• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • nafta- ja gaasiotsimisteenused

Otsingu tulemused

Nafta- ja gaasiotsimisteenused - Import eksport

 1. PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka expert assistance, JA lng tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 2. IKPALAND ENTERPRISES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte IKPALAND ENTERPRISES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 3. PROTOIL TANK FARM

  Antigua ja Barbuda

  Ettevõte PROTOIL TANK FARM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub St. John's, Antigua ja Barbuda.

 4. IBERGASÓLEOS S.L

  Hispaania

  Ettevõte IBERGASÓLEOS S.L, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub Badajoz, Hispaania.

 5. JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kõva vili tööstuses. See tegeleb ka Nafta- ja gaasiotsimisteenused, Rahvusvahelise kaubanduse konsultandid, Kaubabörsid, Nafta- ja gaasiotsimisteenused, Rahvusvahelise kaubanduse konsultandid, Kaubabörsid, JA Diesel fuel tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ADVENT SERVICES

  Saksamaa

  Ettevõte ADVENT SERVICES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub Dissen A.tw, Saksamaa.

 2. SAND MONITORING SERVICES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SAND MONITORING SERVICES LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 3. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  Ettevõte PETRO GLOBE OIL SERVICES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Oil - distribution of petroleum fuels, JA Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstustes. See asub Birkirkara, Malta.

 4. GOLD MARK EST

  Jeemen

  Ettevõte GOLD MARK EST, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka water treatment plants with magnetic fields tööstustes. See asub Sanaa, Jeemen.

 5. FLUID CONTROL OOD

  Bulgaaria

  Ettevõte FLUID CONTROL OOD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Väljundi ja voo mõõte- ja reguleerimisseadmed, JA Väljundi ja voo mõõte- ja reguleerimisseadmed tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 1. ES "HIL NYSHANY"

  Türkmenistan

  Ettevõte ES "HIL NYSHANY", on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka chamber of commerce and administrative services for trading businesses, manpower, JA renewable energy sources tööstustes. See asub Ashgabat, Türkmenistan.

 2. T.A.H TRADING LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte T.A.H TRADING LIMITED, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Töökaitsevahendid tööstuses. See tegeleb ka Nafta- ja gaasiotsimisteenused, JA Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstustes. See asub Reading, Ühendkuningriik.

 1. PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Ungari

  Ettevõte PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Tulekustutid, JA Tulekustutid tööstustes. See asub Csongrád, Ungari.

 2. SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD

  India

  Ettevõte SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub Faridabad, India.

 3. ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 4. LINE X LEVANTE

  Hispaania

  Ettevõte LINE X LEVANTE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka fire protection measures, JA Erosion protection systems tööstustes. See asub Alcora, Hispaania.

 5. JEBENS PETROLEUM ENGINEERING

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte JEBENS PETROLEUM ENGINEERING, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub Minot, Ameerika Ühendriigid.

 6. FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL

  Saksamaa

  Ettevõte FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õlide kogumine ja ümbertöötlemine tööstuses. See tegeleb ka Nafta- ja gaasiotsimisteenused, floating oil absorbers, agglomerators, JA Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstustes. See asub Porta Westfalica, Saksamaa.

 7. SWEDPARTS HAMBURG

  Saksamaa

  Ettevõte SWEDPARTS HAMBURG, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus, Nafta- ja gaasiotsimisteenused, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus, Nafta- ja gaasiotsimisteenused, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, JA Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 8. CRIMSON OIL TOOLS PVT. LTD.

  India

  Ettevõte CRIMSON OIL TOOLS PVT. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Oil well casing tööstustes. See asub Faridabad, India.

 1. THE ARTUNIS GROUP

  Kanada

  Ettevõte THE ARTUNIS GROUP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Konsultatsioonid ja ettevõtted tööstuses. See tegeleb ka Nafta- ja gaasiotsimisteenused, International market entry, Professional advisory services, Nafta- ja gaasiotsimisteenused, JA company organisation consulting tööstustes. See asub Ottawa, Kanada.

 2. LLC VIP DIESEL

  Kanada

  Ettevõte LLC VIP DIESEL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka agricultural diesel fuel tööstustes. See asub Novgorod, Kanada.

 3. LUXPIPETECH

  Luksemburg

  Ettevõte LUXPIPETECH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud torustikud tööstuses. See tegeleb ka Nafta- ja gaasiotsimisteenused, Pipelines, oil and gas - installations, Nafta- ja gaasiotsimisteenused, JA Metal work tööstustes. See asub Esch Sur Alzette, Luksemburg.

 4. VERMILION REP SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte VERMILION REP SAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftapõhised kütused ja lisandid tööstuses. See tegeleb ka Nafta- ja gaasiotsimisteenused, Oil - distribution of petroleum fuels, petrochemical products, JA Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstustes. See asub Parentis En Born, Prantsusmaa.

 5. INGEGNERE

  Itaalia

  Ettevõte INGEGNERE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka soundproofed booths, prefabricated dormers, JA water bed lowering for reclamation tööstustes. See asub Foggia, Itaalia.

 6. SHENGLI OIL FIELD RUITE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SHENGLI OIL FIELD RUITE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub Dongying, Hiina.

 7. IME CONTROL DE FLUIDOS, SA DE CV

  Mehhiko

  Ettevõte IME CONTROL DE FLUIDOS, SA DE CV, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub Villahermosa, Tabasco, Mehhiko.

 8. PBG SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte PBG SP. Z O.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka geophones, JA Geology - studies and research tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 9. PSI

  Tuneesia

  Ettevõte PSI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See asub Sfax, Tuneesia.

 10. AIR ENERGI

  Ühendkuningriik

  Ettevõte AIR ENERGI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka recruitment tööstustes. See asub Moscow, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Nafta- ja gaasiotsimisteenused - Import eksport

Tulemuste arv

15 434 Ettevõtted