• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mesindus

Otsingu tulemused

Mesindus - Import eksport

 1. MIEL TIO JUAN CRUZ

  Hispaania

  The result of the work of Apícola Cuartero, three generations of a family business located on Mount Moncayo. With over 3, 000 hives, these honeys, produced one hundred percent in Spain, are obtained from the finest blossoms Spanish geography provides. Its twenty and more different products are produced naturally without pesticides used near the flowers, and following traditional processes, so each honey will be different, even within the same type. This is how Mieles del Tío Juan Cruz manages to deliver a honey that tastes like honey used to when it was purchased direct from a beekeeper. Here you will find all of Mieles del Tío Juan Cruz's products. They are available in large jars (940 g), small jars (470 g) and bottles of honey vinegar (250 ml). And every label is written in 5 languages: Spanish, English, French, German and Arabic.

 2. MAES HONEY SL

  Hispaania

  Ettevõte MAES HONEY SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesi tööstuses. See tegeleb ka Dieet- ja mahepõllundustooted, Tervisetooted, Mesindus, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, honey, Dieet- ja mahepõllundustooted, Tervisetooted, honey, JA Mesindus tööstustes. See asub Aldeatejada-Salamanca, Hispaania.

 3. EUROMIEL

  Hispaania

  Ettevõte EUROMIEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Mesi, pollen, yellow pollen, Mesi, dry pollen, fresh frozen pollen, woodland maleta honey, orange honey, JA sunflower honey tööstustes. See asub Mérida-Badajoz, Hispaania.

 4. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Hispaania

  Ettevõte SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Mesi, Mesilasvaha, pollen, wax, Mesi, Mesilasvaha, sale of honey, sale of wax, JA sale of pollen tööstustes. See asub Pinofranqueado-Cáceres, Hispaania.

 5. COOP MELISSA

  Itaalia

  Ettevõte COOP MELISSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Mesindus, Mesi, beehives, bee smokers, Mesindus, beehives, Mesi, stainless steel containers for honey, JA bee products tööstustes. See asub Castelliri, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. APIS - MATERIALE APISTICO

  Itaalia

  Ettevõte APIS - MATERIALE APISTICO, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Mesindus - masinad ja seadmed, queen bee rearing, hive hardware, beehives, Mesindus - masinad ja seadmed, bee smokers, products for beehives, beehive feeders, JA honey mixers tööstustes. See asub Pombia, Itaalia.

 2. SAN PER

  Hispaania

 3. PROVENCE APICULTURE

  Prantsusmaa

 4. GAEC FAMILLE LASBLEIZ

  Prantsusmaa

 5. KELES BAL VE KAYISI

  Türgi

 1. LA ABEJA PRODIGIOSA

  Hispaania

 2. PCHELOMAG.COM.UA

  Ukraina

 1. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Kreeka

 2. IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG

  Saksamaa

 3. AIMERIT S.L.

  Hispaania

 4. FAMILLE MICHAUD APICULTEURS

  Prantsusmaa

 5. MONDO APE SRLS

  Itaalia

 6. ULEY.IN

  Ukraina

 7. APICOLTURA BONETTI

  Itaalia

 8. MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA

  Itaalia

 1. HERRAJES APICULTURA

  Hispaania

 2. MN Própolis

  Brasiilia

 3. EL REBOST DE L'AVI LLUÍS

  Hispaania

 4. API-SPAIN EXPORT

  Hispaania

 5. HORAE HONEY

  Kreeka

 6. APICOLTURA LATERZA

  Itaalia

 7. ETS NEVIERE

  Prantsusmaa

 8. BEEBIO PORTUGAL

  Portugal

 9. APICOLTURA FIORILANDYA

  Itaalia

 10. L'ABEILLE DE LA FONDATION

  Prantsusmaa