• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mesindus

Otsingu tulemused

Mesindus - Import eksport

 1. MIEL TIO JUAN CRUZ

  Hispaania

  Verified by europages badge

  The result of the work of Apícola Cuartero, three generations of a family business located on Mount Moncayo. With over 3, 000 hives, these honeys, produced one hundred percent in Spain, are obtained from the finest blossoms Spanish geography provides. Its twenty and more different products are produced naturally without pesticides used near the flowers, and following traditional processes, so each honey will be different, even within the same type. This is how Mieles del Tío Juan Cruz manages to deliver a honey that tastes like honey used to when it was purchased direct from a beekeeper. Here you will find all of Mieles del Tío Juan Cruz's products. They are available in large jars (940 g), small jars (470 g) and bottles of honey vinegar (250 ml). And every label is written in 5 languages: Spanish, English, French, German and Arabic.

 2. MAES HONEY SL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte MAES HONEY SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesi tööstuses. See tegeleb ka Dieet- ja mahepõllundustooted, Tervisetooted, Mesindus, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, honey, Dieet- ja mahepõllundustooted, Tervisetooted, honey, JA Mesindus tööstustes. See asub Aldeatejada-Salamanca, Hispaania.

 3. EUROMIEL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte EUROMIEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Mesi, pollen, yellow pollen, Mesi, dry pollen, fresh frozen pollen, woodland maleta honey, orange honey, JA sunflower honey tööstustes. See asub Mérida-Badajoz, Hispaania.

 4. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Mesi, Mesilasvaha, pollen, wax, Mesi, Mesilasvaha, sale of honey, sale of wax, JA sale of pollen tööstustes. See asub Pinofranqueado-Cáceres, Hispaania.

 5. APIS - MATERIALE APISTICO

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte APIS - MATERIALE APISTICO, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Mesindus - masinad ja seadmed, queen bee rearing, hive hardware, beehives, Mesindus - masinad ja seadmed, bee smokers, products for beehives, beehive feeders, JA honey mixers tööstustes. See asub Pombia, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. COOP MELISSA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte COOP MELISSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Mesindus, Mesi, beehives, bee smokers, Mesindus, beehives, Mesi, stainless steel containers for honey, JA bee products tööstustes. See asub Castelliri, Itaalia.

 2. SAN PER

  Hispaania

  Ettevõte SAN PER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Töö- ja kaitserõivad, Kindad, smoking units, professional attire, Töö- ja kaitserõivad, JA Kindad tööstustes. See asub Villares De La Reina-Salamanca, Hispaania.

 3. GAEC FAMILLE LASBLEIZ

  Prantsusmaa

  Ettevõte GAEC FAMILLE LASBLEIZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See asub Beaucaire, Prantsusmaa.

 4. PROVENCE APICULTURE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROVENCE APICULTURE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka smelters, JA beekeeping tööstustes. See asub Gémenos, Prantsusmaa.

 5. KELES BAL VE KAYISI

  Türgi

  Ettevõte KELES BAL VE KAYISI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka honey, natural foods, JA dried apricots tööstustes. See asub Malatya, Türgi.

 1. LA ABEJA PRODIGIOSA

  Hispaania

  Ettevõte LA ABEJA PRODIGIOSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See asub Landete (cuenca), Hispaania.

 2. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Kreeka

  Ettevõte MELOSTAGMA - HONEY DROP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Mesilasvaha, honey, Mesilasvaha, JA chestnut honey tööstustes. See asub Skalokhori, Lesvos, Kreeka.

 1. PCHELOMAG.COM.UA

  Ukraina

  Ettevõte PCHELOMAG.COM.UA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See asub Dnipro, Ukraina.

 2. IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG

  Saksamaa

  Ettevõte IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Mesi, Mesi, JA millefiori honey tööstustes. See asub Faßberg, Saksamaa.

 3. AIMERIT S.L.

  Hispaania

  Ettevõte AIMERIT S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See asub Soller, Hispaania.

 4. STALE MATERIALE APISTICO

  Itaalia

  Ettevõte STALE MATERIALE APISTICO, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See asub Luserna San Giovanni, Itaalia.

 5. GAPCHEMICALITALIA SRL

  Itaalia

  Ettevõte GAPCHEMICALITALIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka organic fertilizers, JA organic manures tööstustes. See asub Bologna, Itaalia.

 6. API-SPAIN EXPORT

  Hispaania

  Ettevõte API-SPAIN EXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka honey and propolis, typical honeys, beekeeping products, JA pollen tööstustes. See asub Puertollano, Hispaania.

 7. SUN FLOWER

  Ukraina

  Ettevõte SUN FLOWER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka honey and propolis tööstustes. See asub Pavlograd, Ukraina.

 8. MONDO APE SRLS

  Itaalia

  Ettevõte MONDO APE SRLS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka beekeeping tööstustes. See asub Viano, Itaalia.

 1. LACOURCELLE BENOIT

  Prantsusmaa

  Ettevõte LACOURCELLE BENOIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Mesilasvaha, propolis, pollen, honey, JA Mesilasvaha tööstustes. See asub Chaumeil, Prantsusmaa.

 2. APICOLTURA FIORILANDYA

  Itaalia

  Ettevõte APICOLTURA FIORILANDYA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See asub Somma Vesuviana, Itaalia.

 3. HORAE HONEY

  Kreeka

  Ettevõte HORAE HONEY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka honey, propolis, pollen, JA products for beehives tööstustes. See asub Stratoni, Kreeka.

 4. FAMILLE MICHAUD APICULTEURS

  Prantsusmaa

  Ettevõte FAMILLE MICHAUD APICULTEURS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka organic honey, beehives, JA beekeeping products tööstustes. See asub Gan, Prantsusmaa.

 5. HERRAJES APICULTURA

  Hispaania

  Ettevõte HERRAJES APICULTURA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See asub Alboraya, Hispaania.

 6. EL REBOST DE L'AVI LLUÍS

  Hispaania

  Ettevõte EL REBOST DE L'AVI LLUÍS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka beekeeping tööstustes. See asub El Perelló, Hispaania.

 7. MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See asub Castiglione Dei Pepoli, Itaalia.

 8. MIEL HONEY NATURVAL APÍCOLA

  Hispaania

  Ettevõte MIEL HONEY NATURVAL APÍCOLA, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka honey, pollen, royal jelly, JA Beeswax tööstustes. See asub Monserrat - Valencia, Hispaania.

 9. MEDOVIK

  Ukraina

  Ettevõte MEDOVIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See asub Kharkov, Ukraina.

 10. ASOCIATIA NATIONALA A APICULTORILOR DIN REPUBLICA MOLDOVA AO

  Moldova

  Ettevõte ASOCIATIA NATIONALA A APICULTORILOR DIN REPUBLICA MOLDOVA AO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See asub Chisinau, Moldova.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta