• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pöördrattad

Otsingu tulemused

Pöördrattad - Import eksport

 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 21 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 2. NAUMANN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte NAUMANN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See asub Hatzfeld, Saksamaa.

 3. MIRO GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MIRO GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See asub Oldenburg, Saksamaa.

 4. STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See asub Wermelskirchen, Saksamaa.

 5. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See tegeleb ka Kummirattad ja -rullikud, Kaubakäitlusrattad ja -rullikud, Tööstuslike kärude rattad, Mööblirattad, Kummirattad ja -rullikud, Kaubakäitlusrattad ja -rullikud, Tööstuslike kärude rattad, JA Mööblirattad tööstustes. See asub Hückeswagen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LAGERO

  Holland

  Ettevõte LAGERO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See tegeleb ka trolley mounted bins tööstustes. See asub Ijsselstein, Holland.

 2. ZWENKWIELEN.NET

  Holland

  Ettevõte ZWENKWIELEN.NET, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Pöördrattad, Conveyor rollers and return runners - parts and fittings, industrial wheels, Pöördrattad, JA impellers tööstustes. See asub Doornspijk, Holland.

 3. NOVALVENT D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte NOVALVENT D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullikud tööstuses. See tegeleb ka Pöördrattad, Mööblirattad, Mööblitarbed, Wheels for furniture, Pöördrattad, Mööblirattad, JA Mööblitarbed tööstustes. See asub Jesenice, Sloveenia.

 4. JANUS INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte JANUS INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Luugid, Pöördrattad, Luugid, Pöördrattad, JA Mechanized welding tööstustes. See asub Rieux, Prantsusmaa.

 5. TENTE AG

  Šveits

  Ettevõte TENTE AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See asub Hunenberg, Šveits.

 1. AS ROLLEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AS ROLLEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See asub Hückeswagen, Saksamaa.

 2. BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH

  Šveits

  Ettevõte BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Pöördrattad, JA Pöördrattad tööstustes. See asub Lyssach, Šveits.

 1. BLICKLE BV

  Belgia

  Ettevõte BLICKLE BV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Erirattad tööstuses. See tegeleb ka Rattad ja rullikud, Pöördrattad, Rattad ja rullikud, industrial wheels, Pöördrattad, JA handling wheels tööstustes. See asub Lier, Belgia.

 2. GAME BVBA

  Belgia

  Ettevõte GAME BVBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Pöördrattad, Kummi ja plasti pritsevormimine, idler rollers, Pöördrattad, JA Kummi ja plasti pritsevormimine tööstustes. See asub Ingelmunster, Belgia.

 3. ROLLEN.SHOP

  Saksamaa

  Ettevõte ROLLEN.SHOP, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Pöördrattad, JA Pöördrattad tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 4. INTERWIEL

  Holland

  Ettevõte INTERWIEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See tegeleb ka industrial wheels tööstustes. See asub Duiven, Holland.

 5. BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Pöördrattad, Tööstuslike kärude rattad, Kummirattad ja -rullikud, Pöördrattad, Tööstuslike kärude rattad, JA Kummirattad ja -rullikud tööstustes. See asub Crownhill, Milton Keynes, Ühendkuningriik.

 6. RW FINANZ AG

  Šveits

  Ettevõte RW FINANZ AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See tegeleb ka Rattad ja rullikud, Metallrattad ja -rullikud, Kummirattad ja -rullikud, Rattad ja rullikud, Metallrattad ja -rullikud, JA Kummirattad ja -rullikud tööstustes. See asub Thal, Šveits.

 7. NAVRÁTIL, SPOL.S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte NAVRÁTIL, SPOL.S R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Mööblirattad, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, JA Mööblirattad tööstustes. See asub Grygov, Tšehhi Vabariik.

 8. DAS SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte DAS SPOL. S R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Katkematud kaubakäitlussüsteemid, Kraanad ja tugiplatvormid, Pöördrattad, Katkematud kaubakäitlussüsteemid, Kraanad ja tugiplatvormid, JA Pöördrattad tööstustes. See asub Frýdek-Místek , Tšehhi Vabariik.

 1. METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK

  Poola

  Ettevõte METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kinnitusvahendite tootmise seadmed, Pöördrattad, Kinnitusvahendite tootmise seadmed, JA Pöördrattad tööstustes. See asub Tarnów, Poola.

 2. ROLLENBAU SLOVENSKO

  Slovakkia

  Ettevõte ROLLENBAU SLOVENSKO, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Mööblirattad, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, JA Mööblirattad tööstustes. See asub Hlohovec , Slovakkia.

 3. AGEMA, S.R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte AGEMA, S.R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Mööblirattad tööstuses. See tegeleb ka Pöördrattad, JA Pöördrattad tööstustes. See asub Stará Turá , Slovakkia.

 4. BANCHET MANUTENTION SA

  Šveits

  Ettevõte BANCHET MANUTENTION SA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaubakäitlusrattad ja -rullikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslike kärude rattad, Pöördrattad, Tööstuslike kärude rattad, JA Pöördrattad tööstustes. See asub Chambesy, Šveits.

 5. A & L CASTORS LTD

  Iirimaa

  Ettevõte A & L CASTORS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Pöördrattad, JA Pöördrattad tööstustes. See asub Dublin, Iirimaa.

 6. GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pöördrattad tööstuses. See asub King's Lynn, Ühendkuningriik.

 7. RENOST, S.R.O.

  Slovakkia