• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • naelad ja tikkpoldid

Otsingu tulemused

Naelad ja tikkpoldid - Import eksport

 1. CONNECTON

  Belgia

  Verified by europages badge

  Since more than 170 years CONNECTON specializes in the production of fixings for the building industry We specialize in the manufacturing of roof fixings (from slate hooks to clout nails), fixings for the suspendes ceilings, and wall ties. Relying on a state of the art machinery, assembly robots and qualified personnel we offer quality products that are innovative and flexible. CONNECTON : FASTENERS FOR BUILDERS Our domains of expertise are: Construction: wall ties, roof fixings, pins & nails (copper, aluminium, stainless), ceiling suspension systems, ... Industry : clamps for the agro-alimentary sector, skewers for the food industry, hanging wires for the painting industry, special wire-bended parts, ...

 2. SCHWEIZERISCHE NAGELFABRIK AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte SCHWEIZERISCHE NAGELFABRIK AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See asub Winterthur, Šveits.

 3. SCHRAUBEN SEIDEL INH. STEFFEN SEIDEL

  Saksamaa

  Ettevõte SCHRAUBEN SEIDEL INH. STEFFEN SEIDEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See asub Schönheide, Saksamaa.

 4. YANTOS

  Ukraina

  Ettevõte YANTOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka galvanised fences and panels, JA galvanized wire tööstustes. See asub Ternopil, Ukraina.

 5. FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Naelapüstolid, suruõhul töötavad tööstuses. See tegeleb ka Naelad ja tikkpoldid, vibrators, compressed-air systems, Naelad ja tikkpoldid, JA pneumatic and hydropneumatic equipment tööstustes. See asub Montecosaro, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LITNAGLIS

  Leedu

  Ettevõte LITNAGLIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka steel nails tööstustes. See asub Glaudziai, Leedu.

 2. PEMS CAMBRILLONES

  Hispaania

  Ettevõte PEMS CAMBRILLONES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsid tööstuses. See tegeleb ka Naelad ja tikkpoldid, footwear design, shoemakers, articles for footwear, JA Naelad ja tikkpoldid tööstustes. See asub Elda-Alicente, Hispaania.

 3. SCHÜRMANN & HILLEKE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte SCHÜRMANN & HILLEKE GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka wood screws, steel nails, JA chipboard screws tööstustes. See asub Neuenrade, Saksamaa.

 4. TORREGGIANI SRL

  Itaalia

  Ettevõte TORREGGIANI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See tegeleb ka Naelad ja tikkpoldid, Naelapüstolid, suruõhul töötavad, electrowelded rivets, tacks, Naelad ja tikkpoldid, JA Naelapüstolid, suruõhul töötavad tööstustes. See asub Ceresara, Itaalia.

 5. (HJZ) ZANDVOORT DRAADINDUSTRIE B.V.

  Holland

  Ettevõte (HJZ) ZANDVOORT DRAADINDUSTRIE B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Ehitusdetailid, JA Fastening parts tööstustes. See asub Doetinchem, Holland.

 1. NAILSS, SIA

  Läti

  Ettevõte NAILSS, SIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See asub Riga, Läti.

 2. D&Z LTD

  Türgi

  Ettevõte D&Z LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka Common nails, wire, Low-carbon galvanized steel wire, JA manufacture of steel profiles tööstustes. See asub Hatay, Türgi.

 1. ÖZCAN ÇIVI

  Türgi

  Ettevõte ÖZCAN ÇIVI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka Tööriistad ja seadmed, JA Tööriistad ja seadmed tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 2. TITIBI SNC DI MORANDINI ERMANNO E C.

  Itaalia

  Ettevõte TITIBI SNC DI MORANDINI ERMANNO E C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See asub Torre De' Busi, Itaalia.

 3. BEKSAN CIVI TEL MAKINA IMALAT TIC. VE SAN. A.S.

  Türgi

  Ettevõte BEKSAN CIVI TEL MAKINA IMALAT TIC. VE SAN. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka stainless steel tactile studs tööstustes. See asub Balikesir, Türgi.

 4. ÖZCAN DEMIR TIC. VE SAN. A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte ÖZCAN DEMIR TIC. VE SAN. A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka drawn iron and steel wires tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 5. FRITZ SCHABER GMBH - STAHLSTIFTFABRIKATION

  Saksamaa

  Ettevõte FRITZ SCHABER GMBH - STAHLSTIFTFABRIKATION, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See asub Oberboihingen, Saksamaa.

 6. PREBENA-UKRAINE

  Ukraina

  Ettevõte PREBENA-UKRAINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka Kinnituspoldid, JA Kinnituspoldid tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 7. BETA TEL ÇİVİ METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Türgi

  Ettevõte BETA TEL ÇİVİ METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See asub Kocaeli, Türgi.

 8. STALGRIT

  Valgevene

  Ettevõte STALGRIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klammerdamis- ja naelutamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klambrid, Naelad ja tikkpoldid, Klambrid, Naelad ja tikkpoldid, Nailing and stapling machinery, JA nails tööstustes. See asub Retchitsa, Valgevene.

 1. BIZON INT SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte BIZON INT SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Naelad ja tikkpoldid, industrial staples, staplers, Naelad ja tikkpoldid, JA pneumatic gun-nailer tööstustes. See asub Baniocha K. Warszawy, Poola.

 2. TRAFILERIE VAVASSORI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILERIE VAVASSORI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka metal meshing for fencing, rivets, JA galvanized fence tööstustes. See asub Brivio, Itaalia.

 3. BRYMOREX. SRUBY, NARZEDZIA, MASZYNY, ART. METALOWE I BUDOWLANE

  Poola

  Ettevõte BRYMOREX. SRUBY, NARZEDZIA, MASZYNY, ART. METALOWE I BUDOWLANE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mutrid ja poldid tööstuses. See tegeleb ka Naelad ja tikkpoldid, Naelad ja tikkpoldid, tools, JA electric tools tööstustes. See asub Radom, Poola.

 4. GLASGOW STEEL NAIL CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GLASGOW STEEL NAIL CO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka steel nails tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

 5. LISMÂNIA FERRAGENS E DECORAÇÕES, LDA.

  Portugal

  Ettevõte LISMÂNIA FERRAGENS E DECORAÇÕES, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See asub S.tomé Negrelos, Portugal.

 6. DMI METAL LTD

  Türgi

  Ettevõte DMI METAL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka Wire coil nails, nails for packing, Paper collated nails, JA peg inserters for wood tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 7. WEIDINGERGLAS A/S

  Taani

  Ettevõte WEIDINGERGLAS A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallkonksud tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Naelad ja tikkpoldid, Metallkinnitused, Metallarmatuur, Ehitusdetailid, Naelad ja tikkpoldid, Metallkinnitused, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub Herlev, Taani.

 8. ROSA LUPERIO & MARIO

  Itaalia

  Ettevõte ROSA LUPERIO & MARIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka nails for packing, JA metal nails tööstustes. See asub Oppeano, Itaalia.

 9. NAIL LTD

  Ukraina

  Ettevõte NAIL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka Common nails tööstustes. See asub Khmelnitsky, Ukraina.

 10. APLICHEM IMPEX SRL

  Rumeenia

  Ettevõte APLICHEM IMPEX SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Naelad ja tikkpoldid, Tööpingid - metalli töötlemine, JA Naelad ja tikkpoldid tööstustes. See asub Bucuresti Sectorul 3, Rumeenia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta