• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • painduvad torud - värvilisest metallist

Otsingu tulemused

Painduvad torud - värvilisest metallist - Import eksport

 1. FLEXOMAT GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Flexomat GmbH is a renowned manufacturer of compensators, metal bellows and metal hoses. Since 1975, its founders have been involved in all implementation phases of these products. Calculations for metal bellows and compensators are carried out according to recognised technical standards and methods and designed using CAD. Product manufacture is organised using a PPS system and carried out using cutting, forming and welding machines. Flexomat has been verified and recognised as a manufacturer in accordance with AD-2000 Merkblatt HPO, TRD 201 and DIN EN ISO 3834-2 and certified by TÜV SÜD as well as GL and the DVGW. Flexomat also operates a quality management system in accordance with ISO 9001: 2015.

 2. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Posa Tubi manufactures and sells parts and hoses for low to medium, high and very high pressure. We supply hydraulic pipes for high pressure with a service network in and around the provinces of Brescia, Bergamo, Milan, Trento, Verona and Vicenza. We work throughout Italy thanks to an efficient network managing organisation, contacts and deliveries. We are specialised in supplying a wide range of accessories.

 3. HEITZ GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HEITZ GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Rheinstetten, Saksamaa.

 4. PIRTEK DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PIRTEK DEUTSCHLAND GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Köln, Saksamaa.

 5. WHF KOMPENSATOREN

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WHF KOMPENSATOREN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Mönsheim, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FLEXA GMBH & CO PRODUKTION & VERTRIEB KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FLEXA GMBH & CO PRODUKTION & VERTRIEB KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Hanau, Saksamaa.

 2. ARDIMA INDUSTRIESERVICE BÖHM GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ARDIMA INDUSTRIESERVICE BÖHM GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Hockenheim, Saksamaa.

 3. PEKOMP KOMPENSATORENBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PEKOMP KOMPENSATORENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Wegberg, Saksamaa.

 4. BERGHÖFER KOMPENSATOREN TECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BERGHÖFER KOMPENSATOREN TECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 5. EUGEN METZGER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte EUGEN METZGER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub München, Saksamaa.

 1. STENFLEX RUDOLF STENDER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte STENFLEX RUDOLF STENDER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Norderstedt, Saksamaa.

 2. WITZENMANN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WITZENMANN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Pforzheim, Saksamaa.

 1. DEKOMTE DE TEMPLE KOMPENSATOR-TECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DEKOMTE DE TEMPLE KOMPENSATOR-TECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Seligenstadt, Saksamaa.

 2. SCHLAUCHFUXX DONAU - RIES - HYDRAULIKSERVICE INH. FRITZ KAST

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SCHLAUCHFUXX DONAU - RIES - HYDRAULIKSERVICE INH. FRITZ KAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Möttingen, Saksamaa.

 3. BERGHÖFER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BERGHÖFER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Fuldabrück, Saksamaa.

 4. IHB INDUSTRIE- UND HYDRAULIKBEDARF GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte IHB INDUSTRIE- UND HYDRAULIKBEDARF GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Illingen, Saksamaa.

 5. RATTAY METALLSCHLAUCH- UND KOMPENSATORENTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte RATTAY METALLSCHLAUCH- UND KOMPENSATORENTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Himberg, Austria.

 6. GEDACK ROHRSYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GEDACK ROHRSYSTEME GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Dessau-Roßlau, Saksamaa.

 7. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Leedu

  Ettevõte BALTIC TUBE SERVICE, UAB, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Torud - värvilistest metallidest, Roostevabast terasest torud, Lehtmetall ja torud, Õmbluseta torud - mustmetallidest, Torud - värvilistest metallidest, Roostevabast terasest torud, Lehtmetall ja torud, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 8. ABEILLON

  Prantsusmaa

  Ettevõte ABEILLON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Montreuil, Prantsusmaa.

 1. JS AUPPERLE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte JS AUPPERLE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Zell, Saksamaa.

 2. MB DICHTUNGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MB DICHTUNGEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Jetzendorf, Saksamaa.

 3. KURT KÖBERL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KURT KÖBERL GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Offenbach, Saksamaa.

 4. BENNO LEMPER KBS

  Saksamaa

  Ettevõte BENNO LEMPER KBS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Steinfurt, Saksamaa.

 5. CARL WEYDEMEYER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CARL WEYDEMEYER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Köln, Saksamaa.

 6. HAB INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HAB INDUSTRIETECHNIK GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Ditfurt, Saksamaa.

 7. LAGRA SYSTEMTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LAGRA SYSTEMTECHNIK GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Nußloch, Saksamaa.

 8. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Serbia

  Ettevõte COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka Vask ja vasesulamid, Painduvad torud - värvilisest metallist, Vask ja vasesulamid, JA Painduvad torud - värvilisest metallist tööstustes. See asub Majdanpek, Serbia.

 9. H. SEYBOLD GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte H. SEYBOLD GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Düren, Saksamaa.

 10. SKODOCK VERWALTUNGS- UND VERTRIEBS-GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SKODOCK VERWALTUNGS- UND VERTRIEBS-GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See asub Garbsen, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta