• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • parafiinid

Otsingu tulemused

Parafiinid - Import eksport

 1. HORIZON CANDLES

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte HORIZON CANDLES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küünlad tööstuses. See tegeleb ka Ärikingitused, Parafiinid, paraffin wax, candles in glasses, custom candles, Ärikingitused, household candles, ambiance candles, JA Production of candles tööstustes. See asub Bagcilar, Türgi.

 2. PFEIFFER VACUUM AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte PFEIFFER VACUUM AUSTRIA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Wien, Austria.

 3. FLAMMWERK INH.: KEVIN BLASE

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FLAMMWERK INH.: KEVIN BLASE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Kirchlengern, Saksamaa.

 4. NEUKIRCH LUBRICATION ENGINEERING INH. GERT NEUKIRCH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte NEUKIRCH LUBRICATION ENGINEERING INH. GERT NEUKIRCH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Wertheim, Saksamaa.

 5. SCHMIERSTOFF-TECHNIK RENÉ VÖLKEL

  Saksamaa

  Ettevõte SCHMIERSTOFF-TECHNIK RENÉ VÖLKEL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Dülmen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. RAHA PARAFFIN CO

  Iraan

  Ettevõte RAHA PARAFFIN CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Esfahan, Iraan.

 2. EVRICOM

  Bulgaaria

  Ettevõte EVRICOM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See tegeleb ka Küünlad, JA Küünlad tööstustes. See asub Stara Zagora, Bulgaaria.

 3. HABCO D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte HABCO D.O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import-eksport - vahendajad tööstuses. See tegeleb ka Parafiinid, Vedelkütused, Mineraalväetised, Parafiinid, Vedelkütused, JA Mineraalväetised tööstustes. See asub Lendava, Sloveenia.

 4. PERSIAPARAFFIN

  Iraan

  Ettevõte PERSIAPARAFFIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Tehran, Iraan.

 5. TEVIER ÖL-FENKART GMBH

  Austria

  Ettevõte TEVIER ÖL-FENKART GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Hohenems, Austria.

 1. YAGTY SEMLER

  Türkmenistan

  Ettevõte YAGTY SEMLER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See tegeleb ka wax candle, candlesticks, slacks, JA paraffin wax tööstustes. See asub Ashgabat, Türkmenistan.

 2. MPCWAX

  Austraalia

  Ettevõte MPCWAX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See tegeleb ka bitumen tööstustes. See asub Doreen, Austraalia.

 1. PETROWHITE

  Türgi

  Ettevõte PETROWHITE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See tegeleb ka vaseline, sale of petroleum products, JA paraffin wax tööstustes. See asub İstanbul, Türgi.

 2. PROREUSE SRLS

  Itaalia

  Ettevõte PROREUSE SRLS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See tegeleb ka beeswax, wax, JA coloured waxes tööstustes. See asub VALLO, Itaalia.

 3. HATHAWAY JOHNSON LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HATHAWAY JOHNSON LIMITED, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 4. BAYKIM CHEMICALS

  Türgi

  Ettevõte BAYKIM CHEMICALS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. HANSA POLYMERS SP Z O.O.

  Poola

  Ettevõte HANSA POLYMERS SP Z O.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Plastigraanulid tööstuses. See tegeleb ka Looduslikud polümeerid, Parafiinid, polypropylene yarn - technical yarns, Looduslikud polümeerid, JA Parafiinid tööstustes. See asub Krakow, Poola.

 6. GFECORP

  Iraan

  Ettevõte GFECORP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Tehran, Iraan.

 7. JSC MINERAL WAX PLANT

  Valgevene

  Ettevõte JSC MINERAL WAX PLANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kemikaalide import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Parafiinid, special oils, JA Parafiinid tööstustes. See asub Minsk Region, Pukhovichi District, Svisloch, Valgevene.

 8. MERCAN KIMYA S.A

  Türgi

  Ettevõte MERCAN KIMYA S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See tegeleb ka paraffins, JA vaseline tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 1. REFIPAMPA S.A.

  Argentina

  Ettevõte REFIPAMPA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Caba, Argentina.

 2. PALAYESH PARAFFIN KHAVARAN

  Iraan

  Ettevõte PALAYESH PARAFFIN KHAVARAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See tegeleb ka paraffin wax tööstustes. See asub Tehran, Iraan.

 3. FUSHUN NINGYUAN PETROCHEMICALS CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte FUSHUN NINGYUAN PETROCHEMICALS CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Fushun, Hiina.

 4. BAYKIM KIMYA URUNLERI SAN. A.S.

  Türgi

  Ettevõte BAYKIM KIMYA URUNLERI SAN. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta rasked derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Parafiinid, JA Parafiinid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. CHEMACT(LIAONING) PETROCHEMICALS LTD.

  Hiina

  Ettevõte CHEMACT(LIAONING) PETROCHEMICALS LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Shenyang, Hiina.

 6. ALPHA-CHEMIE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ALPHA-CHEMIE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta rasked derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Parafiinid, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Parafiinid, JA Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstustes. See asub Freital, Saksamaa.

 7. PELLIZZARI SRL

  Itaalia

  Ettevõte PELLIZZARI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Valdagno, Itaalia.

 8. IMCOPAR SRL

  Boliivia

  Ettevõte IMCOPAR SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Santa Cruz, Boliivia.

 9. SNC HEDROUG ET CIE

  Alžeeria

  Ettevõte SNC HEDROUG ET CIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub alger, Alžeeria.

 10. KIMIA PARAFFIN CO. LTD.

  Iraan

  Ettevõte KIMIA PARAFFIN CO. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Parafiinid tööstuses. See asub Tehran, Iraan.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta