• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed

Otsingu tulemused

Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed - Import eksport

 1. PIRPED INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PIRPED INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Keermestatud vardad, Torustike kaitseventiilid, Needid, forged parts, Keermestatud vardad, Torustike kaitseventiilid, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, JA Flat flange tööstustes. See asub Chatou, Prantsusmaa.

 2. APSIS TECHNOLOGIES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte APSIS TECHNOLOGIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud koristusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud metalli pinnatöötluspihustid, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Tööstuslikud metalli pinnatöötluspihustid, JA Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstustes. See asub Vannes Cedex, Prantsusmaa.

 3. HAISEL MASCHINENTEILE

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HAISEL MASCHINENTEILE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See asub Kamen, Saksamaa.

 4. IDROJET SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte IDROJET SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka gas production equipment, heat exchangers, systems and equipment for drilling for the extraction of natural gas, bundle extractor, systems and equipment for the production of petroleum gases, aerial bundle extractor, oil extraction drilling systems and equipment, heat exchangers and tube transport systems, JA extractor systems for heat exchangers tööstustes. See asub Camporotondo Etneo, Itaalia.

 5. SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vedelate naftagaaside tööstuslikud seadmed, Vedelate naftagaaside tööstuslikud seadmed, electronic scales, industrial conveyor chains, JA gas bottle filling systems tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. REMU S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte REMU S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Kosmeetikatööstus - masinad ja seadmed, Ravimitööstus - masinad ja seadmed, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Kosmeetikatööstus - masinad ja seadmed, JA Ravimitööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Manoppello, Itaalia.

 2. PANTEXTRADE

  Türgi

  Ettevõte PANTEXTRADE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See asub Pantextrade, Türgi.

 3. PROCESS SYSTEMS

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROCESS SYSTEMS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka gas treatment, JA biogas tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 4. TPF CONTRACTING

  Belgia

  Ettevõte TPF CONTRACTING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstusettevõtjad, JA Insenerid - tööstusettevõtjad tööstustes. See asub Moustier-sur-sambre, Belgia.

 5. LISAM SYSTEMS

  Belgia

  Ettevõte LISAM SYSTEMS, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuse ohutuskontroll, IT võrkude haldus ja varundamine, data processing security, Tööstuse ohutuskontroll, JA IT võrkude haldus ja varundamine tööstustes. See asub Ecaussinnes, Belgia.

 1. DELTA PROJECT ENGINEERING

  Belgia

  Ettevõte DELTA PROJECT ENGINEERING, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Raud, teras ja metallurgia - import ja eksport, industrial pipes, industrial filters, Raud, teras ja metallurgia - import ja eksport, JA refractory concrete tööstustes. See asub Ivoz-ramet, Belgia.

 2. ANOTECH ENERGY

  Prantsusmaa

  Ettevõte ANOTECH ENERGY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonsultandid tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstuskonsultandid, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Insenerid - tööstuskonsultandid, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, JA Extraction, water, gas, oil - equipment tööstustes. See asub Labege, Prantsusmaa.

 1. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte WORKS L&W GROUP S. R. O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallkarkassid, Tööstuslikud torustikud, Tööstusliku sisseseade paigaldamine ja demonteerimine, Tööstuslikud ja ehitusrauddetailid, Metallkarkassid, Tööstuslikud torustikud, Tööstusliku sisseseade paigaldamine ja demonteerimine, JA Tööstuslikud ja ehitusrauddetailid tööstustes. See asub Hradec Králové, Tšehhi Vabariik.

 2. HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES

  Holland

  Ettevõte HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See asub Breda, Holland.

 3. INFO SERVICE BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte INFO SERVICE BELGIUM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kultuuriteenused tööstuses. See tegeleb ka Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Ülikoolid, maritime brokerage, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, JA Ülikoolid tööstustes. See asub Gent, Belgia.

 4. SCALE CHEMICAL CORPORATION

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte SCALE CHEMICAL CORPORATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See asub Birmingham, Ameerika Ühendriigid.

 5. COLASSE

  Belgia

  Ettevõte COLASSE, aastal ja mis tegeleb Tarkvara tööstuses. See tegeleb ka Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, project management, Site referencing, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, JA fittings tööstustes. See asub Seraing, Belgia.

 6. PRONOR

  Belgia

  Ettevõte PRONOR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Telekommunikatsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Raadiosideseadmed ja -süsteemid, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Raadiosideseadmed ja -süsteemid, engineering service, steel, JA Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstustes. See asub Gent, Belgia.

 7. I.P.C. EUROPE

  Belgia

  Ettevõte I.P.C. EUROPE, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka process control, electrical engineering, JA Automation tööstustes. See asub Saint-georges-sur-meuse, Belgia.

 8. IREMAS UAB

  Leedu

  Ettevõte IREMAS UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusliku sisseseade paigaldamine ja demonteerimine tööstuses. See tegeleb ka Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Tööstusseadmete remont, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, JA Tööstusseadmete remont tööstustes. See asub Jonavos Raj., Leedu.

 1. SARGON + TECNORING

  Itaalia

  Ettevõte SARGON + TECNORING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka industrial gaskets tööstustes. See asub Carpaneto, Itaalia.

 2. TANQUID GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte TANQUID GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka management services for own stores, equipment for the petrochemical industry, storage tanks, JA Vertical storage tanks tööstustes. See asub Duisburg, Saksamaa.

 3. CÖLNER BENZIN RAFFINERIE

  Saksamaa

  Ettevõte CÖLNER BENZIN RAFFINERIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftapõhised kütused ja lisandid tööstuses. See tegeleb ka Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Lahustid ja vedeldid, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, JA Lahustid ja vedeldid tööstustes. See asub Köln, Saksamaa.

 4. PERNIN EQUIPEMENTS

  Prantsusmaa

  Ettevõte PERNIN EQUIPEMENTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Asendi- ja kaugusemõõtmisseadmed ja -instrumendid tööstuses. See tegeleb ka Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, diesel transfer pumps, level indicators, JA volumetric meters tööstustes. See asub Montreuil, Prantsusmaa.

 5. YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI

  Türgi

  Ettevõte YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka manifold heat exchangers, industrial mixers, JA tanks for warehousing and storage tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 6. KS TECHNIQUES

  Belgia

  Ettevõte KS TECHNIQUES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka process control, JA electrical engineering tööstustes. See asub Battice, Belgia.

 7. DEFITEC

  Belgia

  Ettevõte DEFITEC, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See asub Waterloo, Belgia.

 8. PETROPREMA

  Belgia

  Ettevõte PETROPREMA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallmahutid, Tööstuslikud kütteseadmed, Metallmahutid, Piping accessories, heater cables, thermoresistors, JA Tööstuslikud kütteseadmed tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 9. BARR AND WRAY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BARR AND WRAY LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pumbad, filters, skid, filters and filter elements, JA Pumbad tööstustes. See asub Glassgow, Ühendkuningriik.

 10. OTTO FAHSIG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OTTO FAHSIG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, JA Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstustes. See asub Ainring, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

650 Ettevõtted