• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mehaanilised kopad

Otsingu tulemused

Mehaanilised kopad - Import eksport

 1. NEGRINI SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Negrini manufactures hydraulic and mechanical grabs, hydraulic, mechanical and radio-controlled scoop grabs, environmental clamshells, diaphragm wall grabs and dragline buckets. Our technical design office is always ready to take on the most exacting challenges and resolve technical problems by presenting and explaining the best solutions. As required, Negrini calls upon experienced engineers when solutions are needed for complex problems. Products are checked by qualified staff.

 2. WILHELM SCHÄFER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WILHELM SCHÄFER GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See asub Mannheim, Saksamaa.

 3. JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See asub Jinan, Hiina.

 4. BAWOO COMPANY CORP.

  Lõuna-Korea

  Ettevõte BAWOO COMPANY CORP., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See tegeleb ka skid steer loader tööstustes. See asub Jeonbuk, Lõuna-Korea.

 5. CARMI OLEOMECCANICA SPA

  Itaalia

  Ettevõte CARMI OLEOMECCANICA SPA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See tegeleb ka earthmoving machinery, excavators, spare parts for earthmoving machinery, JA earth moving machinery rental tööstustes. See asub Castel Bolognese, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See tegeleb ka buckets for excavators, JA excavator grabs tööstustes. See asub Longyan, Hiina.

 2. MAKO

  Luksemburg

  Ettevõte MAKO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See tegeleb ka Puutöömasinad ja -seadmed, Kodumajapidamises kasutatavad tolmuimejad, road and construction work machinery rental, generating sets, Puutöömasinad ja -seadmed, JA Kodumajapidamises kasutatavad tolmuimejad tööstustes. See asub Bettembourg, Luksemburg.

 3. OEM TOPLINE ROMANIA

  Rumeenia

  Ettevõte OEM TOPLINE ROMANIA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Betoonitootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Diiselmootorite varuosad, Ehitus – masinad ja seadmed, Mehaanilised kopad, Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Diiselmootorite varuosad, Ehitus – masinad ja seadmed, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Timisoara, Rumeenia.

 4. ITP - TOOMAT

  Prantsusmaa

  Ettevõte ITP - TOOMAT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See tegeleb ka industrial vehicle parts and accessories tööstustes. See asub Alex, Prantsusmaa.

 5. STROITELNA MEHANISACIA AD

  Bulgaaria

  Ettevõte STROITELNA MEHANISACIA AD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Autokraanad tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Ehituskraanad, Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, JA Ehituskraanad tööstustes. See asub Shumen, Bulgaaria.

 1. SOMTP EXPORT

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOMTP EXPORT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamine - masinad ja seadmed, Ehitusmasinad, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Ehitusmasinad, JA spare parts for earthmoving machinery tööstustes. See asub Saint Pryve Saint Mesmin, Prantsusmaa.

 2. PAYEN

  Prantsusmaa

  Ettevõte PAYEN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See tegeleb ka Ehitustööstuse tihendusmasinad, Ehitustööstuse tihendusmasinad, loading shovels, telescopic arms, JA machine repair tööstustes. See asub Rozay En Brie, Prantsusmaa.

 1. HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL

  Hispaania

  Ettevõte HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lammutustööde ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Kanalisatsioonitööd, Masinaehitus - eritellimustööd, Mehaanilised kopad, Ehitusmasinad, Kanalisatsioonitööd, Masinaehitus - eritellimustööd, Mehaanilised kopad, JA Ehitusmasinad tööstustes. See asub Paterna, Hispaania.

 2. HUAGUANG

  Hiina

  Ettevõte HUAGUANG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See asub Zhejiang, Hiina.

 3. ALIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ALIA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad tööstuses. See tegeleb ka Avalikud tööd, Mehaanilised kopad, Building, Avalikud tööd, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Guyancourt, Prantsusmaa.

 4. JJM ESPERANÇA, LDA

  Portugal

  Ettevõte JJM ESPERANÇA, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See tegeleb ka cups, JA Couplings tööstustes. See asub Tomar, Portugal.

 5. PERREGRINI FABIO

  Itaalia

  Ettevõte PERREGRINI FABIO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kallurkonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Traona, Itaalia.

 6. RM S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte RM S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kallurkonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Ravenna, Itaalia.

 7. MONNI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MONNI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Perugia, Itaalia.

 8. BCN SERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BCN SERVICE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Kallurkonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Eboli, Itaalia.

 1. VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT ITALIA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT ITALIA S.P.A., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kallurkonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Carpiano, Itaalia.

 2. DMO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte DMO S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kallurkonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Russi, Itaalia.

 3. KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kallurkonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Este, Itaalia.

 4. PANAROTTO MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PANAROTTO MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kallurkonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub San Martino Buon Albergo, Itaalia.

 5. JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmasinad, Süvendusmasinad, Ehitusmasinad, JA Süvendusmasinad tööstustes. See asub Kruft, Saksamaa.

 6. MORA CLAUDIO & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte MORA CLAUDIO & C. S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kallurkonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 7. ARDEN EQUIPMENT

  Belgia

  Ettevõte ARDEN EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised kopad tööstuses. See asub Flemalle, Belgia.

 8. HIDROMECCANICA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte HIDROMECCANICA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kallurkonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Ponsacco, Itaalia.

 9. COLARUSSO

  Itaalia

  Ettevõte COLARUSSO, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete rent tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, Mehaanilised kopad, Buldooserid ja teehöövlid, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 10. CAR TOSCANA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CAR TOSCANA S.R.L., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Buldooserid ja teehöövlid tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised kopad, earthmoving machinery and equipment, JA Mehaanilised kopad tööstustes. See asub Vecchiano, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta