• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • merekalad

Otsingu tulemused

Merekalad - Import eksport

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Taani

  Verified by europages badge

  Established in 2007 in København, Denmark, SIRION SEAFOOD APS has emerged as a premier seafood sourcing and quality control company in Europe. Serving as a comprehensive seafood solution provider, we offer an extensive array of Frozen and Fresh Seafood along with professional services such as Factory audits, Quality control, Loading supervision, and Product development. Our strong network, seasoned executives, proficient QC team, dedicated service, and swift communication have enabled us to foster a robust reputation in the Scandinavian seafood industries. We are recognized as a reliable and trustworthy partner capable of fulfilling all your seafood requirements across Europe. Presently, we collaborate with numerous reputable factories certified with standards like HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, and HALAL. Our primary markets encompass Europe, the USA, Canada, Asia (including Japan, Korea, etc.), and various other regions. Our diverse product range includes Salmon, Cod Fish, Lobster, Mackerel Fish, Octopus, Tuna Fish, Clams, Alaska Pollock Fish, Caviar/Roe, Pork Meat, Beef, Animal Feed, Shrimp (such as Black Tiger, Vannamei, Scampi, Cat Tiger, etc.), Pangasius/Swai, Wild-Caught Fish (such as Tuna, Mahi-Mahi, Grouper, etc.), Farm-Raised Fish (like Red/Black Tilapia, Barramundi, etc.), Cephalopod (Octopus, Cuttlefish, Squid), Mollusc (Clam, Crab), Value-Added Seafood (Sushi, Nobashi, Torpedo, etc.), Canned Seafood, and Others (Frog, Surimi, etc.).

 2. FISHERIES INTL

  Mauritaania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Oleme kalandusettevõte ja külmutatud kala pardal, külmutatud kala maismaal ja värske kala eksportija Mauritaaniast Dakhla'sse. Asume Mauritaania - Lääne-Aafrika ja Saksamaa. Me püüame kala ja ekspordime oma püügipiirkondadest Euroopasse; Aafrikasse; Araabia riikidesse ja Aasiasse ning Kanadasse. Oleme ettevõte, mis austab Euroopa ja Ameerika Liidu poolt hääletatud sanktsioone. See tähendab, et me ei kauple majandussanktsioonide all olevate riikidega nagu: Kuuba, Venemaa, Venezuela......... Meie kala, mis on külmutatud kalalaevade pardal ja meie kala, mis on külmutatud maismaal, vastab kaladele soovitatud töötlemisviisidele, mahutid ja külmutusrajatised vastavad Euroopa regulatiivsetele nõuetele. Meie kala omadused on järgmised: - Valgud: 60-70%. - Rasv: 4-10%. - Mineraalsool: 2-4%. Soovitatav on, et kõik kliendid saadaksid meile ostukirja (LOI), milles tuleb täpsustada: - ostetav üldkogus - soovitud kala täpne suurus - lõplik sihtkoht - kalade teaduslikud nimed

 3. JOMANY

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JOMANY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, JA grouper tööstustes. See asub Massy, Prantsusmaa.

 4. MARTÍNEZ MORENO HNOS SL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte MARTÍNEZ MORENO HNOS SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka cephalopods, eels and squid, fillets of salt cod, Panga, cuttlefish and squid, Fish fillets, fresh fish, JA frozen fish tööstustes. See asub Catarroja-Valencia, Hispaania.

 5. PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka fresh fish, maritime agents, fish wholesalers, frozen fish, wholesale of fresh fish, wholesale fish sales, JA swordfish tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See asub Bremerhaven, Saksamaa.

 2. MAPESCA SA

  Hispaania

  Ettevõte MAPESCA SA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka seafood, frozen fish, JA frozen seafood tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 3. PACIFIC FISH

  Maroko

  Ettevõte PACIFIC FISH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, fish and processed fish products, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstustes. See asub Tan-Tan, Maroko.

