• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • metallarmatuur

Otsingu tulemused

Metallarmatuur - Import eksport

 1. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Hiina

  Verified by europages badge

  JIT Homes Co. is comprehensively engaged in the R&D, manufacture and distribution of glass hardware. We focus on swing glass door hardware, frameless shower door hardware, point-fixed fittings, sliding door systems and structural glass hardware including patch fittings, glass door rails, glass wedge systems, floor springs, handles, shower hinges, glass clamps, knobs, towel bars, stay bars, screen seals, spigots, shower stabilizers, glazing channels, pivoting hardware, locks, door hinges, sliding door fittings, stacking door accessories, spider fittings... A customer-centric, integrity management as the starting point to improve the quality of the focal points, replying on science and technology, continuous innovation is the target of JIT Homes that has consistently adhered to.

 2. SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See asub Ternberg, Austria.

 3. ANGLO STAINLESS LTD

  Ühendkuningriik

  Verified by europages badge

  Ettevõte ANGLO STAINLESS LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See tegeleb ka Torustike kaitseventiilid, low-pressure fittings, high pressure fittings, PTFE gaskets, metal pipe fittings, Stainless steel flanges, stainless steel fixing items, pipe fittings, JA Stainless-steel pipe bends tööstustes. See asub Dewsbury, Ühendkuningriik.

 4. ENKA METAL, CONSULTATION, PROJECT MANAGEMENT, MANUFACTURING

  Türgi

  Ettevõte ENKA METAL, CONSULTATION, PROJECT MANAGEMENT, MANUFACTURING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallitöötlemispingid - tagavaraosad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Metallarmatuur, brass pipes, technical consultants in mechanical engineering, business start-up management, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 5. DORMAKABA BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte DORMAKABA BELGIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See asub Brugge, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD

  Taiwan

  Ettevõte WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Diiselmootorite varuosad tööstuses. See tegeleb ka Metallarmatuur, Mehaanilised tööriistad, Mehaanilised ühenduskomponendid, forging, Metallarmatuur, Mehaanilised tööriistad, JA Mehaanilised ühenduskomponendid tööstustes. See asub Taichung, Taiwan.

 2. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See tegeleb ka Mööbli rauddetailid, Mööbli vask- ja rauddetailid ja -esemed, Mööbli rauddetailid, JA Mööbli vask- ja rauddetailid ja -esemed tööstustes. See asub Přeštice, Tšehhi Vabariik.

 3. HANS-PETER HUMMEL E. K.

  Saksamaa

  Ettevõte HANS-PETER HUMMEL E. K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See asub Legau, Saksamaa.

 4. FITING SZR

  Serbia

  Ettevõte FITING SZR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See tegeleb ka iso fittings, brass die-casting, Plumbing fittings - non-ferrous metal, JA brass valves tööstustes. See asub Novi Sad, Serbia.

 5. VITO RIMOLDI SPA

  Itaalia

  Ettevõte VITO RIMOLDI SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See tegeleb ka Flat joints, JA industrial gaskets tööstustes. See asub Legnano, Itaalia.

 1. AXOR INDUSTRY

  Ukraina

  Ettevõte AXOR INDUSTRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See tegeleb ka hinges for doors and windows, accessories for pvc window and door frames, pvc windows, JA Building - hardware tööstustes. See asub Dnipro, Ukraina.

 2. LOCUS CO.,LTD.

  Lõuna-Korea

  Ettevõte LOCUS CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See asub Busan, Lõuna-Korea.

 1. AL FEEL TRADING LLC

  Araabia Ühendemiraadid

  Ettevõte AL FEEL TRADING LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torutarvikud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Metallarmatuur, hydraulic hoses, Metallarmatuur, Crimped fittings, JA Fittings for pressure pipes tööstustes. See asub Sharjah, Araabia Ühendemiraadid.

 2. NEXA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte NEXA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Deformatsioonivuugid - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Deformatsioonivuugid - värvilistest metallidest, Metallarmatuur, Deformatsioonivuugid - värvilistest metallidest, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub Zocco Di Erbusco, Itaalia.

 3. ACIERIES DE BONPERTUIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte ACIERIES DE BONPERTUIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See asub Apprieu, Prantsusmaa.

 4. KD-BESCHLÄGE

  Saksamaa

  Ettevõte KD-BESCHLÄGE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See tegeleb ka air conditioning, JA bow handles tööstustes. See asub Wuppertal, Saksamaa.

 5. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete rent tööstuses. See tegeleb ka Torustike kaitseventiilid, Metallarmatuur, rings, Torustike kaitseventiilid, joints, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub Grand Couronne, Prantsusmaa.

 6. JOAQUIM MACHADO LDA

  Portugal

  Ettevõte JOAQUIM MACHADO LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See tegeleb ka bathroom accessories, stainless steel components for kitchens, accessories for valves, JA polishing with spheres tööstustes. See asub Braga, Portugal.

 7. FA. KLAUS EBERHARD MECHANIK & DESIGNBESCHLÄGE

  Saksamaa

  Ettevõte FA. KLAUS EBERHARD MECHANIK & DESIGNBESCHLÄGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub Bad Feilnbach, Saksamaa.

 8. NICKAL SA

  Šveits

  Ettevõte NICKAL SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mutrid ja poldid tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Tööstusdetailid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, JA Tööstusdetailid tööstustes. See asub Yverdon-Les-Bains, Šveits.

 1. KINI BESCHLÄGE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KINI BESCHLÄGE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mutrid ja poldid tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Tööstusdetailid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, JA Tööstusdetailid tööstustes. See asub Velbert, Saksamaa.

 2. METALLI STAMPATI CAVALETTO SRL

  Itaalia

  Ettevõte METALLI STAMPATI CAVALETTO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toruliitmike ventiilid tööstuses. See tegeleb ka Metallarmatuur, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub San Maurizio D'opaglio, Itaalia.

 3. HÄFELE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte HÄFELE GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub Naumburg, Saksamaa.

 4. BRAUN BESCHLÄGEHANDEL

  Saksamaa

  Ettevõte BRAUN BESCHLÄGEHANDEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Metallarmatuur, Tööstusdetailid, Mööblitarbed, Mööbli rauddetailid, Metallarmatuur, Tööstusdetailid, Mööblitarbed, JA Mööbli rauddetailid tööstustes. See asub Pirmasens, Saksamaa.

 5. DECO-LINE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DECO-LINE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub Ainring, Saksamaa.

 6. SCHWARTE GMBH BAUBESCHLÄGE

  Saksamaa

  Ettevõte SCHWARTE GMBH BAUBESCHLÄGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mutrid ja poldid tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Tööstusdetailid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, JA Tööstusdetailid tööstustes. See asub Drolshagen, Saksamaa.

 7. TECMAKO SA

  Šveits

  Ettevõte TECMAKO SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Tööstusdetailid, Lukud, poldid ja võtmed, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Tööstusdetailid, JA Lukud, poldid ja võtmed tööstustes. See asub Miécourt, Šveits.

 8. BEHLE BESCHLÄGE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BEHLE BESCHLÄGE GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub Bad Arolsen, Saksamaa.

 9. PRV DESIGN TECHNIK VERTRIEB

  Saksamaa

  Ettevõte PRV DESIGN TECHNIK VERTRIEB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub Weingarten, Saksamaa.

 10. HELMUT GOLL AG

  Šveits

  Ettevõte HELMUT GOLL AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mutrid ja poldid tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, Tööstusdetailid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Metallarmatuur, JA Tööstusdetailid tööstustes. See asub St. Margrethen, Šveits.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta