• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mineraalväetised

Otsingu tulemused

Mineraalväetised - Import eksport

 1. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  Rootsi

  Verified by europages badge

  Skandikem is a leading global provider of specialized chemical solutions for various industries. With a commitment to innovation and sustainability, we offer a comprehensive range of high-quality chemicals and services tailored to meet the unique needs of our clients. Our company is built on a foundation of expertise, reliability, and customer satisfaction. At Skandikem, we understand the importance of chemicals in driving advancements across multiple sectors. Our diverse portfolio of products spans across areas such as pharmaceuticals, personal care, industrial manufacturing, agriculture, and many more. We work closely with our customers to develop customized solutions that enhance their processes, improve efficiency, and drive growth. Innovation is at the heart of our operations. We invest in cutting-edge research and development to stay at the forefront of chemical advancements. By constantly exploring new possibilities and pushing boundaries, we aim to develop sustainable and environmentally friendly solutions that align with the evolving needs of the industries we serve. Our global presence allows us to serve customers around the world. With a robust supply chain network and efficient distribution channels, we deliver our products with speed and reliability, irrespective of geographical boundaries. Skandikem is proud to contribute to the success and growth of our clients, both locally and internationally.

 2. JADAM

  Portugal

  Verified by europages badge

  JADAM is registered brand name of Wizard Puzzle-Unipessoal LDA, an international company specializing in the warehouse distribution business, connecting major international producers of chemical raw materials with clients in the local market and manufacturers of the final product. Our difference is not only in our strong sales but also very qualified technical after sales services and follow up by working with our international partners where we have outperformed development commitments by securing the quality and management needs for each product in our portfolio and delivery on time. Our product portfolio is a testament to our commitment to quality and performance. One key offering is our Phosphate Rock, known for its remarkable solubility. With solubility rates of 35-40% in 2% citric acid and 55-65% in 2% formic acid, our phosphate rock enhances nutrient availability for plants, resulting in increased yield and harvest quality. JADAM also supplies a range of products such as Sodium Carbonate, Caustic Soda Flakes 98%, Hydrochloric Acid 31%, Sodium Hypochlorite 12%, N46 Urea Fertilizer, Triple super phosphate(TSP), Sulphur (S) 99 %, Starch, Calcium chloride 94%, Sodium chloride, Titanium dioxide, Sodium benzoate, Potassium hydroxide, Hydrate lime, Burnt lime. Refer to our catalogue to know more about our products offer. JADAM remains dedicated to innovation, customer satisfaction, and maintaining the highest standards in the chemical industry.

 3. ATMOSFER MACHINERY

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte ATMOSFER MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud veepuhastusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Vee magestamisseadmed, Kemikaalide import ja eksport, Mineraalväetised, Keemia – tooted ja kõrvalsaadused, Tööstuslikud rasvad, Veepuhastusvahendid, Sea water desalinators, Vee magestamisseadmed, JA homogenizers tööstustes. See asub Etimesgut/ankara, Türgi.

 4. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka Veinid, Kemikaalide import ja eksport, Keemia – tooted ja kõrvalsaadused, chemical products for the pharmaceutical industry, red wines, chemical additives for the food and canning industry, chemical additives, rose wine, JA sparkling wines tööstustes. See asub Azurara, Portugal.

 5. XEM ABONOS, S.L.

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte XEM ABONOS, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka acidity correctors, organic fertilizers, soil and environment pesticides, trace mineral fertilizers, soil and environment fungicides, fertilizer, amino-acids, soil and environment bactericides, JA soil conditioner tööstustes. See asub Xeraco (valencia), Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LEMCORE B.V.

  Holland

  Verified by europages badge

  Ettevõte LEMCORE B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka Urea 46%, Urea fertilizer, Urea granular, Granulated urea, Carbamide, Urea suppliers, Ferrous Sulphate animal feed, Iron Sulphate, JA Ferrous sulphate tööstustes. See asub Amsterdam, Holland.

 2. AGRIFLUIDE S.L.

  Hispaania

  Agrifluide on vedelväetiste tootmisele ja turustamisele pühendunud enam kui 40-aastase kogemusega ettevõte. Meie aastatepikkune kogemus vedelväetiste käitlemisel, uued edusammud keemiatehnoloogias ja kõige arenenum tehnoloogia teevad meist jätkuvalt ühe juhtiva ettevõtte põllumajandussektoris. Agrifluide toodetel on eristav komponent, milleks on PHC, mis on taime vegetatiivse arengu oluline stimulant. See on ainult Grupo Agrifluide'ile kuuluv orgaaniline-mineraalne ühend, mille põhikomponendiks on madala molekulmassiga ja kohese agronoomilise toimega polühüdroksükarboksüül- või orgaanilised happed (vastavalt fulvo- või humiinhapped). PHC eeliste hulgas on järgmised: • Minimeerib toitainete kadu. • Maksimeerib väetiste efektiivsust • Suurendab katioonivahetusvõimet • Tugevdab taime ebaõnne ees Tänu meie neljale tehasele (Sevillas ja Albacetes) õnnestub Grupo Agrifluide jaotada rohkem kui 60 000 tonni aastas. Kõiki meie tooteid saab turustada järgmistes pakendites: • 1000 liitrit • 20 liitrit • 10 liitrit • 5 liitrit

 3. MAX ITHALAT IHRACAT

  Türgi

  Ettevõte MAX ITHALAT IHRACAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka organic fertilizers, JA Fertilizers, natural tööstustes. See asub Antakay, Türgi.

 4. POLYPLASTAMBALAJ

  Türgi

  Ettevõte POLYPLASTAMBALAJ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väetised ja mullaomaduste parandajad tööstuses. See tegeleb ka Mineraalväetised, JA Mineraalväetised tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. OGSAS ORGANIK GÜBRE SAN. A.S.

  Türgi

  Ettevõte OGSAS ORGANIK GÜBRE SAN. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka organic fertilizers, Ecological farming, Agricultural adjuvant, JA fertilizer for garden centres tööstustes. See asub Erzincan, Türgi.

 1. AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI

  Türgi

  Ettevõte AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka organic fertilizers tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 2. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Venemaa

  Ettevõte PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kemikaalide import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Mineraalväetised, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid, Toorrasvad, Mineraalväetised, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid, JA Toorrasvad tööstustes. See asub Kazan, Venemaa.

 1. DERETIL AGRONUTRITIONAL

  Hispaania

  Ettevõte DERETIL AGRONUTRITIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka iron tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 2. BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED

  Türgi

  Ettevõte BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka urea resins, fertilizer, chemical sulphur, JA raw sugar tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 3. AGRO BULL PRODUCTS FOR NATURE, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte AGRO BULL PRODUCTS FOR NATURE, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka Orgaanilised väetised, manufacture of organic fertilisers, Orgaanilised väetised, bio-stimulants - fertilisers, JA fertilizer tööstustes. See asub Aielo De Malferti, Hispaania.

 4. KÜKÜRT VE ÜRE 46

  Türgi

  Ettevõte KÜKÜRT VE ÜRE 46, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka chemical sulphur tööstustes. See asub Manisa, Türgi.

 5. NANOFARM KIMYA VE TARIM PAZ. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte NANOFARM KIMYA VE TARIM PAZ. SAN. TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka trace mineral fertilizers, organic fertilizers, JA crocodile bags tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 6. AGROALKIMIA

  Hispaania

  Ettevõte AGROALKIMIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See asub Adra, Hispaania.

 7. BIOGREEN AGRO

  Türgi

  Ettevõte BIOGREEN AGRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka Fütosanitaarsed tooted, fungitsiidid ja pestitsiidid, Agricultural insecticide, Fungicides and bactericides, JA Fütosanitaarsed tooted, fungitsiidid ja pestitsiidid tööstustes. See asub antalya, Türgi.

 8. SOLVAY

  Belgia

  Ettevõte SOLVAY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka Keemilised katalüsaatorid, Hydrogen peroxide, calcium chloride, Keemilised katalüsaatorid, JA caustic soda tööstustes. See asub BRUSSELS, Belgia.

 1. WONDER LLC (PRODUCTEUR ENGRAIS FOLIAIRES EXPORT)

  Ukraina

  Ettevõte WONDER LLC (PRODUCTEUR ENGRAIS FOLIAIRES EXPORT), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka foliar feed, JA fertilizer for market gardeners tööstustes. See asub Mayaki, Ukraina.

 2. BATI BURO DIS TICARET ANONIM SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte BATI BURO DIS TICARET ANONIM SIRKETI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka chemical fertilizers, grey cement, regular grade portland cement, JA granulated sugar tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. YENAL GRUP ISLETMELERI LTD STI

  Türgi

  Ettevõte YENAL GRUP ISLETMELERI LTD STI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaunviljad tööstuses. See tegeleb ka Mineraalväetised, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Mineraalväetised, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, spices for food, JA organic and biological fertilizer tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 4. AGRICULTURAL CENTER OF THIVA, DIMITRIOS KAPROS

  Kreeka

  Ettevõte AGRICULTURAL CENTER OF THIVA, DIMITRIOS KAPROS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka Põllutöömasinad, pesticides, cereals, JA Põllutöömasinad tööstustes. See asub Thebes, Kreeka.

 5. CM STORES & INNOVATIVE SLU

  Hispaania

  Ettevõte CM STORES & INNOVATIVE SLU, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka dog food, JA electronic publishing and multimedia products tööstustes. See asub Taboada, Hispaania.

 6. UNIKEYTERRA

  Türgi

  Ettevõte UNIKEYTERRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka manufacture of organic fertilisers tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 7. ANOREL

  Belgia

  Ettevõte ANOREL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See asub Hove, Belgia.

 8. MINEREX SA

  Hispaania

  Ettevõte MINEREX SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka trace mineral fertilizers, JA boric acid tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 9. RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See asub Pattensen, Saksamaa.

 10. ÇIMSAN

  Türgi

  Ettevõte ÇIMSAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka organic fertilizers, liquid fertilizer, JA special fertilizers tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta