• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pallaadium

Otsingu tulemused

Pallaadium - Import eksport

 1. TRADIUM GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  TRADIUM GmbH is one of the most renowned raw material suppliers for technology metals, rare earths and precious metals in Europe for 25 years. The portfolio includes about 40 metal raw materials in different delivery forms and qualities. For technology metals TRADIUM supplies antimony, boron, cadmium, chromium, gallium, germanium, hafnium, indium, cobalt, manganese, molybdenum, niobium, rhenium, rubidium, selenium, silicon, tantalum, tellurium, titanium, bismuth, tin and zirconium. Among rare earths, cerium, dysprosium, erbium, europium, gadolinium, holmium, lanthanum, lutetium, neodymium, praseodymium, samarium, scandium, terbium, ytterbium and yttrium are available. The precious metals include gold, iridium, osmium, palladium, platinum, rhodium, ruthenium and silver.

 2. SCHIEFER & CO. ( GMBH & CO.) EDELMETALL-SCHEIDEANSTALT SEIT 1923

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SCHIEFER & CO. ( GMBH & CO.) EDELMETALL-SCHEIDEANSTALT SEIT 1923, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pallaadium tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 3. PALLADIUM LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte PALLADIUM LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka finishing fabrics and textile products, uniforms, workwear, JA dyed fabric tööstustes. See asub Kazichane, Sofia, Bulgaaria.

 4. PALLADIAM

  Prantsusmaa

  Ettevõte PALLADIAM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonsultandid tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstuskonsultandid, Lennundus- ja aeronautikaseadmete ehitus, Insenerid - tööstuskonsultandid, Lennundus- ja aeronautikaseadmete ehitus, JA aeronautical engineering tööstustes. See asub Colomiers, Prantsusmaa.

 5. PALLADIUM LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PALLADIUM LTD, aastal ja mis tegeleb Import-eksport - vahendajad tööstuses. See tegeleb ka Jäigad ehitusmaterjalid, JA Jäigad ehitusmaterjalid tööstustes. See asub Plymouth, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PALADIUM SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte PALADIUM SP. Z O.O., aastal ja mis tegeleb Jaekaubandus tööstuses. See tegeleb ka Ostukeskused, JA Ostukeskused tööstustes. See asub Bialystok, Poola.

 2. PALLADIUM AG

  Šveits

  Ettevõte PALLADIUM AG, aastal ja mis tegeleb Kellade valmistamine tööstuses. See asub Nidau, Šveits.