• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed

Otsingu tulemused

Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed - Import eksport

 1. OPM BV - PRECISION MANUFACTURING

  Holland

  Ettevõte OPM BV - PRECISION MANUFACTURING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Stainless steel precision tubes, CNC finishing, JA Supply chain execution tööstustes. See asub Bakel, Holland.

 2. VIBTIS L.T.D

  Albaania

  Ettevõte VIBTIS L.T.D, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuse ohutuskontroll tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Automation and instrumentation, building materials industry trade associations, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA automated hydraulic equipment tööstustes. See asub Tirana, Albaania.

 3. MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Türgi

  Ettevõte MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Chemicals, Chocolate pots, plots drilled, JA Machined parts tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. MANGIAROTTI SPA

  Itaalia

  Ettevõte MANGIAROTTI SPA, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vedelate naftagaaside tööstuslikud seadmed, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, systems, machinery and equipment for the chemicals industry, systems and equipment for the oil, coal and natural gas industries, Vedelate naftagaaside tööstuslikud seadmed, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Sedegliano, Itaalia.

 5. NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB

  Rootsi

  Ettevõte NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tsentrifugaalpumbad, JA Tsentrifugaalpumbad tööstustes. See asub Gothenburg, Rootsi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS

  Türgi

  Ettevõte GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka ground coffee, JA tanks for liquid petroleum products tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukraina

  Ettevõte FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, Petroleum Tanks, JA Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstustes. See asub Odessa, Ukraina.

 3. MATFOR

  Prantsusmaa

  Ettevõte MATFOR, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, Terastorud, Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, JA Terastorud tööstustes. See asub LONS, Prantsusmaa.

 4. ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE

  Rumeenia

  Ettevõte ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autode varuosad tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Raudteeveerem ja -seadmed, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Raudteeveerem ja -seadmed tööstustes. See asub Iasi, Rumeenia.

 5. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Itaalia

  Ettevõte COMBER PROCESS TECHNOLOGY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Carugate, Itaalia.

 1. PNNPLUS GMBH

  Austria

  Ettevõte PNNPLUS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Klingenbach, Austria.

 2. SER S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SER S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud puhastus- ja hooldusvahendid, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Tööstuslikud puhastus- ja hooldusvahendid, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Santena, Itaalia.

 1. ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY)

  Belgia

  Ettevõte ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY), on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Gaasi ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA pharmaceutical packaging tööstustes. See asub Chaineux, Belgia.

 2. TECNOSID S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNOSID S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 3. PETROCONSULT S.R.L.

  Rumeenia

  Ettevõte PETROCONSULT S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Planeerimissüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Turundus - uuringud, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Turundus - uuringud tööstustes. See asub Ploiesti, Rumeenia.

 4. ATEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ATEC S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 5. FORSEV S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte FORSEV S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Sepised, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Sepised, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Drobeta Turnu Severin, Rumeenia.

 6. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEPA SYSTEMS S.R.L., aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Pessano Con Bornago, Itaalia.

 7. CIMCO EUROPE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CIMCO EUROPE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Gallarate, Itaalia.

 8. ALFA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ALFA S.R.L., aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Calderara Di Reno, Itaalia.

 1. OSL GROUP

  Prantsusmaa

  Ettevõte OSL GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub BEZIERS, Prantsusmaa.

 2. INTERNATIONAL DE PRODUITS ET DE SERVICES INDUSTRIELS (SOCIETE)

  Prantsusmaa

  Ettevõte INTERNATIONAL DE PRODUITS ET DE SERVICES INDUSTRIELS (SOCIETE), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Courbevoie, Prantsusmaa.

 3. MEHANIK

  Ukraina

  Ettevõte MEHANIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Kalush, Ukraina.

 4. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte KURVERS PIPING ITALY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 5. HOUSTON ENGINEERS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HOUSTON ENGINEERS LIMITED, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Gaasi ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 6. BENOIL SERVICES LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BENOIL SERVICES LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Newbury, Ühendkuningriik.

 7. RIZZI ENGINEERING S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte RIZZI ENGINEERING S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Adro, Itaalia.

 8. INDUSTRIALEXPORT

  Rumeenia

  Ettevõte INDUSTRIALEXPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Majapidamisdetergendid tööstuses. See tegeleb ka Keemiatööstus - masinad ja seadmed, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Keemiatööstus - masinad ja seadmed, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 9. PETROCONST

  Rumeenia

  Ettevõte PETROCONST, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Constanta, Rumeenia.

 10. STIMPEX S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte STIMPEX S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta