• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • niisutussüsteemid

Otsingu tulemused

Niisutussüsteemid - Import eksport

 1. GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub Landshut, Saksamaa.

 2. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandusüsteemid ja -seadmed, Põllumajandus – masinad ja seadmed, Metallkarkassid, Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed, Põllumajandusüsteemid ja -seadmed, Põllumajandus – masinad ja seadmed, Metallkarkassid, JA Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Roncoferraro, Itaalia.

 3. ACARMAKSAN LTD CO.

  Türgi

  Ettevõte ACARMAKSAN LTD CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Filtreerimisseadmed ja -tarvikud, Ekraanifiltrid, Vihmutussüsteemid, Filtreerimisseadmed ja -tarvikud, hydrocyclones, Ekraanifiltrid, JA Vihmutussüsteemid tööstustes. See asub Mersin Tarsus, Türgi.

 4. VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S.

  Itaalia

  Ettevõte VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad ja puukoolid, hornbeams, ornamental plants, Taimelavad ja puukoolid, JA mediterranean plants tööstustes. See asub Lonato Del Garda, Itaalia.

 5. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Türgi

  Ettevõte ALCHEMIST TECHNOLOGIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Haagised, Lüpsimasinad ja -seadmed, Niisutussüsteemid, Haagised, pivots, Lüpsimasinad ja -seadmed, JA Niisutussüsteemid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SAMLONGDA PLASTIC INDUSTRIAL CO., LIMITED

  Hiina

  Ettevõte SAMLONGDA PLASTIC INDUSTRIAL CO., LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastvoolikud ja -torud tööstuses. See tegeleb ka Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed, Suruõhusüsteemide komponendid, Niisutussüsteemid, Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed, Suruõhusüsteemide komponendid, JA Niisutussüsteemid tööstustes. See asub Foshan, Hiina.

 2. PILTAR PLASTIK KIMYA VE TARIM ÜRÜNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte PILTAR PLASTIK KIMYA VE TARIM ÜRÜNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 3. PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER

  Saksamaa

  Ettevõte PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub Naunhof, Saksamaa.

 4. NARTAN SULAMA SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte NARTAN SULAMA SISTEMLERI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka automatic watering, irrigation nozzles, JA Pipe unions tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 5. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhooned ja taimelavad, Sisekasvuhooned, Taimelavad, Kasvuhooned ja taimelavad, Sisekasvuhooned, JA Taimelavad tööstustes. See asub Plovdiv, Bulgaaria.

 1. HUSNU KALYON CO.,LTD

  Türgi

  Ettevõte HUSNU KALYON CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka drip irrigation tubes, spray irrigation, irrigation equipment, JA watering systems tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL

  Itaalia

  Ettevõte PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiakastmissüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Niisutussüsteemid, Niisutussüsteemid, JA fertiliser-water irrigation tööstustes. See asub Vittoria, Itaalia.

 1. SPECHTENHAUSER PUMPEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SPECHTENHAUSER PUMPEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub München, Saksamaa.

 2. AVEAPLAST IRRIGATION SYSTEMS

  Türgi

  Ettevõte AVEAPLAST IRRIGATION SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 3. SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS

  Türgi

  Ettevõte SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Aiakastmissüsteemid, drip irrigation tubes, Aiakastmissüsteemid, JA spray irrigation tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. EZPORT IRRIGATION SYSTEM

  Türgi

  Ettevõte EZPORT IRRIGATION SYSTEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka microwatering system tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 5. BRITEFIL SA

  Portugal

  Ettevõte BRITEFIL SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub Algarve, Portugal.

 6. ACQUAPIÙ DI GALIMBERTI GIULIANO

  Itaalia

  Ettevõte ACQUAPIÙ DI GALIMBERTI GIULIANO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub Giussano, Itaalia.

 7. DRIPLANTIS IRRIGATION SYSTEMS

  Türgi

  Ettevõte DRIPLANTIS IRRIGATION SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, JA Põllumajandus - import ja eksport tööstustes. See asub Karatay/konya, Türgi.

 8. TOPPER LDPE PIPE MANUFACTURER CO., LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TOPPER LDPE PIPE MANUFACTURER CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 1. SAPORITO PASQUALE

  Itaalia

  Ettevõte SAPORITO PASQUALE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka centrifugal electropumps, JA submersible pumps tööstustes. See asub Poggiomarino, Itaalia.

 2. ALASU COMPRESSION FITTINGS

  Türgi

  Ettevõte ALASU COMPRESSION FITTINGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka plastic manual valves tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 3. WATER SYS LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte WATER SYS LTD., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.

 4. NAWRAS DRIP

  Egiptus

  Ettevõte NAWRAS DRIP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub Sadat City, Egiptus.

 5. AGROZER AGRICULTURE AND FOREIGN TRADE

  Türgi

  Ettevõte AGROZER AGRICULTURE AND FOREIGN TRADE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Niisutussüsteemid, farms tools, planter, JA Niisutussüsteemid tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 6. EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS

  Kreeka

  Ettevõte EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusarmatuuri ventiilid, Tööstusarmatuuri ventiilid, irrigation equipment, connectors for irrigation systems, JA watering system design tööstustes. See asub Efkarpia, Thessaloniki, Kreeka.

 7. SERASAN

  Türgi

  Ettevõte SERASAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka drip feeds for irrigation systems tööstustes. See asub Sandikli, Türgi.

 8. YULUG ENGINEERING

  Türgi

  Ettevõte YULUG ENGINEERING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub Izmir/ Alsancak, Türgi.

 9. A.RAUCH GMBH BEFEUCHTUNGSSYSTEME + WAAGEN

  Austria

  Ettevõte A.RAUCH GMBH BEFEUCHTUNGSSYSTEME + WAAGEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See asub Graz, Austria.

 10. BETA PLAST SRL

  Itaalia

  Ettevõte BETA PLAST SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka drip irrigation, JA drip feeds for irrigation systems tööstustes. See asub Foggia, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta