• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • metall-lehed ja -latid- tinaga kaetud

Otsingu tulemused

Metall-lehed ja -latid- tinaga kaetud - Import eksport

 1. LONGHI FRATELLI SAS

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LONGHI FRATELLI SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstustes. See asub Barlassina, Itaalia.

 2. NOVA TEK S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte NOVA TEK S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Casaloldo, Itaalia.

 3. TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO

  Itaalia

  Ettevõte TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka gutter channels tööstustes. See asub Raiano, Itaalia.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Itaalia

  Ettevõte AMBROSINI G.T. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, JA milling tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 5. HA DA MADENCILIK

  Türgi

  Ettevõte HA DA MADENCILIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Mersin, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PAUL PINSEL KG

  Saksamaa

  Ettevõte PAUL PINSEL KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka white sheet metal tööstustes. See asub Nürnberg, Saksamaa.

 2. LOGSTEEL, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte LOGSTEEL, S.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka galvanised steel tööstustes. See asub Gijon, Hispaania.

 3. TI ELLE SNC

  Itaalia

  Ettevõte TI ELLE SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka Treimine - teras ja metall, cnc punching, metal punching, Treimine - teras ja metall, JA metal bending tööstustes. See asub Monterenzio, Itaalia.

 4. COM.BA.S. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COM.BA.S. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka metal cages for caps, production of sealed finished products, crown caps, JA plastic plugs tööstustes. See asub Napoli, Itaalia.

 5. NRG DI CASADEI MARCO

  Itaalia

  Ettevõte NRG DI CASADEI MARCO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka heat insulation tööstustes. See asub Castrocaro Terme, Itaalia.

 1. RAMTEX-TRADING

  Valgevene

  Ettevõte RAMTEX-TRADING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Minsk, Valgevene.

 2. INTERSTAL S.A

  Poola

  Ettevõte INTERSTAL S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka sheet cutting tööstustes. See asub Kraków, Poola.

 1. VOISIN SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte VOISIN SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA fine panel work tööstustes. See asub Bayeux, Prantsusmaa.

 2. ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Marlow, Ühendkuningriik.

 3. TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI

  Türgi

  Ettevõte TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 4. RÉZMŰHELY KFT

  Ungari

  Ettevõte RÉZMŰHELY KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka fountain tööstustes. See asub Szentendre, Ungari.

 5. INDUMET

  Belgia

  Ettevõte INDUMET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA tin plate packaging tööstustes. See asub Bressoux, Belgia.

 6. BASTEELOS, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte BASTEELOS, S.R.O., aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, Lakkimine - teras ja metall, Keevitamine - teras ja metall, Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, Lakkimine - teras ja metall, JA Keevitamine - teras ja metall tööstustes. See asub Osek, Tšehhi Vabariik.

 7. SPOJMONT OSTRAVA S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SPOJMONT OSTRAVA S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka Sheet metal cutting, JA steel sheet tööstustes. See asub Ostrava Marianske Hory, Tšehhi Vabariik.

 8. MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka packaging boxes tööstustes. See asub Gönen, Türgi.

 1. SIMON STEEL LLC

  Hongkong

  Ettevõte SIMON STEEL LLC, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Spetsiaalteras, Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, white sheet metal, Spetsiaalteras, stainless steel, JA Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstustes. See asub Hong Kong, Hongkong.

 2. FEICHT METALLVERARBEITUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FEICHT METALLVERARBEITUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstustes. See asub Falkenberg, Saksamaa.

 3. DR. ING. HELMUT LANGE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DR. ING. HELMUT LANGE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Mehaanilised aparaadiehitustööriistad, Ehitusdetailid, JA Mehaanilised aparaadiehitustööriistad tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 4. BASCO BAYERISCHE STAHL- UND COILSCHNITT-SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BASCO BAYERISCHE STAHL- UND COILSCHNITT-SERVICE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstustes. See asub Karlstein, Saksamaa.

 5. CAMPITELLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CAMPITELLI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See asub Sant'egidio Del Monte Albino, Itaalia.

 6. GE.MO.TEC. AIR

  Itaalia

  Ettevõte GE.MO.TEC. AIR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka air intake systems, JA ducting systems tööstustes. See asub San Marco Evangelista, Itaalia.

 7. SAG A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SAG A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katuse- ja ärkliaknad tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, Konstruktsioonitööd, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA Konstruktsioonitööd tööstustes. See asub Jindrichuv Hradec, Tšehhi Vabariik.

 8. LEONE DOMENICO PAOLO

  Itaalia

  Ettevõte LEONE DOMENICO PAOLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aknad tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, Aknaraamid, Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA Aknaraamid tööstustes. See asub Trebisacce, Itaalia.

 9. RASSELSTEIN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RASSELSTEIN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstustes. See asub Andernach, Saksamaa.

 10. ARCHER WOODNUTT (U.K.) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ARCHER WOODNUTT (U.K.) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud, JA Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstustes. See asub Stoke-On-Trent, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta