• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mereteenused

Otsingu tulemused

Mereteenused - Import eksport

 1. MAINTENANCE PARTNERS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MAINTENANCE PARTNERS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Tööstushooldus, Rewinding of electric motors, Steam turbine repairs, Reciprocating compressor overhaul, Rotor repairs, Wind turbine maintenance, Vacuum blower repairs, Cintrifugal compressor repairs, JA reverse engineering of spare parts tööstustes. See asub Zwijndrecht, Belgia.

 2. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Taani

  Ettevõte A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummitooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummist ehitustarbed, Mereteenused, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummist ehitustarbed, Mereteenused, JA rubber articles for the mining industry tööstustes. See asub Nørresundby, Taani.

 3. CAMEROON DIVING SERVICES LTD

  Kamerun

  Ettevõte CAMEROON DIVING SERVICES LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka submarines, underwater arc welding, JA Underwater works tööstustes. See asub Douala, Kamerun.

 4. TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES

  Holland

  Ettevõte TRANSPORT & OFFSHORE SERVICES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka wind power tööstustes. See asub Rotterdam, Holland.

 5. OUTSOURCING UKRAINE

  Ukraina

  Ettevõte OUTSOURCING UKRAINE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tarkvara loomine ja arendamine tööstuses. See tegeleb ka Veebiarendus, Andmete sisestamine, Mereteenused, Andmeanalüüs, Visable supports the Ukrainian companies, Veebiarendus, Andmete sisestamine, Mereteenused, JA Andmeanalüüs tööstustes. See asub Zaporizhzhia, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OEG OFFSHORE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte OEG OFFSHORE LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka engineering projects for offshore platforms and systems, JA logistics services tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 2. OFFSHORE INDIA DATA ENTRY

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte OFFSHORE INDIA DATA ENTRY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See asub Schaumburg Il, Ameerika Ühendriigid.

 3. GWS OFFSHORE

  Liechtensteini Vürstiriik

  Ettevõte GWS OFFSHORE, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See asub Balzers, Liechtensteini Vürstiriik.

 4. SIMEX AS

  Norra

  Ettevõte SIMEX AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, boilers, Pipelines, oil and gas - installations, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Stavanger, Norra.

 5. VIDURTA

  Prantsusmaa

  Ettevõte VIDURTA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Arvutipersonali valik ja -värbamine, Informaatikateenused, Veebiarendus, indian, Arvutipersonali valik ja -värbamine, Informaatikateenused, JA Veebiarendus tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 1. EASTVANTAGE

  Filipiinid

  Ettevõte EASTVANTAGE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See asub Metro Manila, Filipiinid.

 2. UAB IPS BALTICS WIND SERVICE

  Leedu

  Ettevõte UAB IPS BALTICS WIND SERVICE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka payroll processing, Human resources management, JA maritime services tööstustes. See asub Klaipeda, Leedu.

 1. EASTVANTAGE

  Belgia

  Ettevõte EASTVANTAGE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See asub Brussels, Belgia.

 2. APS S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte APS S.P.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstusettevõtjad, Insenerid - tööstusettevõtjad, JA systems and equipment for oil refineries tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 3. SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS

  Belgia

  Ettevõte SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, Avamereehitus, JA offshore works tööstustes. See asub Antwerpen, Belgia.

 4. NORSEA GROUP DENMARK

  Taani

  Ettevõte NORSEA GROUP DENMARK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See asub Esbjerg, Taani.

 5. 1VU

  Tuneesia

  Ettevõte 1VU, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Elektrooniline andmetöötlus - tarkvara tööstuses. See tegeleb ka Mereteenused, offshore platforms and installations, JA Mereteenused tööstustes. See asub Tunis, Tuneesia.

 6. PROSPECTACY LIMITED

  Küpros

  Ettevõte PROSPECTACY LIMITED, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka international tax planning tööstustes. See asub Nicosia, Küpros.

 7. PROSPEZIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PROSPEZIONI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Montalto Uffugo, Itaalia.

 8. SQUARTZ TECHNOLOGIES

  Brasiilia

  Ettevõte SQUARTZ TECHNOLOGIES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka software, JA information systems tööstustes. See asub CURITIBA, Brasiilia.

 1. AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C.

  Itaalia

  Ettevõte AGRI - SERVICE S.A.S. DI MASCIA MARIO & C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Sant'andrea Frius, Itaalia.

 2. AVENTA GROUP

  Prantsusmaa

  Ettevõte AVENTA GROUP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See asub Paris, Prantsusmaa.

 3. MEA GLOBAL SERVICES

  Tuneesia

  Ettevõte MEA GLOBAL SERVICES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See asub Tunis, Tuneesia.

 4. PERGEMINE S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte PERGEMINE S.P.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Mereteenused, Puursüdamiku võtmise seadmed, Mereteenused, JA Puursüdamiku võtmise seadmed tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 5. GOLD IT INTERACTIVE

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte GOLD IT INTERACTIVE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See asub Princeton, Ameerika Ühendriigid.

 6. SAM SOLUTIONS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SAM SOLUTIONS GMBH, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Computer security consulting service tööstustes. See asub Gilching, Saksamaa.

 7. VINCIGUERRA SRLS

  Itaalia

 8. CARDUCCI FRATELLI

  Itaalia

 9. CARUSO MARIO

  Itaalia

 10. TRIVELLAZIONI CUPO DI CUPO GERARDO

  Itaalia

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta