• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • metallkorgid

Otsingu tulemused

Metallkorgid - Import eksport

 1. MECANOR SA

  Šveits

  Verified by europages badge

  Mecanor specialises in ultra-precise punched products for microtechnology, drawing on innovative processes and high-quality progressive tools. Since it was founded in 1948, the company has continually developed its products and strengthened its expertise in order to respond to the ever-evolving challenges of microtechnology in different markets. Initially producing almost exclusively for the watchmaking industry, Mecanor now boasts a diversified portfolio of components for the automotive, medical technology and micro device sectors.

 2. EUROCAP

  Belgia

  Verified by europages badge

  EUROCAP specialises in the sale and distribution of metal caps, wicker covers (wired caps), heatshrink caps, aluminium caps, pilfer-proof caps (aluminium screw stoppers), HDPE screw stoppers and quarter-turn caps. EUROCAP N.V. offers professional advice in the use of various types of stopper. EUROCAP N.V. now offers you a complete range of stoppers for use by the drink, food, chemical and pharmaceutical industries.

 3. FINN-KORKKI OY

  Soome

  Verified by europages badge

  Ettevõte FINN-KORKKI OY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See tegeleb ka bottle caps, crown caps, luxury aluminium closures, design bottle closures, special closures, Ring pull closures, Ring pull cap sealing machines, Ring pull caps, JA Crown cork bottle caps tööstustes. See asub Hämeenlinna, Soome.

 4. PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Hirschaid, Saksamaa.

 5. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Metallkorgid, Terase ja metalli töötlemine, Mehaanilised tööriistad, Terase ja metalli stantsimine, Noolutamine - teras ja metall, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, JA Metallkorgid tööstustes. See asub Olpe, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PBR-MATIC AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte PBR-MATIC AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Muri, Šveits.

 2. SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Leutkirch, Saksamaa.

 3. KEIZER INTERNATIONAL

  Holland

  Ettevõte KEIZER INTERNATIONAL, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See tegeleb ka screw covers, packing articles, JA plastic fasteners tööstustes. See asub Andelst, Holland.

 4. REMPLAST CAPS SRL

  Rumeenia

  Ettevõte REMPLAST CAPS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Munteni, Rumeenia.

 5. UTIL GROUP

  Saksamaa

  Ettevõte UTIL GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Backnang, Saksamaa.

 1. QTC KÖRNER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte QTC KÖRNER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Weil Am Rhein, Saksamaa.

 2. FA.TA. PLAST S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FA.TA. PLAST S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Livorno, Itaalia.

 1. EURO BOUCHAGE

  Prantsusmaa

  Ettevõte EURO BOUCHAGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See tegeleb ka aluminium capsules, pharmaceutical packaging, JA Manufacturer of stoppers tööstustes. See asub Droisy, Prantsusmaa.

 2. PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Paderborn, Saksamaa.

 3. BATTISTELLA CAPSULE SPA

  Itaalia

  Ettevõte BATTISTELLA CAPSULE SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See tegeleb ka Plastkorgid ja -kaaned, Plastkorgid ja -kaaned, sealing capsules, plastic caps, JA Aluminium, PET and PVC caps tööstustes. See asub Ceggia, Itaalia.

 4. NEXTS SRL

  Itaalia

  Ettevõte NEXTS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvikute ja baaride masinad ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, Metallkorgid, twist caps for packaging, Kohv ja tee, JA Metallkorgid tööstustes. See asub Cernusco Sul Naviglio, Itaalia.

 5. SILGAN WHITE CAP BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte SILGAN WHITE CAP BELGIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korgid tööstuses. See tegeleb ka Plastkorgid ja -kaaned, Metallkorgid, Plastkorgid ja -kaaned, plastic covers for packing, lids, JA Metallkorgid tööstustes. See asub Lint, Belgia.

 6. SABAT

  Hispaania

  Ettevõte SABAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Sant Sadurni D'anoia-Barcelona, Hispaania.

 7. TECNOCAP UA

  Ukraina

  Ettevõte TECNOCAP UA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See tegeleb ka twist caps tööstustes. See asub Zhovkva, Ukraina.

 8. LA MALTERIE DU CHATEAU

  Belgia

  Ettevõte LA MALTERIE DU CHATEAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õllelisandid tööstuses. See tegeleb ka Metallkorgid, Metallkorgid, JA malt for the beverage industry tööstustes. See asub Lambermont, Belgia.

 1. SAUCAPS SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAUCAPS SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Metallkorgid, JA Metallkorgid tööstustes. See asub Beaune, Prantsusmaa.

 2. USPEH METALCAP SSB LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte USPEH METALCAP SSB LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Pleven, Bulgaaria.

 3. HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA

  Saksamaa

  Ettevõte HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Valtsimine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, Mehaanilised tööriistad, Metallkorgid, Valtsimine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, Mehaanilised tööriistad, JA Metallkorgid tööstustes. See asub Königsbach-Stein, Saksamaa.

 4. AVACOM D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte AVACOM D.O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaubandusfrantsiisid tööstuses. See tegeleb ka Majatarbed, alumiiniumist, Metallkorgid, Plastkorgid ja -kaaned, Kindad, Majatarbed, alumiiniumist, Metallkorgid, Plastkorgid ja -kaaned, JA Kindad tööstustes. See asub Godovič, Sloveenia.

 5. SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See tegeleb ka metal cages for caps tööstustes. See asub Pont-Saint-Martin, Itaalia.

 6. GENESIS ENGINE OIL

  Türgi

  Ettevõte GENESIS ENGINE OIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Energia ja tooraine import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Metallkorgid, oil change, oil, flange collar, JA Metallkorgid tööstustes. See asub Melikgazi, Türgi.

 7. PEDI FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PEDI FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Pierry, Prantsusmaa.

 8. BERGAMA GRANITE

  Türgi

  Ettevõte BERGAMA GRANITE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkorgid tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 9. MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Terase ja metalli stantsimine, Noolutamine - teras ja metall, Metallkorgid, Terase ja metalli stantsimine, Noolutamine - teras ja metall, JA Metallkorgid tööstustes. See asub Eching, Saksamaa.

 10. LITOPRINT S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LITOPRINT S.R.L., aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Toidupakendid, Metallkorgid, Toidupakendid, JA Metallkorgid tööstustes. See asub Fisciano, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta