• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mustmetallvardad

Otsingu tulemused

Mustmetallvardad - Import eksport

 1. TRANSCERAM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TRANSCERAM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskeraamika, hard metals, Tööstuskeraamika, technical ceramic mixtures, JA bushings tööstustes. See asub Laudenbach, Saksamaa.

 2. HIZIRFERFORJE

  Türgi

  Ettevõte HIZIRFERFORJE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka forging metals, forged products, JA industrial doors tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 3. LIMA CUTTING TOOLS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LIMA CUTTING TOOLS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised aparaadiehitustööriistad, Mehaanilised metallitööriistad, Metallitöötlemine - kaasaskantavad elektrilised tööriistad, Mehaanilised aparaadiehitustööriistad, Mehaanilised metallitööriistad, JA Metallitöötlemine - kaasaskantavad elektrilised tööriistad tööstustes. See asub Norderstedt, Saksamaa.

 4. LANGESCHEID

  Saksamaa

  Ettevõte LANGESCHEID, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See asub Schalksmühle, Saksamaa.

 5. ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI

  Türgi

  Ettevõte ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Treimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Mustmetallvardad, Mustmetallvardad, JA profiles for automobiles tööstustes. See asub Tuzla, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LAMINADOS LOSAL SA

  Hispaania

  Ettevõte LAMINADOS LOSAL SA, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See tegeleb ka Mustmetallvardad, Värvilisest metallist profiil ja vardad, Mustmetallvardad, Värvilisest metallist profiil ja vardad, metal inserts, JA sections tööstustes. See asub Gernika - Vizcaya, Hispaania.

 2. ANTEJAS, UAB

  Leedu

  Ettevõte ANTEJAS, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Süsinikteras tööstuses. See tegeleb ka Lõikamine - teras ja metall, Mustmetallvardad, round bars of special steels, Lõikamine - teras ja metall, round metal bars, JA Mustmetallvardad tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 3. DRGM METALLI SRL

  Itaalia

  Ettevõte DRGM METALLI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Scrap metal business, iron incrustation, metal scrap recovery, JA ferrous waste disposal tööstustes. See asub Montecchio Maggiore, Itaalia.

 4. ARTIM METAL ELEKTRIK

  Türgi

  Ettevõte ARTIM METAL ELEKTRIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. LAXCON STEELS LTD

  India

  Ettevõte LAXCON STEELS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Mustmetallvardad, flat bars of special steels, ingots, Mustmetallvardad, JA metal billets tööstustes. See asub Ahmedabad, India.

 1. CRON METALS

  Ukraina

  Ettevõte CRON METALS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Õmbluseta torud - mustmetallidest, Õmbluseta torud - mustmetallidest, JA Forged steel bars tööstustes. See asub Dnipropetrovsk, Ukraina.

 2. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Klambrid, galvanized wire, cords, Klambrid, JA studded gabions tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. STTM PLUS

  Tuneesia

  Ettevõte STTM PLUS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Mustmetallvardad, JA Mustmetallvardad tööstustes. See asub Tunis, Tuneesia.

 2. GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka iron tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. HURT-MET

  Poola

  Ettevõte HURT-MET, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Teras, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, iron materials, Teras, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, JA lamp-holders tööstustes. See asub Koło, Poola.

 4. AZIZOGLU A.Ş

  Türgi

  Ettevõte AZIZOGLU A.Ş, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See asub Şirnak, Türgi.

 5. ALRO S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte ALRO S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil ja -vardad tööstuses. See tegeleb ka Mustmetallvardad, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Mustmetallvardad, JA Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstustes. See asub Slatina, Rumeenia.

 6. FAMETAL-FABRICA PORTUGUESA DE ESTRUTURAS METALICAS, S.A.

  Portugal

  Ettevõte FAMETAL-FABRICA PORTUGUESA DE ESTRUTURAS METALICAS, S.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Tööstushoonete ehitus, Metallpakendid ja -pakkematerjalid, Tööstushoonete ehitus, JA Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstustes. See asub Cha, Portugal.

 7. BHAWANI INDUSTRIES LIMITED

  India

  Ettevõte BHAWANI INDUSTRIES LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See asub Mandi Gobindgarh, India.

 8. JIANGPU STAIN STEEL MANUFACTURING CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte JIANGPU STAIN STEEL MANUFACTURING CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See asub Jiaxing, Hiina.

 1. SHRIBHAIRAV FORGE

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte SHRIBHAIRAV FORGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka stainless steel flanges tööstustes. See asub United States, Ameerika Ühendriigid.

 2. MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Mustmetallvardad, Värvilisest metallist profiil, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Külmvaltsitud teraslatid, Mustmetallvardad, Värvilisest metallist profiil, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, JA Külmvaltsitud teraslatid tööstustes. See asub Hunedoara, Rumeenia.

 3. BALTMET GROUP, LTD

  Läti

  Ettevõte BALTMET GROUP, LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Steel construction, JA Round reinforcing bars tööstustes. See asub Riga, Läti.

 4. GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI

  Türgi

  Ettevõte GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O

  Poola

  Ettevõte PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil ja -vardad tööstuses. See tegeleb ka Mustmetallvardad, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Mustmetallvardad, JA Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstustes. See asub Tarnow, Poola.

 6. GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J.

  Poola

  Ettevõte GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil ja -vardad tööstuses. See tegeleb ka Rattad ja rullikud, Mustmetallvardad, Rattad ja rullikud, JA Mustmetallvardad tööstustes. See asub Kolo, Poola.

 7. AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S

  Türgi

  Ettevõte AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See asub Cayirova/kocaeli, Türgi.

 8. STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL

  Poola

  Ettevõte STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka forged steel accessories, JA steel sheet tööstustes. See asub Grodzisk Maz / Kałęczyn, Poola.

 9. ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest torud, Mustmetallprofiil, Roostevabast terasest torud, JA Mustmetallprofiil tööstustes. See asub Isbergues, Prantsusmaa.

 10. TIANJIN JINTAITE IMPORT & EXPORT CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte TIANJIN JINTAITE IMPORT & EXPORT CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See asub Tianjin, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta