• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • metall-lehed ja -latid- tinaga kaetud

Otsingu tulemused

Metall-lehed ja -latid- tinaga kaetud - Import eksport

 1. NOVA TEK S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte NOVA TEK S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Casaloldo, Itaalia.

 2. LONGHI FRATELLI SAS

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LONGHI FRATELLI SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstustes. See asub Barlassina, Itaalia.

 3. TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO

  Itaalia

  Ettevõte TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka gutter channels tööstustes. See asub Raiano, Itaalia.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Itaalia

  Ettevõte AMBROSINI G.T. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, JA milling tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 5. COM.BA.S. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COM.BA.S. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka metal cages for caps, production of sealed finished products, crown caps, JA plastic plugs tööstustes. See asub Napoli, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ANH THY CO., LTD.

  Vietnam

  Ettevõte ANH THY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Ho Chi Minh City, Vietnam.

 2. HA DA MADENCILIK

  Türgi

  Ettevõte HA DA MADENCILIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Mersin, Türgi.

 3. LOGSTEEL, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte LOGSTEEL, S.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka galvanised steel tööstustes. See asub Gijon, Hispaania.

 4. DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka sheet metal, metal stamping, sheet metal and aluminium pre-painted in various colours, JA stamping tööstustes. See asub Dongguan, Hiina.

 5. TI ELLE SNC

  Itaalia

  Ettevõte TI ELLE SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka Treimine - teras ja metall, cnc punching, metal punching, Treimine - teras ja metall, JA metal bending tööstustes. See asub Monterenzio, Itaalia.

 1. VOISIN SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte VOISIN SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA fine panel work tööstustes. See asub Bayeux, Prantsusmaa.

 2. NRG DI CASADEI MARCO

  Itaalia

  Ettevõte NRG DI CASADEI MARCO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka heat insulation tööstustes. See asub Castrocaro Terme, Itaalia.

 1. RAMTEX-TRADING

  Valgevene

  Ettevõte RAMTEX-TRADING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Minsk, Valgevene.

 2. JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD.

  Hiina

  Ettevõte JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Jiangyin, Hiina.

 3. INTERSTAL S.A

  Poola

  Ettevõte INTERSTAL S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka sheet cutting tööstustes. See asub Kraków, Poola.

 4. ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Marlow, Ühendkuningriik.

 5. SIMON STEEL LLC

  Hongkong

  Ettevõte SIMON STEEL LLC, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Spetsiaalteras, Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, white sheet metal, Spetsiaalteras, stainless steel, JA Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstustes. See asub Hong Kong, Hongkong.

 6. HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka aluminium, JA aluminium strip tööstustes. See asub Zhengzhou, Hiina.

 7. INDUMET

  Belgia

  Ettevõte INDUMET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA tin plate packaging tööstustes. See asub Bressoux, Belgia.

 8. WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka cold rolled metal strip, JA galvanized steel sheet products tööstustes. See asub Wuxi, Hiina.

 1. RÉZMŰHELY KFT

  Ungari

  Ettevõte RÉZMŰHELY KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka fountain tööstustes. See asub Szentendre, Ungari.

 2. TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI

  Türgi

  Ettevõte TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. BHAVNA STRIPS PROCESSORS PVT LTD

  India

  Ettevõte BHAVNA STRIPS PROCESSORS PVT LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Mumbai, India.

 4. SPOJMONT OSTRAVA S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SPOJMONT OSTRAVA S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka Sheet metal cutting, JA steel sheet tööstustes. See asub Ostrava Marianske Hory, Tšehhi Vabariik.

 5. DINGSHENG ALUMINIUM GROUP

  Hiina

  Ettevõte DINGSHENG ALUMINIUM GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka aluminium sheets tööstustes. See asub Hangzhou, Hiina.

 6. CHUMEN SEALED PARTS FACTORY

  Hiina

  Ettevõte CHUMEN SEALED PARTS FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Zhejiang Province China, Hiina.

 7. SHAANXI K-TEX INDUSTRIES CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte SHAANXI K-TEX INDUSTRIES CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka molybdenum tööstustes. See asub Shaanxi, Hiina.

 8. JINHENG METAL & LATH FACTORY

  Hiina

  Ettevõte JINHENG METAL & LATH FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Hengshui, Hiina.

 9. WUXI HUATAI TRADING CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte WUXI HUATAI TRADING CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Wuxi, Hiina.

 10. ZHONGSHAN RANDA METAL MATERIAL CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte ZHONGSHAN RANDA METAL MATERIAL CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Zhongshan, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta