• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mineraalväetised

Otsingu tulemused

Mineraalväetised - Import eksport

 1. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  Rootsi

  Skandikem is a leading global provider of specialized chemical solutions for various industries. With a commitment to innovation and sustainability, we offer a comprehensive range of high-quality chemicals and services tailored to meet the unique needs of our clients. Our company is built on a foundation of expertise, reliability, and customer satisfaction. At Skandikem, we understand the importance of chemicals in driving advancements across multiple sectors. Our diverse portfolio of products spans across areas such as pharmaceuticals, personal care, industrial manufacturing, agriculture, and many more. We work closely with our customers to develop customized solutions that enhance their processes, improve efficiency, and drive growth. Innovation is at the heart of our operations. We invest in cutting-edge research and development to stay at the forefront of chemical advancements. By constantly exploring new possibilities and pushing boundaries, we aim to develop sustainable and environmentally friendly solutions that align with the evolving needs of the industries we serve. Our global presence allows us to serve customers around the world. With a robust supply chain network and efficient distribution channels, we deliver our products with speed and reliability, irrespective of geographical boundaries. Skandikem is proud to contribute to the success and growth of our clients, both locally and internationally.

 2. AGRIFLUIDE S.L.

  Hispaania

  Agrifluide on vedelväetiste tootmisele ja turustamisele pühendunud enam kui 40-aastase kogemusega ettevõte. Meie aastatepikkune kogemus vedelväetiste käitlemisel, uued edusammud keemiatehnoloogias ja kõige arenenum tehnoloogia teevad meist jätkuvalt ühe juhtiva ettevõtte põllumajandussektoris. Agrifluide toodetel on eristav komponent, milleks on PHC, mis on taime vegetatiivse arengu oluline stimulant. See on ainult Grupo Agrifluide'ile kuuluv orgaaniline-mineraalne ühend, mille põhikomponendiks on madala molekulmassiga ja kohese agronoomilise toimega polühüdroksükarboksüül- või orgaanilised happed (vastavalt fulvo- või humiinhapped). PHC eeliste hulgas on järgmised: • Minimeerib toitainete kadu. • Maksimeerib väetiste efektiivsust • Suurendab katioonivahetusvõimet • Tugevdab taime ebaõnne ees Tänu meie neljale tehasele (Sevillas ja Albacetes) õnnestub Grupo Agrifluide jaotada rohkem kui 60 000 tonni aastas. Kõiki meie tooteid saab turustada järgmistes pakendites: • 1000 liitrit • 20 liitrit • 10 liitrit • 5 liitrit

 3. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portugal

  Ettevõte ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka Veinid, Kemikaalide import ja eksport, Keemia – tooted ja kõrvalsaadused, chemical products for the pharmaceutical industry, red wines, chemical additives for the food and canning industry, chemical additives, rose wine, JA sparkling wines tööstustes. See asub Azurara, Portugal.

 4. XEM ABONOS, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte XEM ABONOS, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka acidity correctors, organic fertilizers, soil and environment pesticides, trace mineral fertilizers, soil and environment fungicides, fertilizer, amino-acids, soil and environment bactericides, JA soil conditioner tööstustes. See asub Xeraco (valencia), Hispaania.

 5. LEMCORE B.V.

  Holland

  Ettevõte LEMCORE B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka Urea 46%, Urea fertilizer, Urea granular, Granulated urea, Carbamide, Urea suppliers, Ferrous Sulphate animal feed, Iron Sulphate, JA Ferrous sulphate tööstustes. See asub Amsterdam, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See asub Pattensen, Saksamaa.

 2. MAX ITHALAT IHRACAT

  Türgi

 3. POLYPLASTAMBALAJ

  Türgi

 4. OGSAS ORGANIK GÜBRE SAN. A.S.

  Türgi

 5. DERETIL AGRONUTRITIONAL

  Hispaania

 1. AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI

  Türgi

 2. BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED

  Türgi

 1. KÜKÜRT VE ÜRE 46

  Türgi

 2. PARTNER PF

  Ukraina

 3. BIOGREEN AGRO

  Türgi

 4. ÇIMSAN

  Türgi

 5. NAGRO AGRICULTURAL PRODUCTS

  Türgi

 6. SC ELUNOS SRL

  Rumeenia

 7. YENAL GRUP ISLETMELERI LTD STI

  Türgi

 8. SOLVAY

  Belgia

 1. YEM-MIKS A.S

  Türgi

 2. DISTRIBUCIÓN DEL LEVANTE BIOVAL S.L.

  Hispaania

 3. PAVONI & C. SPA

  Itaalia

 4. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Venemaa

 5. IDOK BOYA KIMYA

  Türgi

 6. GALVET SP. ZO.O.

  Poola

 7. DORRY GLOBAL CARE, S.L.

  Hispaania

 8. MINEREX SA

  Hispaania

 9. KELEWELL TRADING GMBH

  Saksamaa

 10. SECTOR TARIM

  Türgi

Filtrid

Otsingu tulemused

Mineraalväetised - Import eksport

Tulemuste arv

556 Ettevõtted