 4. GRUPO CENTRAL PESCA

  Hispaania

  Ettevõte GRUPO CENTRAL PESCA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, seafood, Merekalad, king shrimps, JA granseole (spider crabs) tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 5. BLACK ALMAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte BLACK ALMAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka Farmed caviar, JA Sturgeon caviar tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 1. ARMARA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ARMARA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See asub Rungis Cedex, Prantsusmaa.

 2. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PABLO IGLESIAS, S.L., aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Merekalad, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Kala, Merekalad, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, JA scampi tööstustes. See asub A Coruña, Hispaania.

 1. STELLA MARIS SEAFOOD, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte STELLA MARIS SEAFOOD, S.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka frozen seaweed, JA amberjacks tööstustes. See asub A Coruña, Hispaania.

 2. SOMITALIA

  Itaalia

  Ettevõte SOMITALIA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka dried fish, financing for fishing, office stationery, JA fish tööstustes. See asub San Casciano Dei Bagni(si), Itaalia.

 3. MARKMARINE S16 S.L

  Hispaania

  Ettevõte MARKMARINE S16 S.L, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka Marketing of frozen seafood, Marketing of preserved seafood, JA Marketing of semi-transformed seafood tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 4. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Venemaa

  Ettevõte NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sügavkülmutatud mereannid tööstuses. See tegeleb ka Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Kala - import ja eksport, Merekalad, Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Kala - import ja eksport, JA Merekalad tööstustes. See asub Murmansk, Venemaa.

 5. ATLANTIC FRESH EUROPE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ATLANTIC FRESH EUROPE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See asub Boulogne-Sur-Mer, Prantsusmaa.

 6. PESCADOS RIOBÓ

  Hispaania

  Ettevõte PESCADOS RIOBÓ, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See asub Cadiz, Hispaania.

 7. PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L

  Hispaania

  Ettevõte PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See asub Huelva, Hispaania.

 8. PESCADOS ARCHIPIÉLAGO

  Hispaania

  Ettevõte PESCADOS ARCHIPIÉLAGO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka frozen fish tööstustes. See asub Adeje-Santa Cruz De Tenerife, Hispaania.

 1. FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See asub Isla Cristina ( Huelva ), Hispaania.

 2. L'OCEAN

  Belgia

  Ettevõte L'OCEAN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, Karbid ja koorikloomad, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Merekalad, Karbid ja koorikloomad, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstustes. See asub Paifve, Belgia.

 3. ALPHA BAY

  Prantsusmaa

  Ettevõte ALPHA BAY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Merekalad, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, frozen shellfish, JA frozen shellfish tööstustes. See asub Lorient, Prantsusmaa.

 4. VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL

  Hispaania

  Ettevõte VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, wholesale of fish, import of foodstuffs, Frozen foods, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Siero, Hispaania.

 5. MARISCOSGALLEGO.ES

  Hispaania

  Ettevõte MARISCOSGALLEGO.ES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka lobster, sea crayfish, granseole (spider crabs), JA Edible crabs - crabs tööstustes. See asub Rua Salgadura Nº2, Hispaania.

 6. VIVIERS DE PORSGUEN

  Prantsusmaa

  Ettevõte VIVIERS DE PORSGUEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Homaarid, Kala, Merekalad, Edible crabs - crabs, Homaarid, Kala, JA Merekalad tööstustes. See asub Plouescat, Prantsusmaa.

 7. TIENDA PESCANOEX

  Hispaania

  Ettevõte TIENDA PESCANOEX, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, fish shops, seafood, Shops, JA Merekalad tööstustes. See asub Plasencia, Hispaania.

 8. FONCASAL

  Hispaania

  Ettevõte FONCASAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka packaged octopus tööstustes. See asub Logroño, Hispaania.

 9. GREENBEACHSERVICES

  Maroko

  Ettevõte GREENBEACHSERVICES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka Kala, octopus, squid, JA Kala tööstustes. See asub Boujdour, Maroko.

 10. INVERSIONES Y NEGOCIOS PHARMA AUSTRALIS SPA

  Tšiili

  Ettevõte INVERSIONES Y NEGOCIOS PHARMA AUSTRALIS SPA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka packaged salmon, cod, JA caught sea mussels tööstustes. See asub Puerto Montt, Tšiili.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta