• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed

Otsingu tulemused

Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed - Import eksport

 1. VIBTIS L.T.D

  Albaania

  Ettevõte VIBTIS L.T.D, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuse ohutuskontroll tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Automation and instrumentation, building materials industry trade associations, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA automated hydraulic equipment tööstustes. See asub Tirana, Albaania.

 2. OPM BV - PRECISION MANUFACTURING

  Holland

  Ettevõte OPM BV - PRECISION MANUFACTURING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Stainless steel precision tubes, CNC finishing, JA Supply chain execution tööstustes. See asub Bakel, Holland.

 3. MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Türgi

  Ettevõte MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Chemicals, Chocolate pots, plots drilled, JA Machined parts tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. MCCLAIN OIL TOOLS

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte MCCLAIN OIL TOOLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka supplies for the petroleum, coal and natural gas industries, machinery and equipment for drilling, JA oil extraction drilling systems and equipment tööstustes. See asub Longview, Ameerika Ühendriigid.

 5. GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS

  Türgi

  Ettevõte GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka ground coffee, JA tanks for liquid petroleum products tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MANGIAROTTI SPA

  Itaalia

  Ettevõte MANGIAROTTI SPA, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vedelate naftagaaside tööstuslikud seadmed, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, systems, machinery and equipment for the chemicals industry, systems and equipment for the oil, coal and natural gas industries, Vedelate naftagaaside tööstuslikud seadmed, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Sedegliano, Itaalia.

 2. XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Xi'an, Hiina.

 3. NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB

  Rootsi

  Ettevõte NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tsentrifugaalpumbad, JA Tsentrifugaalpumbad tööstustes. See asub Gothenburg, Rootsi.

 4. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukraina

  Ettevõte FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, Visable supports the Ukrainian companies, Petroleum Tanks, Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, JA Visable supports the Ukrainian companies tööstustes. See asub Odessa, Ukraina.

 5. TOS

  Tuneesia

  Ettevõte TOS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Tunis, Tuneesia.

 1. MATFOR

  Prantsusmaa

  Ettevõte MATFOR, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, Terastorud, Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, JA Terastorud tööstustes. See asub LONS, Prantsusmaa.

 2. ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE

  Rumeenia

  Ettevõte ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autode varuosad tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Raudteeveerem ja -seadmed, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Raudteeveerem ja -seadmed tööstustes. See asub Iasi, Rumeenia.

 1. BSG TRADING CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte BSG TRADING CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Beijing, Hiina.

 2. YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Wenzhou, Hiina.

 3. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte KURVERS PIPING ITALY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 4. TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Tangshan, Hiina.

 5. BVI OMOXI GROUP LIMITED

  Hiina

  Ettevõte BVI OMOXI GROUP LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka check valve tööstustes. See asub Shenzhen, Hiina.

 6. SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Jinzhou ,Shijiazhuang, Hiina.

 7. SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Dongying, Hiina.

 8. TECNOSID S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNOSID S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 1. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEPA SYSTEMS S.R.L., aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Pessano Con Bornago, Itaalia.

 2. SER S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SER S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud puhastus- ja hooldusvahendid, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Tööstuslikud puhastus- ja hooldusvahendid, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Santena, Itaalia.

 3. GREAT WALL DEILLING TOOLS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte GREAT WALL DEILLING TOOLS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka well drilling, JA Oil well plugging tööstustes. See asub Mudanjiang, Hiina.

 4. ATEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ATEC S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 5. ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY)

  Belgia

  Ettevõte ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY), on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Gaasi ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA pharmaceutical packaging tööstustes. See asub Chaineux, Belgia.

 6. FORSEV S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte FORSEV S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Sepised, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Sepised, JA Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstustes. See asub Drobeta Turnu Severin, Rumeenia.

 7. SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD

  Hiina

  Ettevõte SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Donying, Hiina.

 8. PNNPLUS GMBH

  Austria

  Ettevõte PNNPLUS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Klingenbach, Austria.

 9. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Itaalia

  Ettevõte COMBER PROCESS TECHNOLOGY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Carugate, Itaalia.

 10. DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See asub Dongying, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta