• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pagariäri - masin ja seadmed

Otsingu tulemused

Pagariäri - masin ja seadmed - Import eksport

 1. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Lõuna-Korea

  Verified by europages badge

  Pagari- ja kondiitritööstuses kasutatakse "Riisikoogi masinat" SYP Rice kooki masinat saab liigitada pagaritöömasina või kondiitri masinasse. Oleme riisikoogi popping masina valmistamiseks. See loodusliku teraviljapoppimise masin toodab teraviljapooge või kooki, kasutades ainult 100% naturaalset tera, näiteks riisi, pruuni riisi, maisit, oderi jne. Riisikoogikujuline masin võib kartulipalti või soja abil toota kartulipipi, sojajahu jne. Ubaala. Kuna 100-protsendiline teraviljajook on suurepärase toitainesisaldusega ja tarbijatel hea maine, on seda lihtne kommertsistada. Meie SYP-seeria kompaktne disain ja suurepärane kasutusmugavus. Samuti on kerge kontrollida aega, paksust ja kuju ning seetõttu kasutatakse seda laialdaselt poodidest tehastesse. Seda nimetatakse ka riisikooki popping-masiniks, hüppas kooki masin, riisipopsti masin, maisikoogi masin, puffing masin, täidetud kooki masin, korea riisikoogi masin, popmasin jne.

 2. SACAR FORNI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl is a company that can claim years of experience in manufacturing and trading equipment for bakeries, pastry laboratories and pizzerias. It produces ovens, equipment and furniture for shops, supplies for hotels, bars, restaurants and communities, shop and supermarket furniture, industrial and commercial refrigerators. You can order electric ovens, gas ovens, oil ovens, tunnel ovens, conveyor ovens, ovens with mobile frames, as well as refrigerated cupboards and chillers.

 3. DAMS MACHINE

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte DAMS MACHINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, Elektrivarustus – masinad ja seadmed, Kondiitritoodete vamistamine - masinad ja seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, Bag sealing machine, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Bakery machine tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 4. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkematerjalid - paber ja papp tööstuses. See tegeleb ka Paberkotid, pagariäri - masin ja seadmed, Toidupakendid, paper bags for bread, fast-food paper bags, printed paper bags, paper bags for fruit, folded paper bags, JA paper bags manufacturer tööstustes. See asub Kostomloty Pierwsze, Poola.

 5. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Kauplusesisustus, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, pagariäri - masin ja seadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Kauplusesisustus, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PKO-SURA COMPANY

  Venemaa

  Ettevõte PKO-SURA COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Penza, Venemaa.

 2. IBIS - MASZYNY I PIECE PIEKARNICZE

  Poola

  Ettevõte IBIS - MASZYNY I PIECE PIEKARNICZE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka furnishings for bakeries, JA confectionery tööstustes. See asub Szubin, Poola.

 3. PANEM INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PANEM INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toitlustamismasinad ja -seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, Toitlustamismasinad ja -seadmed, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub La Crèche, Prantsusmaa.

 4. UTILPAN LDA

  Portugal

  Ettevõte UTILPAN LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka equipment for bakeries tööstustes. See asub Alagoa-Agueda, Portugal.

 5. AXION BAKERY CORPORATION

  Prantsusmaa

  Ettevõte AXION BAKERY CORPORATION, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Küpsisetootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, equipment for bakeries, shaping machines for the food industry, JA refrigerated display cabinets for shops, bars and restaurants tööstustes. See asub Moustoir-Ac, Prantsusmaa.

 1. MATAŞ MAKINA

  Türgi

  Ettevõte MATAŞ MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, Pagariahjud, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 2. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Holland

  Ettevõte MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Restoraniseadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, machines for the hotel trade, professional kitchens, JA Restoraniseadmed tööstustes. See asub Mijdrecht, Holland.

 1. DAXNER GERMANY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DAXNER GERMANY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See asub Lauda-Königshofen, Saksamaa.

 2. GROSMAC AUTOMATIC SL

  Hispaania

  Ettevõte GROSMAC AUTOMATIC SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka ovens for patisseries tööstustes. See asub Cati (castellón), Hispaania.

 3. BACKTECH SAM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BACKTECH SAM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka spicers, pasta makers, pasta dryers, JA pasta sheeter tööstustes. See asub Hallbergmoos, Saksamaa.

 4. KALCHER MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KALCHER MASCHINENBAU GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See asub Chieming, Saksamaa.

 5. HERBERT BIRNBAUM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HERBERT BIRNBAUM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See asub Thüngen, Saksamaa.

 6. BRIATTE - COELEN SPRL

  Belgia

  Ettevõte BRIATTE - COELEN SPRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, slicing machine repair, Kasutatud masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA machines for bakeries tööstustes. See asub Herstal, Belgia.

 7. LP CONSULTING

  Itaalia

  Ettevõte LP CONSULTING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, pagariäri - masin ja seadmed, Kondiitritoodete vamistamine - masinad ja seadmed, Pagariahjud, pagariäri - masin ja seadmed, JA Kondiitritoodete vamistamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Verona, Itaalia.

 8. DIMOBA

  Hispaania

  Ettevõte DIMOBA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, pagariäri - masin ja seadmed, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub Almería, Hispaania.

 1. ECIMSTAL LDA

  Portugal

  Ettevõte ECIMSTAL LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, kneading machines for bakeries, biscuit factories and pastry-making, furnishings for bakeries, Pagariahjud, JA machines for bakeries tööstustes. See asub Serzedo-Vila Nova De Gaia, Portugal.

 2. MECH- MASZ SZCZECIŃSKI

  Poola

  Ettevõte MECH- MASZ SZCZECIŃSKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka machines for bakeries, equipment for bakeries, baking systems and equipment, JA proving cells tööstustes. See asub Żnin, Poola.

 3. ARREDI BAKEGASTRO GOBBI

  Šveits

  Ettevõte ARREDI BAKEGASTRO GOBBI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellid – mööbel tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, Töödeldud toit, pagariäri - masin ja seadmed, gas ovens for pizzerias, Töödeldud toit, JA Industrial bakery machines tööstustes. See asub Osogna, Šveits.

 4. AMO FORNI SRL

  Itaalia

  Ettevõte AMO FORNI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See asub Zugliano, Itaalia.

 5. AMS-KOHL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AMS-KOHL GMBH, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka bakery, JA machines for bakeries tööstustes. See asub Kirchheim, Saksamaa.

 6. DRAUTZ BELAUGUNGSTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte DRAUTZ BELAUGUNGSTECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka equipment for bakeries, JA furnishings for bakeries tööstustes. See asub Weinsberg, Saksamaa.

 7. GBT GMBH BÄCKEREI TECHNOLOGIE

  Saksamaa

  Ettevõte GBT GMBH BÄCKEREI TECHNOLOGIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tornjahutid, Säilitamine – materjal ja seadmed, cutting machines, fermenting cupboards for food, Tornjahutid, JA Säilitamine – materjal ja seadmed tööstustes. See asub Villingen-Schwenningen, Saksamaa.

 8. ITT INTERNATIONAL TECHNICAL TEXTILES GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ITT INTERNATIONAL TECHNICAL TEXTILES GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Töö- ja kaitserõivad tööstuses. See tegeleb ka Tehnilised kangad, pagariäri - masin ja seadmed, Tehnilised kangad, equipment for bakeries, pagariäri - masin ja seadmed, JA work aprons tööstustes. See asub Halle, Saksamaa.

 9. EMATIKA

  Prantsusmaa

  Ettevõte EMATIKA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, refrigerated display cabinets for shops, bars and restaurants, pagariäri - masin ja seadmed, JA Lihatööstuse masinad ja seadmed tööstustes. See asub Corbie, Prantsusmaa.

 10. WP KEMPER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WP KEMPER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka kneading machines for bakeries, biscuit factories and pastry-making, donut machines, JA baking systems and equipment tööstustes. See asub Rietberg, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta