• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • metallpakendite tootmisseade

Otsingu tulemused

Metallpakendite tootmisseade - Import eksport

 1. WEBER MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  From weight-accurate slicing to the precise infeeding and packaging of sausage, meat and cheese: Weber Maschinenbau is one of the leading system providers for slicing applications as well as the automation and packaging of fresh products. The company's central aim is to make life easier for customers with outstanding, individual solutions and to enable them to operate their systems optimally throughout the entire life cycle. Round about 1, 450 employees at 22 locations in 18 nations are employed at Weber Maschinenbau today and it is their commitment and passion that contributes to the overall success of the Weber Group every day. From the beginning, the company has been family-owned and is today led by CEO Tobias Weber, the eldest son of the company’s founder Günther Weber.

 2. MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kemikaalide ja ravimite pakkimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Deep-drawing films, Tray sealers, Multivac hoovers, Packaging technologies, Butcher's vacuum machine, Heat-shrinkable packaging, Packaging for meat, JA Inspection systems tööstustes. See asub Wolfertschwenden, Saksamaa.

 3. MOPLAST KUNSTSTOFF AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte MOPLAST KUNSTSTOFF AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Liestal, Šveits.

 4. EXAKTAPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte EXAKTAPACK DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Leipzig, Saksamaa.

 5. FEFLER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FEFLER GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Oberreidenbach, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SEMATEC - INDUSTRIESERVICE

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte SEMATEC - INDUSTRIESERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Rankweil, Vorarlberg, Austria.

 2. MULTIVAC EXPORT AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte MULTIVAC EXPORT AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Hünenberg, Šveits.

 3. VF TECHNIK

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte VF TECHNIK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Nürtingen, Saksamaa.

 4. MEVEMA PACKAGING SYSTEMS UG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MEVEMA PACKAGING SYSTEMS UG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Frankfurt, Saksamaa.

 5. NICEPAC GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte NICEPAC GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Altusried, Saksamaa.

 1. DONAUPAC LABOR- U. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH.

  Austria

  Ettevõte DONAUPAC LABOR- U. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Wien, Austria.

 2. SCHREYER SONDERMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHREYER SONDERMASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Auenwald, Saksamaa.

 1. PROFILLS DO BRASIL

  Brasiilia

  Ettevõte PROFILLS DO BRASIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See tegeleb ka Märgistamismasinad, packaging machines for packing, Märgistamismasinad, JA Machine manufacturing tööstustes. See asub Curitiba, Brasiilia.

 2. WELDING MACHINE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte WELDING MACHINE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Freesimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Metallpakendite tootmisseade, Automatic Welding Machines, plastic stopper applicators, JA bespoke mechanical machining tööstustes. See asub Cambiago, Itaalia.

 3. AFTECH INH. JÜRGEN FETZER

  Saksamaa

  Ettevõte AFTECH INH. JÜRGEN FETZER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vitsutamismasinad tööstuses. See tegeleb ka Repromasinad ja -seadmed, Metallpakendite tootmisseade, Repromasinad ja -seadmed, JA Metallpakendite tootmisseade tööstustes. See asub Zimmern O.r., Saksamaa.

 4. BOJKO PROJECT MANAGEMENT

  Saksamaa

  Ettevõte BOJKO PROJECT MANAGEMENT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Kempten, Saksamaa.

 5. FARBAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte FARBAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Blois, Prantsusmaa.

 6. GLOBAL PRINT TEC GMBH

  Šveits

  Ettevõte GLOBAL PRINT TEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Kreuzlingen, Šveits.

 7. MASSILLY PORTUGAL, S.A.

  Portugal

  Ettevõte MASSILLY PORTUGAL, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See tegeleb ka metal packaging, JA metal packaging for paint tööstustes. See asub Vale De Cambra, Portugal.

 8. OCEAN SYSTEMS

  Poola

  Ettevõte OCEAN SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See tegeleb ka stuffing machines tööstustes. See asub Stara Iwiczna, Poola.

 1. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Türgi

  Ettevõte MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. MASTEKS TEKSTIL MAKINALARI SANAYI

  Türgi

  Ettevõte MASTEKS TEKSTIL MAKINALARI SANAYI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendite tootmisseade tööstuses. See tegeleb ka bags, JA packing tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. TECNOPAILS

  Itaalia

  Ettevõte TECNOPAILS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Poolimismasinad, Metallpakendite tootmisseade, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Piacenza, Itaalia.

 4. MARPAK S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MARPAK S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Poolimismasinad, Metallpakendite tootmisseade, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Maranello, Itaalia.

 5. FLEXOTECNICA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FLEXOTECNICA S.P.A., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Poolimismasinad, Metallpakendite tootmisseade, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Tavazzano Con Villavesco, Itaalia.

 6. TECLA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECLA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Metallpakendite tootmisseade, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, JA Metallpakendite tootmisseade tööstustes. See asub Verona, Itaalia.

 7. MARIANI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MARIANI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Poolimismasinad, Metallpakendite tootmisseade, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Carre', Itaalia.

 8. PRASMATIC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PRASMATIC S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Poolimismasinad, Metallpakendite tootmisseade, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Valsamoggia, Itaalia.

 9. ALTECH S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ALTECH S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Märgistamis- ja etiketimasinad tööstuses. See tegeleb ka Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Metallpakendite tootmisseade, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, JA Metallpakendite tootmisseade tööstustes. See asub Bareggio, Itaalia.

 10. SOVEMA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SOVEMA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendite tootmisseade, Poolimismasinad, Metallpakendite tootmisseade, JA Poolimismasinad tööstustes. See asub Castel Guelfo Di Bologna, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta