• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • oliivid

Otsingu tulemused

Oliivid - Import eksport

 1. OLIO CALVI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte OLIO CALVI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, Köögivili, marineeritud, Kastmed, Õliga juurviljakonservid, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Oliivid, oil presses, extra virgin olive oil, JA Konserveeritud oliivid tööstustes. See asub Imperia, Itaalia.

 2. AYT NATURAL AND ORGANIC PRODUCTS LTD

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte AYT NATURAL AND ORGANIC PRODUCTS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, Toiduained - import ja eksport, honey, Fruit purée, Tomato paste, Organic jams, olive oil, Oliivid, JA Organic olives tööstustes. See asub Aydin, Türgi.

 3. BHS OLIVES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BHS OLIVES, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, Konserveeritud oliivid, Oliiviõli, Konserveeritud oliivid, stoned olives, Green Olives, Purple olives, Spicy olives, JA Pickled garlic tööstustes. See asub Vaulx-En-Velin, Prantsusmaa.

 4. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CENTRAL ÉQUIPEMENTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, Oliivid, Toiduõlid ja -rasvad, distributor of olive oil, seed oils, oil for food use, extra virgin olive oil, Taimeõlid, JA edible vegetable oils tööstustes. See asub Evry-Courcouronnes, Prantsusmaa.

 5. FRUYPER SA

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte FRUYPER SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka pickled preserves, olives, snack, Stuffed olives, Green Olives, Table olives, JA black olives tööstustes. See asub San José De La Vega-Murcia, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud puuviljad, Oliiviõli, exotic fruit, extra virgin olive oil, toasted dry fruits, sun-dried tomatoes, pecan, shelled hazelnuts, JA cashew nuts tööstustes. See asub Marseille, Prantsusmaa.

 2. HUILERIE-THEOS

  Réunion

  Verified by europages badge

  Ettevõte HUILERIE-THEOS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb MAHEPÕLLUNDUS tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, Oliivid, Oliiviõli, JA Oliivid tööstustes. See asub Le Tampon, Réunion.

 3. L'OLIVERAIE DU CAP

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte L'OLIVERAIE DU CAP, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, Oliivid, Toiduained - import ja eksport, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Taimeõlid, Oliivid, Toiduained - import ja eksport, JA Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstustes. See asub La Seyne Sur Mer, Prantsusmaa.

 4. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, Konserveeritud köögiviljad, Juust, Oliivid, Vürtsid, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Fine food, Kalakonservid, JA fresh vegetables tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 5. ARGOUDELAION

  Kreeka

  Verified by europages badge

  Ettevõte ARGOUDELAION, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Mesi, Oliiviõli, Nafta - jaotus, Import ja eksport - nafta, biological oils, extra virgin olive oil, oil, thyme, JA Mesi tööstustes. See asub Heraklion, Kreeka.

 1. PARGASOR - GROUP

  Portugal

  Ettevõte PARGASOR - GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, Oliivid, edible vegetable oils, tin containers for pickled vegetables, JA food-grade flour tööstustes. See asub Vila Franca Xira, Portugal.

 2. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Kreeka

  Ettevõte DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, JA Oliivid tööstustes. See asub Halkidiki, Kreeka.

 1. MEDILIFE

  Tuneesia

  Ettevõte MEDILIFE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, Organic olive oil, extra virgin olive oil, Table olives, JA Oliivid tööstustes. See asub Hammam Sousse, Tuneesia.

 2. ARNAS AGRO

  Türgi

  Ettevõte ARNAS AGRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka extra virgin olive oil, coffee, soaps, JA molasses tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA

  Hispaania

  Ettevõte GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, Virgin Olive Oil, extra virgin olive oil, Oliivid, JA packed olive oil tööstustes. See asub Campillos-Málaga, Hispaania.

 4. LA CUPA - COOPERATIVA AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte LA CUPA - COOPERATIVA AGRICOLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka packaged tomatoes, olive paste, dried sweet peppers, JA olives in brine tööstustes. See asub Scorrano, Itaalia.

 5. SEA POWER GREECE SINGLE MEMBER PC

  Kreeka

  Ettevõte SEA POWER GREECE SINGLE MEMBER PC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, dried figs, wooden pellets, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA Pure Olive Oil tööstustes. See asub Istiaia, Kreeka.

 6. GND SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI A.Ş

  Türgi

  Ettevõte GND SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI A.Ş, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, JA Oliivid tööstustes. See asub İstanbul, Türgi.

 7. FELDGUT GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte FELDGUT GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See asub Reichenbach An Der Fils, Saksamaa.

 8. DIE BESTE KÖCHIN - DELICATESSEN, SPREADS, ANTIPASTI & GOURMET PRODUCTS

  Saksamaa

  Ettevõte DIE BESTE KÖCHIN - DELICATESSEN, SPREADS, ANTIPASTI & GOURMET PRODUCTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Delikatessid, Delikatessid, Delicatessen products, sun-dried tomatoes, JA feta cheese tööstustes. See asub Münich, Saksamaa.

 1. OLIVUS FLORIS

  Portugal

  Ettevõte OLIVUS FLORIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, Producer of olive oil, Oliivid, flavoured olive oil, JA Extra virgin oil tööstustes. See asub Porto, Portugal.

 2. ACEITES SUKAINA

  Hispaania

  Ettevõte ACEITES SUKAINA, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, balsamic vinegar, savonerie, Oliivid, JA olive paste tööstustes. See asub Aguilar De La Frontera-Córdoba, Hispaania.

 3. SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ

  Hispaania

  Ettevõte SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, Green Olives, Stuffed olives, Oliivid, JA black olives tööstustes. See asub Estepa-Sevilla, Hispaania.

 4. LA COLLINA DELLE STREGHE

  Itaalia

  Ettevõte LA COLLINA DELLE STREGHE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka farm holidays, Hotel with restaurant, residential hotel with restaurant, JA holiday home renting tööstustes. See asub Castelbellino, Itaalia.

 5. ANTGIDA GIDA TARIM SAN.TIC. A.S.

  Türgi

  Ettevõte ANTGIDA GIDA TARIM SAN.TIC. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See asub Balikesir, Türgi.

 6. ACEITUNAS KARINA SL

  Hispaania

  Ettevõte ACEITUNAS KARINA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, Pickles, pickled preserves, Konserveeritud oliivid, JA Stuffed olives tööstustes. See asub Alcantarilla-Murcia, Hispaania.

 7. ME'OLIVA

  Türgi

  Ettevõte ME'OLIVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, Pickles, Tomato paste, Oliivid, JA gherkins tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 8. ACEITUNAS JOPE

  Hispaania

  Ettevõte ACEITUNAS JOPE, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka pickled preserves, olives with pits, stoned olives, JA black olives tööstustes. See asub Almendralejo-Badajoz, Hispaania.

 9. ACEITUNAS EL CORTIJO

  Hispaania

  Ettevõte ACEITUNAS EL CORTIJO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Stuffed olives, stoned olives, JA vinegar preserves tööstustes. See asub Cox (alicante), Hispaania.

 10. CORCOMI

  Hispaania

  Ettevõte CORCOMI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, olive cleaning tools, Oliivid, Stalk separators, JA conveyor belts tööstustes. See asub Villafranca De Córdoba-Córdoba, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta