid ja rasvad, Koeratoit, JA Konservid tööstustes. See asub Rakovski, Bulgaaria.

 4. MAUN DIS TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte MAUN DIS TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, Pasteet, JA wholesale markets tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 5. CAVIAR BLANC

  Portugal

  Ettevõte CAVIAR BLANC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasteet tööstuses. See tegeleb ka caviar tööstustes. See asub Olhão, Portugal.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ALTUNTAS BACKWAREN

  Türgi

  Ettevõte ALTUNTAS BACKWAREN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, wholesale bakery products, frozen desserts, JA Pasteet tööstustes. See asub Sakarya, Türgi.

 2. CREATIVE SPREADS

  Belgia

  Ettevõte CREATIVE SPREADS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Pasteet tööstuses. See asub Oostduinkerke, Belgia.

 3. GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE

  Prantsusmaa

  Ettevõte GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasteet tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud liha, Hanemaks, Konserveeritud liha, Hanemaks, Whole block duck foie gras, JA suppliers of pre-cooked meals tööstustes. See asub Tournay, Prantsusmaa.

 4. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Poola

  Ettevõte ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sink tööstuses. See tegeleb ka Vorst, Pasteet, Soolatud ja suitsutatud liha, Vorst, Pasteet, Soolatud ja suitsutatud liha, JA poultry cold meats and salami tööstustes. See asub Aleksandria, Poola.

 5. SALAISONS LABORIE FILS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SALAISONS LABORIE FILS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Vorst, Pasteet, dressed pork products, Sink, Vorst, JA Pasteet tööstustes. See asub Parlan, Prantsusmaa.

 1. TER BEKE

  Belgia

  Ettevõte TER BEKE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, ham, Pasteet, precooked cotechini, JA sausages tööstustes. See asub Wommelgem, Belgia.

 2. VANDROMME VLEESWAREN

  Belgia

  Ettevõte VANDROMME VLEESWAREN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Pasteet, Sink, JA Pasteet tööstustes. See asub Ieper, Belgia.

 1. SALAISONS G. BLAISE

  Belgia

  Ettevõte SALAISONS G. BLAISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, Pasteet, JA local specialty produce tööstustes. See asub Florenville, Belgia.

 2. CHARCUTERIE ROUCH

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHARCUTERIE ROUCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Vorst, Pasteet, Hanemaks, Vorst, Pasteet, JA Hanemaks tööstustes. See asub Foix, Prantsusmaa.

 3. MAISON MILHAU

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAISON MILHAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, deli meats, Pasteet, JA food ingredients for salted meats tööstustes. See asub Lacaune, Prantsusmaa.

 4. STE D'EXPL CHARCUTERIE ANTOINE

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE D'EXPL CHARCUTERIE ANTOINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, deli meats, preserved foodstuffs, JA Pasteet tööstustes. See asub Castres, Prantsusmaa.

 5. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Venemaa

  Ettevõte KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, Konserveeritud sealiha, Lihakonservid, Toiduained - import ja eksport, Pasteet, Konserveeritud sealiha, Lihakonservid, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub Moscow, Venemaa.

 6. CANTAL SALAISONS TEIL

  Prantsusmaa

  Ettevõte CANTAL SALAISONS TEIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Pasteet, Vorst, Sink, Pasteet, Vorst, JA ham export tööstustes. See asub Aurillac Cedex, Prantsusmaa.

 7. ARO PRODUCTS

  Belgia

  Ettevõte ARO PRODUCTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Juust tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Pasteet, Suitsu- ja soolaliha, Pasteet, packaged salads, JA sauces tööstustes. See asub Zemst, Belgia.

 8. SA SEIGNEURIE & FILS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SA SEIGNEURIE & FILS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, wholesale of dressed pork products, Pasteet, JA fresh butchered products tööstustes. See asub Fonsorbes, Prantsusmaa.

 1. MAS SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAS SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, Vorst, dressed pork products, ham factories, Pasteet, JA Vorst tööstustes. See asub Le Rouget, Prantsusmaa.

 2. MECKLENBURGER FLEISCHWAREN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MECKLENBURGER FLEISCHWAREN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Vorst, Konserveeritud liha, Sink, Pasteet, Vorst, Konserveeritud liha, Sink, JA Pasteet tööstustes. See asub Wismar, Saksamaa.

 3. BRUNET SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte BRUNET SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud sealiha tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, Pasteet, JA suppliers of terrines tööstustes. See asub RABASTENS DE BIGORRE, Prantsusmaa.

 4. FABRIKKEN LEPO A/S

  Taani

  Ettevõte FABRIKKEN LEPO A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Vorst, Suitsu- ja soolaliha, Sink, Pasteet, Vorst, Suitsu- ja soolaliha, Sink, JA Pasteet tööstustes. See asub Hedehusene, Taani.

 5. SAS MICOULEAU

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAS MICOULEAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, Hanemaks, Pasteet, Hanemaks, JA suppliers of cassoulet tööstustes. See asub Beaumont De Lomagne, Prantsusmaa.

 6. VINCENT TRAITEUR

  Prantsusmaa

  Ettevõte VINCENT TRAITEUR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sink tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, Vorst, Soolatud ja suitsutatud liha, Pasteet, Vorst, JA Soolatud ja suitsutatud liha tööstustes. See asub Colmar, Prantsusmaa.

 7. LE COMPTOIR DU PÉRIGORD

  Belgia

  Ettevõte LE COMPTOIR DU PÉRIGORD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ärikingitused tööstuses. See tegeleb ka Hanemaks, Pasteet, Veinid, Hanemaks, Pasteet, Veinid, JA champagne tööstustes. See asub Embourg, Belgia.

 8. DE BEAUVOORDER PATE

  Belgia

  Ettevõte DE BEAUVOORDER PATE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pasteet tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Suitsu- ja soolaliha, JA salami tööstustes. See asub Veurne, Belgia.

 9. SOCIETE NOUVELLE ROGER DE LYON

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE NOUVELLE ROGER DE LYON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Soolatud ja suitsutatud liha, Vorst, Pasteet, Sink, Soolatud ja suitsutatud liha, Vorst, Pasteet, JA Sink tööstustes. See asub Saint Amour, Prantsusmaa.

 10. DE SPIEGELEIRE

  Belgia

  Ettevõte DE SPIEGELEIRE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pasteet tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Suitsu- ja soolaliha, JA chicken fillets tööstustes. See asub Bocholt, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta