• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • nikkelteras

Otsingu tulemused

Nikkelteras - Import eksport

 1. TIST - QUALITÄTSGERECHTE SCHWEISSVERBINDUNGEN

  Saksamaa

  Ettevõte TIST - QUALITÄTSGERECHTE SCHWEISSVERBINDUNGEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See asub Scharfstorf, Saksamaa.

 2. VOJAY UKRAINE

  Ukraina

  Ettevõte VOJAY UKRAINE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See asub Dnepr, Ukraina.

 3. FIRMUS METALS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FIRMUS METALS LTD, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See tegeleb ka nickel alloys, duplex steels, titanium sheets, JA tantalum tööstustes. See asub Dewsbury, Ühendkuningriik.

 4. RENINE METALLOYS

  Saudi Araabia

  Ettevõte RENINE METALLOYS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See asub Jeddah, Saudi Araabia.

 5. MERREM & LA PORTE B.V.

  Holland

  Ettevõte MERREM & LA PORTE B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See asub Zaltbommel, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OZMETSAN METAL SANAYI VE TICARET AS.

  Türgi

  Ettevõte OZMETSAN METAL SANAYI VE TICARET AS., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See tegeleb ka stainless steel sheets, stainless steel parts for industry, laser cutting for stainless steel, JA Installations for films tööstustes. See asub Bornova, Türgi.

 2. HART

  Holland

  Ettevõte HART, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See tegeleb ka Supplier nickel alloys, nickel and alloys, nickel super alloys, JA nickel alloy tööstustes. See asub Nijkerk, Holland.

 3. METAVIA BRAMI

  Prantsusmaa

  Ettevõte METAVIA BRAMI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See tegeleb ka titanium and alloys, JA titanium sheets tööstustes. See asub Bezons, Prantsusmaa.

 4. JAIMAN METALLOYS LLP

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte JAIMAN METALLOYS LLP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See tegeleb ka stainless steel alloys, titanium sheets, JA forged fittings tööstustes. See asub Tn, Ameerika Ühendriigid.

 5. ALLOYSHOP.COM

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALLOYSHOP.COM, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See tegeleb ka Nikkel, nickel alloys, nickel sheets, JA Nikkel tööstustes. See asub LONDON, Ühendkuningriik.

 1. JAY STEEL CORPORATION

  India

  Ettevõte JAY STEEL CORPORATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See tegeleb ka stainless steel, stainless steel - nickel alloys - titanium, carbon steel, JA stainless steel flanges tööstustes. See asub Mumbai, India.

 2. METALKING

  India

  Ettevõte METALKING, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See asub Mumbai, India.

 1. ÖZEL METALLER

  Türgi

  Ettevõte ÖZEL METALLER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See asub Turkey, Türgi.

 2. RAJENDRA PIPING & FITTINGS

  India

  Ettevõte RAJENDRA PIPING & FITTINGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See tegeleb ka nickel pipes, nickel sheets, JA Supplier nickel alloys tööstustes. See asub Mumbai, India.

 3. JAIMAN METALLOYS LLP

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte JAIMAN METALLOYS LLP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See tegeleb ka superduplex steels tööstustes. See asub Nj, Ameerika Ühendriigid.

 4. ADFIT INDIA

  India

  Ettevõte ADFIT INDIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nikkelteras tööstuses. See asub Mumbai, India.

 5. SMITH METAL CENTRES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SMITH METAL CENTRES LTD, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Nottingham, Ühendkuningriik.

 6. METAL PRODUCT SERVICES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte METAL PRODUCT SERVICES, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Manchester, Ühendkuningriik.

 7. LONDON & SCANDINAVIAN METALLURGICAL CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LONDON & SCANDINAVIAN METALLURGICAL CO LTD, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Rotherham, Ühendkuningriik.

 8. W & S ALLELY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte W & S ALLELY LTD, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Rochdale, Ühendkuningriik.

 1. METALFIN

  Ühendkuningriik

  Ettevõte METALFIN, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Walsall, Ühendkuningriik.

 2. P & P LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte P & P LTD, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Brierley Hill, Ühendkuningriik.

 3. JOHN HOOD & CO

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JOHN HOOD & CO, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Clydebank, Ühendkuningriik.

 4. RIGHTON LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte RIGHTON LTD, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Saltash, Ühendkuningriik.

 5. SMITHS METAL CENTRES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SMITHS METAL CENTRES LTD, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Gateshead, Ühendkuningriik.

 6. METELEC LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte METELEC LTD, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Walsall, Ühendkuningriik.

 7. F W BIRKETT & SONS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte F W BIRKETT & SONS LTD, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Cleckheaton, Ühendkuningriik.

 8. EMPRESA SANTA LUCIA SA

  Hispaania

  Ettevõte EMPRESA SANTA LUCIA SA, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Titaantorud, Nikkelteras, JA Titaantorud tööstustes. See asub Bilbao, Hispaania.

 9. SMITH METAL CENTRES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SMITH METAL CENTRES LTD, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Rugeley, Ühendkuningriik.

 10. W & S ALLELY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte W & S ALLELY LTD, aastal ja mis tegeleb Värviliste metaalide maagid tööstuses. See tegeleb ka Nikkelteras, Kroomteras, Nikkelteras, JA Kroomteras tööstustes. See asub Chippenham, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta